Narozen 4. července (1989)

Tom Cruise velice dobře obstál jako voják, který se vrátil z Vietnamu. Film mě potěšil velice, byť ve válce se díky Bohu nebyl. Film přesně popisuje chvastouny, kteří tam vůbec nebyly a naopak perfektně popisuje obyčejného vojáka, který si odpikává takřka muka. Tento film musíte vidět !

Bruno (2009)

Borat byl mnohem více tématický a dějově podařený oproti Brunovy, který tak trochu napodoboval scenářem Borata ve smyslu cestování a hledání Lásky. Bruno chce být slavný buzerant a tak vše je tak trochu buzerancky přemrštěné. Lovu zdar

Král tančí (2000)

Paříž - Evropská Mecca kůlturního dění od music po modern art a tak tento film mě zavedl k různým myšlenkám, ale jedna mě neodkladně informovala, že dnes pro člověka žijícího západním stylem je dosti těžké zachytit vnitřní hudbu pochopení různorodosti vnímání co umění vlastně znamená pro jednotlivce. Odpověď nalezneme, každý sám v sobě

Pátek třináctého (2009)

Pokud se chystáte na tento film tak Vás asi moc nepotěší. Zápletka, tedy "děj" je tak trochu trapný a nic nového Vás nečeká. Dlouho jsem neviděl tak odfláknutý horor pokud opomenu pár totálních sraček. Hory Mají Oči is better

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Tento pořad - takzvaná talk show je naprosto perfektní pokud lze považovat hosty za vhodné a to, že občas tam sedí nějaký ten lidský odpad je jen dobře aby člověk viděl co za hnusy lidi máme v ČR

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Dlouho jsem neviděl tak dobrý western a herecký náboj v koltu jako Casey Affleck. Tento film mě vtáhnul do děje a nepustil. Někdo možná namítne, že kniha je lepší a lze souhlasit, přesto tento perfektní film musím doporučit naprosto všem.

Tudorovci (2007) (seriál)

Skoro vůbec nekoukám na žádné současné seriály, ale tento mě dost dostal - je akční, výprava sqelá a herci díl od dílu lepší. Koukám na HBO kde jde nová řada oproti TV Nova. Takže jsem se o5 utvrdil, že nebudu zavrhovat seriály. Tak na to "jukněte" a potěšte oko

Jack Rozparovač (1988) (TV film)

Možná jsem zvrhle ujetý, ale někdy rád fandím ZLOČINCŮM a víme, že ne vždy dobro vyhraje nad zlem. Znáte jaké to je přijít domů a cítit se jako v dni minulém. možná se tak cítil také náš Jack. To, že rozpáral pár děvěk ještě nezamená, že nerad pil třeba čaj či nejdl sušenky. Tak jo, mrkněte na to. Stejně cokoliv jsem napíšu je jen záležitost viděná z jedné strany. Co, když někdy situace mají vážně jen jednu stranu ? Můžeme si to myslet ? Můžeme !

Zodiac (2007)

Zodiac má několik zpracování avšak toto je dle mého názoru to nej, nej po všech stránkách. Napětí střídá chtíč poznání kdo je záhadný vrah, který nebyl nikdy dopaden - parada

10 položek a méně (2006)

Ujetý film, který je vlastně o jednoduchosti pochopení životních situacích - těch nesložitých. Morgan Freeman, který rozdáva rady a sam radu potřebuje. Na jazyku má stále divnou chuť bonbonu, který se jestě nerozpustil - ten bonbon musí být však s mandlovou příchutí. Při cucání tohoto bonbonu pak šáhnete do kapsy vašich kalhot a najdete tam malého trpaslíčka slepeného z různých kousků nepopsatelných předmětů - no a to je začátek vašeho chtíče po poznání - odkud se vzal trpaslíček či odkud se berou věci mezi člověkem k člověku - krásno je třeba hledat