Cherish

okres Pardubice
29 let

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 7.3.2017  10:58

Když vás odrovná film po skoro deseti letech ještě víc než tehdy, co jiného si zaslouží být v topce? A aby mi už viděný film běžel v hlavě ještě pár dní potom, tak to už se teprve povede málokterému. Kultovní scény doplněné o výbornou hudbu a skvělé herce, to je Trainspotting. Ač to mám s filmy Dannyho Boylea trochu jako na houpačce, tak tímto si mě získal.

• 6.12.2016  08:05

Je to objektivně na 5*? Určitě ne. Ale jsou to Gilmorky. Nejslabší je určitě léto, ten neskutečně dlouhý muzikál byl naprosto šílený, ale přesně se mi do Stars Hollow hodil. Ač se mi určitý vývoj moc nelíbil, brala jsem to tak, že to tak tvůrci prostě chtěli. Některé postavy naprosto zbytečné, oproti většině mě třeba Paris dost rozčilovala, naopak Emily naprosto skvělá. Závěrečná čtyři slova jsem asi čekala i nečekala, přesto jsem z toho tak nějak... konsternovaná, to je to správné slovo. I přes nedostatky to byl moc milý návrat do mého nejoblíbenějšího seriálového městečka a asi ani nevím, zda bych ještě další díly uvítala. Necháme se překvapit :)

• 12.6.2016  09:55

Ano, bylo to hodně na stejnou notu jako předchozí film, ale kdo čekal něco jiného, může si za zklamání sám. James Wan je v hororovém žánru v současnosti prostě jednička a moc se těším na nějaký další jeho horor. Až se vzpamatuju, možná zvednu na 5*, ale teď mi v tom brání až moc dlouhá stopáž a pár mírně přehrávaných scén, jinak lekačky, atmosféra i herecké výkony byly na jedna a jeptiška mě bude strašit ve snech.

• 7.3.2016  07:26
    Polednice (2016)

Až později jsem si přečetla, že režisérovi je pouze 26 let, to teda velký obdiv. Já myslím, že na český film super, Aňa tradičně výborná, skvělá atmosféra a ještě jsem nezažila, aby z filmu tak silně sálalo léto. Bylo zde i pár působivých lekaček, na druhou stranu i nějaké nelogičnosti. Celkem 3,5*, tu čtvrtou tam ale asi dát nemůžu.

• 29.12.2015  20:19

Na rovinu říkám, že natočit to kdokoliv jiný než Tarantino, ani o to nezavadím, protože westerny jsou mým asi nejméně vyhledávaným žánrem. Na rozdíl od Djanga mi zde stopáž přišla mírně přepálená a herecké obsazení mi úplně nesedlo, obzvlášť Samuela L. Jacksona nějak nemusím a Channing se sem vyloženě nehodil. Ta čtvrtá * je tam hlavně zásluhou výtečně zvolené hudby a já doufám, že je to Tarantinův poslední western.

• 26.3.2015  12:21

Zcela určitě to není to nejoriginálnější, co jsem kdy viděla, ale mě tento film hluboce zasáhl a nestydím se za to, že jsem druhou polovinu probrečela. Svým způsobem hrozně obyčejný film nevybočující z řady romantických drama/komedií, já jsem z něj ale ještě po týdnu trochu mimo. Našla jsem v něm něco víc, něco, co dokázalo pohladit mou romantickou duši, jako žádný jiný film už dlouho ne. Ústřední dvojice byla vybrána skvěle, Dermot je neskutečný sympaťák a i hudba mi tam výborně pasovala. Pro mě jeden z nejsilnějších filmových zážitků poslední doby a jeden z možná vůbec nejsmutnějších.

• 8.12.2014  07:17

Ač jsem si myslela, že Woody Allen opravdu není má krevní skupina, protože několik snímků z jeho starší tvorby mi značně nesedlo a na víc jich zatím nemám odvahu, jeho novější filmy se mi celkem i líbí a po minulém lehkém zklamání z Jasmíniných slz je Kouzlo měsíčního svitu pro mě opravdu trefou do černého. Colina Firtha jsem měla vždy celkem ráda, ale poslední dobou se mi začíná hodně dostávat pod kůži. Emma Stone výborná a atmosféra 20.let? Nádhera! Až se mi to více rozleží, možná to bude mít Woody ode mě poprvé za plný počet.

• 16.9.2014  07:59

Ten šok, že jsem zcela náhodou našla konečně film, který hledám spoustu let, ale bohužel jsem neznala název, vystřídal další šok, že jsem film dokonce dohledala a měla možnost se na něj znovu podívat. Případ Jessiky McClureové jsem viděla jako malá před xx lety a poslední roky jsem na něj často myslela. Těžko říct, proč mi zrovna tento film tolik utkvěl v paměti. Každopádně se jedná o působivý film podle skutečného případu, kde sledujeme úsilí záchranářů zachránit malou holčičku, která uvízla v úzké šachtě. Mám moc ráda tyhle televizní filmy podle skutečnosti a tento je jak napínavý, tak dojemný.

• 1.9.2014  07:51

Akční nářez pokračuje a i potřetí tu máme nálož akčních scén a vtipných hlášek. Jsem docela překvapená, že hodnocení je nižší než u předchozích dílů, ačkoliv si podle mého udržuje laťku kvality stále velmi vysoko. Na jednu stranu chápu, že se potřetí to stejné schéma může někomu zajídat, ale zase proč hodnotit níže jen z principu, že je to už trojka? Bylo to zábavné a i přes delší stopáž nenudilo, dostala jsem přesně to, co jsem očekávala a Sly a jeho parta mě pořád dost baví.

• 4.8.2014  08:18
    Pán času (TV seriál) (2005)

Přiznám se, že po prvních dílech jsem moc nevěděla, co si o tomto seriálu myslet. Nic podobného jsem zatím neviděla. Ale jak to tak bývá, seriál si zamiloval můj přítel, velký fanda sci-fi všeho druhu, takže bych se Doctorovi nevyhnula, ani kdybych chtěla :D Samozřejmě, můj nejoblíbenější Doctor je, jak jinak, úžasný David Tennant, ale i na ty ostatní se dá dobře koukat. Nemohu říct, že by to byl můj favorit mezi seriály, ale je to příjemný sci-fi oddech na večer.

• 4.8.2014  07:54

Příjemná desetiminutová jednohubka s jako vždy výborným Davidem, který každým dnem stoupá na mém žebříčku čím dál výš. Vtipný kraťas končí dle očekávání, ale bylo to velice milé zakončení dne.

• 23.6.2014  10:38

Nechápu proč jsem si myslela, že s novým filmem Wese Andersona to snad bude jinak. Jeho režijní rukopis mi nesedí a jeho filmy mi připadají divné. Ne divně zajímavé, což mám naopak někdy ráda, ale divné a nudné. A tak stejně jako u jiných jeho předchozích filmů jsem zhruba v polovině přestávala vnímat a ztrácela pozornost, konec si už ani nepamatuji. Ač je tento snímek přehlídkou skvělých herců, víc bohužel nedám.

• 2.5.2014  20:18

Neuvěřitelně přeplácaná spatlanina všeho možného a ani pár vtipných hlášek to nevylepší. Ani nepamatuji, kdy bych byla tak zklamaná a otrávená z animovaného filmu. Ne, já ty Lego postavičky neměla nikdy ráda a ani nikdy mít nebudu.

• 26.1.2014  18:17
    Krásno (2014)

Nemůžu se úplně rozhodnout mezi 3 a 4*, bavili jsme se skvěle, dočkali se vtipných (především Ondrových) hlášek, herci byli fajn, ale ten konec... mě příliš nepotěšil a trochu zaskočil. Musím ale vzít v úvahu, jak moc mám Ondru Sokola ráda a jak hezky nám při předpremiéře osobně popřál, ať se nám film líbí:) Takže budu hodná a ty 4* tam dám.

• 25.1.2014  05:52

Žádná sláva. Proč to mělo dvě a půl hodiny fakt netuším, zkrouhla bych to minimálně o hodinu a vůbec nic by se nestalo. Jennifer Lawrence a její ječák mi lezou na nervy čím dál tím víc (a to nejen v tomto filmu) a začínám na ni být silně alergická. Na Joshe Hutchersona se taky moc koukat nedá. První půlka nudná a neuvěřitelně zdlouhavá (jako u prvního dílu), druhá akčnější se zajímavými efekty, ale slabší průměr to nepřekročí.

• 15.1.2014  08:48

Jasně, byla to strhující jízda, kde Leonardo předvádí naprosto neskutečný výkon, přesto si nemohu odpustit poznámku, že tři hodiny jsou prostě moc. Hlavně ve chvílích, kdy se řešily finanční věci jsem trochu ztrácela pozornost (vím, patří to tam a čekala jsem to, ale mě tohle prostě neba), nicméně jiné okamžiky mi to dokázaly vynahradit, především scéna s plazícím se Leonardem bude jednou legendární. Celkově je to 4,5*, těch pět hvězd tam zatím dát prostě nemohu.

• 14.1.2014  12:42

Film mapující příběh jedné skutečné ženy v podání nádherné Julianne Moore. Nečekejte žádné zvraty, ono se toho za celý film vlastně ani moc nestane, jen sledujeme osudy jedné velké rodiny. Jenže ta dobová atmosféra je tady tak úžasně vykreslená a pohlcující, že prostě nemohu jinak. Woody Harrelson byl v roli manžela skvělý, ale celou dobu vlastně na zabití. Někdo tento film možná hned pustí z hlavy, mně tam uvízl na hodně dlouho.

• 14.1.2014  12:30

Naprosto strhující zpracování jednoho příběhu z anglických dějin, který snad všichni známe. Ač pro historické snímky nemám zrovna slabost, tak Tisíc dnů s Annou mě pohltilo a nepustilo téměř dvě a půl hodiny. Vynikající Richard Burton v roli Jindřicha VIII. a překrásná Geneviève Bujold v roli Anny Boleynové, ze které jsem nemohla spustit oči. Musím zmínit i dabing, který byl velice povedený a celkově nemám filmu vůbec co vytknout.

• 21.12.2013  11:59

Já tady určitě nebudu psát, že "na polský film to bylo dobré". Já už se totiž dávno přesvědčila, že Poláci umí točit vynikající filmy, takže rozhodně nejsem překvapená, že to bylo výborné. Bylo to krásné, dojemné, vtipné, vánoční,... Upřímně pochybuji, že ještě letos uvidím lepší vánoční film. Přiznám se, že očekávání jsem měla skoro až obrovská, ale navzdory tomu jsem nebyla ani na vteřinu zklamaná a Noc plná zázraků se mi dokonale trefila do nálady. Občasná přeslazenost mi ani trošku nevadila, to k těm vánočním filmům tak trochu patří:) Jsem strašně ráda, že mohu dát plné hodnocení naprosto bez rozmýšlení.

• 6.12.2013  12:33

"Chvíli jsem si myslel, že jsi na sebe vzal podobu jednorožce." Opět jsem se stoprocentně přesvědčila, že Will Ferrell je prostě moje krevní skupina a jeho humor mi dokonale sedí. Celou dobu jsem se lámala smíchy a některé vtípky byly tak absurdní, že věřím, že zdaleka ne každému můžou sednout. John C. Reilly mě v minulosti nikdy nijak výrazně nezaujal, ale tady s Willem vytvořili sehranou dvojku. Místy geniální, ale ke konci už maličko zdlouhavé, takže 4,5*.

• 3.12.2013  11:33

O mnoho méně vánoční, než jsem čekala (vlastně skoro vůbec a jak je zde již psáno, Vánoc se jen letmo dotýká), přesto velmi milá a příjemná podívaná s velice povedenými hudebními a tanečními čísly. Trošku škoda absence vánoční atmosféry, kterou jsem očekávala, přesto jsem z tohoto staršího kousku poměrně nadšená a "Sisters" mi znějí v hlavě ještě teď.

• 1.11.2013  09:24
    Deník zasloužilé matky (TV seriál) (2001)

Velmi slabé, naprostou většinu času převážně trapné, o vtipnosti tady nemůže být moc řeč. Všechny postavy do jedné otravné a nesympatické, u některých zase převládá trapnost a debilita a Rebě bych na ten její úsměv nejraději šlápla. O BJ ani nemluvím, větší krávu jsem snad v žádném seriálu neviděla. Čím více dílů jsem viděla, tím více jsem tento seriál nesnášela. Ne, tohle vážně není můj styl.

• 30.10.2013  12:21

Ano, je to naivní a stokrát viděné klišé, ale jak je psáno v jiném komentáři, natočené s lehkostí a osobitým humorem, takže jsem si sledování užívala. Božská Marilyn byla opět božská, ale o nic horší nebyly ani její parťačky Lauren Bacall a Betty Grable. A to nemluvím o nádherných kostýmech, které vyjadřují kouzlo té doby. Ačkoliv má tento film slabší hodnocení, já jsem nanejvýš spokojená.

• 30.10.2013  12:05
    Muž z oceli (2013)

Jednoznačně nejlepší supermanovský film s tím nejvíc sexy Supermanem. Je to akční sci-fi, takže nelogičnosti hledat nehodlám, nejsem rýpal. Muž z oceli splnil to, co měl - královsky mě pobavil. Byť závěrečná ničící scéna byla trošku zdlouhavá a mírně jednotvárná, celou dobu jsem se bavila a vůbec nenudila. Akční scény a triky byly naprosto bezchybné. Jelikož jsem ženská a akční filmy mě až tak neberou (samozřejmě výjimky se najdou), nečekala jsem moc, ale hodně mě to dostalo. Spokojenost po všech stránkách a na Henryho Cavilla si do budoucna více posvítím.

• 30.10.2013  11:26

Toto mistrovské dílo bych označila za jeden z nejlepších snímků československé kinematografie. Dokonalé herecké obsazení, mrazivý příběh, nervy napnuté k prasknutí a na konci slzy v očích. Je strašné, že toto se opravdu dělo, ta bezmoc, kterou jsem na konci cítila, ve mně vyvolalo jen málo filmů, co jsem zatím viděla. Mohu jen děkovat bohu, že jsem tu dobu nezažila a modlit se, aby se taková hrůza už nikdy nevrátila. Minimálně několik let to nechci vidět znovu.

• 24.10.2013  10:53

M. Night Shyamalan opět dostál své pověsti, že jeho filmy mají sestupnou kvalitu. Jen je škoda, že se toho musel zúčastnit i Will Smith. Jak miluju sci-fi, tak tohle byla spatlanina nedávající smysl, i když závěrečný souboj s příšerkou nebyl úplně marný. Jako jednohubka na večer ok, víckrát ale ne.

• 24.10.2013  10:38

Opravdu málokdy se stane, aby byla dvojka lepší než jednička, či se kvalitou alespoň vyrovnala prvnímu dílu. Ale Příšerkám se to povedlo. Ne že by byla Univerzita pro příšerky lepší, ale byla stejně skvělá a zábavná jako Příšerky s.r.o. Přestože už (hooodně dlouho) nejsem dítě, miluji animované filmy, obzvlášť pokud jsou natočené s lehkostí a vtipem. Některým vtípkům se směji ještě teď, takže s hodnocením neváhám. Pro mě animák roku 2013.

• 20.9.2013  10:01

Někteří zde The Kings of Summer přirovnávají k Mud nebo Into the Wild, u mne ale z této trojky vítězí právě Kings of Summer. Prázdninové dobrodružství třech kamarádů mi nejednou během sledování vykouzlilo úsměv na rtech. Nenápadný film, ale o to lepší. Hezké 4*.

• 20.9.2013  09:55
    Výmyk (2011)

Stejně jako některým zdejším uživatelům mi v tomto filmu něco chybělo. Příběh byl poměrně zajímavý, ale já čekala, že bude více propracovanější a že z toho bude silné drama (a že Poláci to umí, o tom jsem se už nejednou přesvědčila). Jednoduše mi tam chybělo to nepopsatelné cosi, co film vytáhne do nadprůměru. Tady jsou to ale jen lepší 3*, ještě že ta stopáž nebyla delší.

• 19.9.2013  07:57

Jsem moc ráda, že tvůrci konečně použili trochu fantazie a nevytvořili druhou identickou kopii Pařby ve Vegas, ale vymysleli nový příběh (i když ono to zas až tak jiné není, že). Nicméně já jsem se poměrně dobře bavila a ani Alan v podání Zacha Galifianakise mě nevytáčel tolik, jako v předchozích dílech. Na jedničku to nemá, ale bylo to fajn. Chudák žirafa.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9