Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Sci-Fi

plakát

Postav si sen! (2021) (TV pořad)

Pořady o bydlení, designu či architektuře jsou pro mě vždy zajímavých zpestřením českého televizního podprůměru. Největší problém pořadu je dost výrazné zaměření na utrpení lidí - čím větší "ubožák", tím lépe. Nakonec tak z pořadu o bydlení je samotnému bydlení a designu věnováno stěží 15 minut (z celkových 50). Zbytek musíte čumět na superchytrou a nechutně vlezlou Kubelkovou, jak dává všem rady do života. Bliju, bliješ, blijeme.

Jako v bavlnce (2020)

Rosamunde Pike ďábelská jako vždy. Začátek velice slibný, ale někde v půlce se to zlomí v něco, co nestojí za detailní popis. Úplný konec potěší pak o něco více. Jo a je tam Tyrion, který vždycky potěší... 62%.

plakát

Chalífát - Epizoda 8 (2020) (epizoda)

Lishu vzít za nohy, pustit ji s jejím hizdbabem na hlavě krásně ze 12 patra. Prednadherne by se jí vyjímal na to jejím zkurvenym muslimských xichte po dopadu. Dlouho jsem nebyl tak nasranej u něčeho a neklel. Čistokrevných 100%

plakát

Chalífát - Epizoda 7 (2020) (epizoda)

Pakáž zasraná by si zasloužila postavit ke zdi už na hranicích. Neskutečné jaké emoce dokáže seriál vyvolat. Uff, málem bych si na sebe začal navlékat vestu s C4 a šel se odpálit do nějaké mešity, hezky po boku nějakého imáma. Nechte si tyhle kurvy doma. V Evropě nám je dobře takhle.

plakát

Chalífát (2020) (TV seriál)

Nevídané po mnoho stránkách. Civilní, přesné, vyvolávajíci pocity nasrání, bezmoci, i když je minimálně akční, dokáže být napínavé jako punčochy moji mladé... Po shlédnutí máte chuť všechny Daeš magory zabalit do koberce, kde se modlej a nechat je od rána do večera bičovat, mldat bandou nadrzenejch teplej velkocu*akovitejch negru a takhle pořád dokola, dokud jim ty sracky dočista ne********j z jejich extremisticko-muslimslejch p***li... Za mě seriál roku. Hodně přes 90%...

plakát

Mělas to vědět (2020) (TV seriál)

První díl až dva držely stále v očekávání kvalitní detektivky či psychothrilleru. Díl od dílu se pak začal propadat v čím dál tím větší nudu plnou rádoby objevných dialogů, které byly ve skutečnosti naprosto prázdné a děj nikam neposouvající. Poslední díl pak naprosto zabil veškeré šance na kvalitní vyvrcholení. Spoiler alert: "Kdy od začátku víte, že to udělal Grant a ani v tom autě se nezabijou či sebevraždu nespáchá". Veliké zklamání a nic na co bych si vzpomněl za pár dní a komukoliv rád doporučil. Snad jen ten Grant se Sutherlandem hráli obstojně. 63%. Jestli někdo viděl v mém profilu v sekci Minisérie, už tomu tak není.

plakát

Mělas to vědět - The Bloody Truth (2020) (epizoda)

Hmmm, tak to je šílená nuda. Kdyby ten malej sráč aspoň chcipnul s vyšinutým fotrem a aspoň něčím to překvapilo. Ach jo. Takhle je to pouze o malinko menší zklamání než Outsider (též od HBO). Herecky to zase takový orchestr nebyl, i když Grant překvapil.

Bestie (2020)

Naprosto průměrné ve všech ohledech - od scénáře a zpracování až po herecké výkony - na akční film naprosto nejapně zpracované souboje, kdy si protivníci vysloveně čekají na ránu a padají tak nějak divně strojeně. Hlavní aktér spíš přehrává, ač by na první pohled mohl být slušný BADASS. Takhle akorát další tuctovka z Netflixu dobrá tak na TV Barrandov po 22h52%

Mizerové navždy (2020)

Kdyby to mělo nějakou aspoň trochu zajímavou zápletku, která nebyla vycucaná z kozy bez většího obsahu... ehm...prsní blány... a ty kulky se tak nějak divně od všeho neodrážely, místo toho aby prolítnuly. Aspoň že to je docela eRkový místy a mluví se tam aspoň trochu sprostě. Na večer dobrý, znovu však vidět netřeba. 59%

plakát

Gilmorova děvčata (2000) (TV seriál)

Asi takhle. Kdyby to byl sitcom, člověk by to dementní a absolutně afektované a přehnané (čtěte nereálné) chování prakticky všech postav vzal. Jenže sitcom to kurva není. Jediná aspoň trochu normální postava (Luke) je natolik dementní, že se rozhodne být s tou nejvíc postiženou osobou všech dob (Lorelai). Nejvíc trpí seriál tím, že jde každou sérii čím dál tím víc podle té samé šablony a chování postav je o to víc otravné a absolutně bez překvapení. Pár vtípků tam je, avšak pachuť převažuje. 52%