Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (1 282)

Schumacher (2021)

Zajímavé, ale je to jen další z mnoha ne úplně top dokumentů. Ač nerad, souhlasím s monologem, že sám Schumi by tohle nechtěl, že by chtěl už odejít. A mám pocit, že manželka je jediná, která je v tomhle nerozumná. Nicméně nic to nemění na tom, že Once a legend, Forever a legend.

plakát

Jim a Andy: Život po životě (2017)

Tak Jim nám tu ukazuje, jak moc je to komplikovaná povaha a vlastně geniální herec, s kterým není vůbec jednoduché vyjít. Už se nedivím, že si Miloš Forman po tomto zážitku musel vzít 7 let dovolenou.

plakát

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Jasně, není to jako jednička. Ano, Salmě to nevěřím - je toho až moc. Ale Reynolds je prostě pořád vtipnej a Samuel je pořád Samuel, takže proč ne. Antonio nijak neurazil. Akorát Frank je vyloženě trapnej - ještě že tam byl tak málo.

plakát

Neslýchané: Caitlyn Jenner (2021)

Přestože se jedná o jedinečný příběh se spoustou zajímavých momentů, tak mě to zase tolik nechytlo, jako předchozí 2 díly.

plakát

Neslýchané: Smlouva s ďáblem (2021)

Netušené, neslýchané. Napínavý a ne nezajímavý příběh jedné statečné ženy, která mimo jiné byla průkopnicí ženského boxu a inspirací pro mnohé.Go girl! Kick them all.

Beckett (2021)

Šíleně přepálenej závěr. Celkově to bylo docela slabý. Washington umí hrát a i tady odvádí celkem slušnou práci, ale mě to moc nebavilo. A ten konec je vážně ujetej. Kam se na něj hrabe Neo.

plakát

Neslýchané: Palácová potyčka (2021)

Doporučuji. Zvláště pamětníkům. Dá vám to trochu nadhled. A jak bylo řečeno - je to příběh a ten by se měl vyprávět celý.