Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Asi takhle - hejtit tenhle film je hrozně snadný - dělá to totiž každý. Ale ruku na srdce - mně se to líbilo. A ač Duna je kvalitativně někde úplně jinde, já jsem se u RM více bavil. Jasný, můžeme se bavit o otravných zpomalovačkách, jednoduchým ději a trapné motivaci postav (pojď bojovat - ne, nejspíš ne - můžeš se pomstít - tak jo, jdu do toho), ale když tohle hodíš za hlavu, protože si chceš film užit a ne proto že je to Snyder a toho budeme hejtit, tak ten film bude uspokojivý. Některé pasáže jsou fakt super a nabízí daleko víc než co SW pod Disneym. Takže výborných 70% Jednoznačně by to chtělo velké plátno, to by hodnocení výrazně pomohlo. A na slibovaný R střih se vyloženě těším.

V pasti: Barcelona (2023)

S původním konceptem se to nedá absolutně srovnat.

Creed III (2023)

Tak trochu zbytečný film ne?! Některé věci byly vyloženě trapné - jakože Drogo? No nic. Umím si představit i hůř prožité 2 hodiny, ale žádná hitparáda to nebyla.

Tlapková patrola ve velkofilmu (2023)

Opravdu hodně špatný film. První díl je proti tomu oskarovka. Ne, vážně. Dementní příběh i pro 3 letá děcka. I když ti na konci zatleskaly. Animace dobrá, autíčka nadupaný a girl power v každém záběru.

Barbie (2023)

Opravdu skvělých 15 minut, které jsem si užil. No a zbylých 99 je k poblití.

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022)

Super zpěvačka, která si určitě zaslouží oslavný film, který tohle bohužel nebyl. Tohle byla taková šedá nuda. I když teda Naomi se snažila. Něco mezi 40-50%