Tajný zákop (2023)

Až na tu homofobní (proč jako?) tečku super.

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Tak za mě hodně slabý. Nevím, zda to byl od Kamila záměr, ale takové děsné přehrávání a neumětelství, to jsem snad ještě neviděl. A pak tu je ta druhá část, tedy nějaká bejkárna a její provedení, která mě vždycky na OMS bavila a ta se povedla.

Vyproštění 2 (2023)

Je to hodně ulítlé a vlastně dost hloupé. Ale je to docela fajn jednohubka, stejně jako první díl.

Ztraceni - Série 4 (2008) (série)

Dost výrazný odklon od konceptu jedničky a dvojky. Trojka už byla na hraně, ale tady to nabírá úplně jiných rozměrů. Navíc je zarážející, že ač většinu dílů z prvních třech řad jsem schopen po tolika letech více či méně odvyprávět, tak si z téhle série nepamatuju nic. To taky o lecčem vypovídá.

Černé zrcadlo - Démon 79 (2023) (epizoda)

Tak tohle fakt ne. Předchozí díl jsem myslel, že bylo jen šlápnutí vedle, takové malé zaškobrtnutí, ale tohle?! Vždyť to nemá koncepci, vůbec to nezapadá do celkového pojetí. Těžké zklamání celá série.

Černé zrcadlo - Beyond the Sea (2023) (epizoda)

Tak tohle už bylo jiné kafe. Konečně záblesk předchozích skvělých dílů. Konec jsem předvídal, jen lehce jinak, proto dávám o jednu * méně.

Černé zrcadlo - Loch Henry (2023) (epizoda)

Není to špatné, jen zhruba od půlky víte, jak to vlastně bylo a pořád jsem měl pocit, že už jsem to někde viděl. Zatím teda pro mě 6. série zklamání.

Staříci (2019)

Překvapivě jsem se nenudil skoro vůbec. Moje manželka by řekla něco jiného, ale mně se to líbilo. Film nesedne každému, ale je to fajn odreagovačka. Schmitzer dobrej, to se dalo čekat, ale Mrkvička teda hraje výborně.