Milionový nadhazovač (2014)

Ano, je to takové stejné, jako ostatní filmy s touto tématikou. Neodehrává se zde nic převratného. Hodně mi to připomínalo McFarland USA, nicméně to nemění ten fakt, že tyhle filmy mám prostě rád a Američani to umí točit. Je to pecka a super odreagovačka. Zajímalo by mě, co je na tom všechno pravdy a co bylo "poupraveno" pro potřeby filmu. Nicméně klukům držím palce a klidně víc takových filmů.

Podfukáři 2 (2016)

Tohle byla teda děsná nuda. S prvním dílem naprosto nesrovnatelné a ten závěr teda taky nic moc. Woodyho dvojrole byla trapná a Jesseho snaha o převzetí podniku chabá.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Jako bylo to dobrý, ale hrozně utahaný, zdlouhavý, musel jsem si vzít přestávku a trochu se prospat, než jsem to dokoukal. Jako na "Once Upon a Time in the West" nebo "The Magnificent Seven", což jsou typově podobné filmy, to nemá ani náhodou. I když teda Eli Wallach si ukradnul celý film pro sebe. Ale on ani jedna dokonalá scéna na závěr nemůže zachránit tenhle film před průměrem.

Hacker (2015)

Uf, to byla nuda. Hlavně Chris se na tohle vůbec nehodí. Ovšem Wei Tang je teda sakra kus

Warcraft: První střet (2016)

Byla to trochu nuda. Nejlepší souboj trval chvilku (Durotan vs. Gul'dan) a ten nejočekávanější trval celých 5 sekund (Lothar vs. Blackhand). Navíc Cooper a Foster mi tam vyloženě neseděli.

Centrální inteligence (2016)

Byla to docela legrace. Zasmál jsem se a to právě šlo. Dwayne je sympaťák a s Kevinem jim to docela klapalo. Super oddychovka.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Docela nuda ne?! Nejvíc mě asi mrzí to, že Singer popírá sám sebe. Výborná jednička a skvělá dvojka jde do kopru - vše co se povedlo a vybudovalo, hodil do koše. A proč? Chtěl tím nastartovat novou ságu a zrestartovat vše předešlé? Tak to si měl asi zvolit lepší způsob. Wolverine vyloženě špatný a Apocalypse - tak to je taky jeden velkej joke ne? Vlastně on tak velkej není - celou dobu jsem se musel divit nad tím, proč ho hraje takovej piňďa. Podle předlohy by měl mít něco kolem dvou metrů a vážit 135 kg. Nehledě na to, že "Apocalypse může zvýšit svou sílu tím, že čerpá vnější zdroje energie a jeho síla je tudíž potenciálně nevyčíslitelná. Může změnit atomovou strukturu svého těla vůlí a změnit tak jeho formu. Jeho kostým je ve skutečnosti součástí jeho těla, a on může myšlenkou změnit svůj vzhled podle libosti." Tak tohle bylo co teda??? Abych pravdu řekl, nevím proč jsem původně dal 3*. Asi kvůli Psylocke, protože je to vážně kus. Ale teda její krátká doba na plátně je až úsměvná. A její dialogy vlastně taky. No a Angel je prostě k smíchu. Vlastně všechno je špatně, když tak nad tím přemýšlím.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Lepší než druhý díl, horší než ten první. Ale tak na pohodu :-)

Správní chlapi (2016)

Nebylo to špatný, ale tak trochu zívačka. Nemůžu se zbavit pocitu, že všechny dobrý fórky jsem už viděl v traileru a musím celý film protrpět, abych na konci zjistil, že se vlastně nic nezměnilo. No jako proč ne, ale další díl už díky, ale nechci.

Viktor Frankenstein (2015)

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Bezduchou slátaninu na zabití času v letadle. Byl jsem spokojen. Let jsem si zkrátil a druhý den jsem na to vlastně zapomněl :-)