Světová válka Z (2013)

World War Z pro mě bylo poměrně velké zklamání. Vyšlo v době kdy se točí Walking Dead a tak se člověk nevyhne menšímu srovnávání, které vyznívá poměrně výrazně ve prospěch Walking Dead. Celá ta věc s tím že samotný Brad Pitt vymyslí, jak zachránit svět mi přijde poněkud neuvěřitelná. Kromě toho jsou ve další filmu poměrně zásadní logické nedostatky. Jakémukoliv vysvětlení možnosti existence zombies se autoři radši vyhýbají. Velice slušný je akorát začátek, prostředek tak nějak přeplujete, aby jste se dostali k ubohému konci.

1984 (1984)

Co? Já nespim.

Truman Show (1998)

Pro schizofreniky živná půda.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Ty holky vypadaj na patnáct asi jako Feureislová na třiadvacet.

Top Gear USA (2010) (pořad)

V porovnání s anglickou verzí katastrofální. Ve skutečnosti pouze nic moc.

Nepodepsaný knoflík (2003) (TV film)

Hlavní vyšetřovatel je ztvárněn Oldřichem Vlachem (ročník 1941) - ve filmu je mu 62, vypadá možná i na míň. Jenže podle scénáře již v roce 1952 vyšetřoval svou první vraždu - ve Vlachových 11 letech. Vlach v tomto filmu rozhodně nevypadá na min. 75 let, kterých by mu zhruba muselo být.

Rozhovor (1974)

Příliš pomalé.

Vítejte v KLDR! (2008)

Námět, tedy cíl cesty beze sporu zajímavý, ale na druhou stranu je vidět, že jsou to jen turisti. Čekat od toho víc než video z dovolené s jemným nádechem dokumentarismu by byl proto nesmysl. (i vyjadřování tomu odpovídá)

Rango (2011)

To že získal tento film Oscara, bylo dopuštěno jen mimořádně slabou úrodou animovaných filmů.