Tommassi3

Tomáš Hloušek

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 60 118 177 235
    • 15.12.2018  22:45

"Co bylo dřív ?? Slepice nebo sex ??" ;)

• 15.12.2018  22:38

"Měl docela příjemný dech.." - "Ale prosím tě, Carrie !! To snad nemyslíš vážně !! Měl ho, jako by jedl Cheesburger s B.B. Kingem, ve dvaasedmdesátým.." ;)

• 15.12.2018  19:36

"Kdo vám dovolil sem vstoupit ??" - "Zaklepat na křišťálové korálky je dost obtížné.." ;)

• 15.12.2018  19:17

"Jakou zeleninu máte radši, générale ?! Dušenou nebo mraženou ??" ;)

• 15.12.2018  17:40
    Jo (1971)

"Co je s vámi, Toníčku ?? Nejste nějak ve své kůži.." - "Ne, nejsem ve své kůži, je mi malá !!" ;)

• 15.12.2018  11:14
    Jak se princ učil řemeslu (TV film) (1987)

"A tys tu školu dodělal, Machotka ?? Vždyť tys přece třikrát propad !!" ;) Škoda několika zhůvěřilých Kučíkových motivů, protože tentokrát se jedná o skutečně velmi zajímavou pohádkovou klasickou detektivku.. Jak Hercule Navrátil předbíhá svou dobu s alternativními tresty..

• 15.12.2018  09:30
    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

Kulinářská show Johnyho Krause aneb pojďte se mnou sledovat, jak mi kyne moje nabubřelé ego.. Pěkně mi ho na TV Prima (do)uhnětli..

• 15.12.2018  09:22

"Tvá vagína je v depresi ??" ;)

• 14.12.2018  22:49

"Já mu ukázala prso v šatně !!" - "Jen jedno !!" - "Tak nějak jsem vycítila, že to bohatě stačí.." ;)

• 14.12.2018  21:10
    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Já jen při tom babišovském postoji páně Soukupa doufám, že tenhle masochista a gerontozemanofil svým penězům navzdory ve svých snahách dopadne podobně jako při Fischerově prezidentské kandidatuře či svých politických polucích, ať už se Zelenými či Věcmi veřejnými.. Válka s mloky, totiž Kavkami, právě začala, tak snad tu barrandovskou Kungfu Pandu někdo konečně klepne přes prsty..

• 13.12.2018  20:24

"Marge, jestli se na mě naštveš při každý pitomosti, co udělám, tak je asi budu muset přestat dělat.." ;)

• 13.12.2018  10:02
    Lesní ženka (TV film) (1974)

"Ne teď, doma na to hleď !!." ;) Bětka očividně neznala pohádky Boženy Němcové, želbohu však ani zoufalý Pepa Vondráček, který sice po sobě zanechal raritku pro fanoušky Kolářové či pana exministra Jandáka, nicméně po poselství předlohy nezůstalo málem ani vidu, ani slechu.. Podobně jako po lesní žence v báchorce..

• 13.12.2018  07:13

"Tak už nám umíraj !!" ;)

• 12.12.2018  22:49

"A tak Charlotte přišla na to, jak sebe samu zapojit do Treyova sexuálního života.. A zároveň vyřešila problém s tou spoustou nepodařených svatebních fotek.." ;)

• 12.12.2018  22:30

"Ty mě srovnáváš s termity, Charlie ??" - "Ne !! Ti se dají vypudit !!" ;)

• 10.12.2018  20:08

"Je úžasné, jak vždy přesně víš, co chci, Charlott !!" - "Co kdybychom se vzali ??" - "Tak dobře.." ;)

• 9.12.2018  21:53

"No tohle !! On ho pích a on zas píchal.." - "Berto !!" - "No co !! Jak často se v životě vidí taková symetrie ?!" ;) Formálně jedna z nejzdařilejších epizod..

• 9.12.2018  19:40

"Já chci pyramidu !! Já chci pyramidu !!" ;)

• 9.12.2018  19:05

"Co to tu děláš, Dulíku ?? A jak jsi to všechno mohl sníst ?!" - "Úplně v klidu !! Ale ta polívka se bránila jako o život !!" ;) Vypusťte klony.. Skvostná epizoda plná odkazů ke kultovním bijákům, která poskytla dostatek materiálu pro samotnou úvodní titulkovou znělku..

• 9.12.2018  17:29
    Vánoční Kameňák (2015)

"Já jsem prezident !! Já můžu všechno.." Experimentátor Brabec, oč lepší kameraman o to zoufalejší režisér, zjevně rovněž už zcela zezemanovatěl.. Směje se sám sobě, protože jinak bych potřeboval spíš jingle z Riskuj "tu-du-dum-tum".. Nevím, zda mě víc irituje posun od zoufalého pásma vyšeptaných fórů ke stvrzování odsouzení hodných nešvarů tuzemské společnosti s rasismem, sexismem a xenofobií na čele, či jakási snaha o uměleckou formu, která však ještě více obnažuje naprostou zhovadilost Bystroňova scénáře.. A třeba při Brabcovu odkazování se k bijákům z jiných vesmírů se mi už draly slzy do očí.. Nic tak odpudivého a nevtipného jsem snad ještě neviděl !! Zlatej vole Troška !!

• 8.12.2018  20:01

"Zavaž si brusle, Gordie !! Jdeš na led !!" ;)

• 7.12.2018  21:44

"Volali z nemocnice, že včera večer přijali naši matku s bolestí na prsou a potížemi s dýcháním.. Koho asi prvního napadlo dát ananas na pizzu !! Musel to být gay !!" ;)

• 7.12.2018  20:39

"Jen pár dní ?? Jack Rozparovač taky zabil jen pár děvek, ale bylo to špatný.." ;)

• 6.12.2018  22:25

"Tady máte, pane doktore !! A až se vzbudí, řekněte, že jste obsluha u pumpy.." ;)

• 6.12.2018  21:18

"Co je to s tebou zas ?? Vypadáš jak reklama na krizi středního věku !!" ;) Fui(t) to bylo zas něco !! Výtečný materiál pro studii marnosti.. Tvůrčí zoufalství nebere konce v tuzemské telenovelce, která dokáže skutečně rozesmát, bohužel však zcela mimo záměry..

• 5.12.2018  20:36

"Vy jste posiloval, Charlie ??" - "Je to zdravý na srdce !! Ačkoli poškození jater to zase srovná.." ;)

• 5.12.2018  20:16

"Je to tvoje matka !!" - "Tvoje snad taky, ne ?!" - "Možná jsem adoptovanej !!" - "To bys chtěl ??" - "Co myslíš ??" ;)

• 5.12.2018  19:23

"To je můj snubní prsten !!" - "Vzal si Boha, Richie !! Nebo Ježíše ??"

• 5.12.2018  18:53

"To byla má tchýně !! Musela jít.. Přeparkovat koště !!" ;)

• 5.12.2018  18:34

"Zase cítím uzeniny !!" ;)

<< předchozí 1 2 3 4 60 118 177 235