Simpsonovi - Homer slouží vlasti (1998) (epizoda)

"Homere Simpsone, okamžitě vysvětlete svoje jednání, nebo začneme střílet !!" - "Jsem tu první den.." ;)

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018) odpad!

"Jako čerstvá psycholožka jsem přesně věděla, že jsem v prdeli.." ;) Renč se neúspěšně snaží natočit zas jednou slušný film, takovou svoji malou Bridget Jones, navíc však podle scénáře zmatené Haliny Pawlovské, která nedokáže podle vlastní knihy napsat ani zdaleka slušný scénář.. Nesmírně bizarní průser, jehož snové sekvence s Pavlem Křížem patří k tomu nejbrutálnějšímu, co jsem kdy viděl.. A vlastně už z názvu je jasně patrné, že Renč s Pawlovskou jsou zoufalé ženy..

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2018) (pořad)

Že tenhle pořad vznikl až teď, mu v mých očích nejvíc ubližuje, až v době bio(či eko)boomu.. Na druhou stranu divák z cílové skupiny bude jistě překvapen a z údivu nevyjde..

Pan Větrovský z Větrova a paní Deštná z Dešťova (1969) (TV film)

"To zas budou výdaje !!" ;) To zas byl jednou věčný lotr Brabec v Ráži !! ;) Ovšem tahle bretaňská se Ludvíkovi příliš nezdařila, osobně mě tahle téměř beztrestná variace Obušku svým vyzněním rozčílila víc než dost.. Pohádka bez jediné postavy na straně dobra ??

Bakaláři - Snacha (1986) (epizoda)

"Tak snad abychom zas šli !!" Absolutně diletantská a pomýlená mor(t)alita..