paascha

The Resident

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81
    • 11.12.2019  21:40
    Ad Astra (2019)

tohle jsem raději neměl vidět...

• 11.12.2019  21:38
    Narušitel (2019)

Tak v roce 1989 držel pohotovost jeden MiG 15 UTI, což byl dvojmístný cvičný letoun? To se nedivím, že ten komunismus šel do prdele :-D

• 4.12.2019  22:44

Spíš Gilliamovská, než Burtonovská, ale přesto dobrá zábava

• 4.12.2019  22:42

Na filmy pro děti je třeba dívat se dětskýma očima...ještě na sobě musím zapracovat

• 11.11.2019  22:06
    Trhlina (2019)

Kniha průměr, film slabší

• 11.11.2019  22:04

Kniha je spíš dětská, ale i tak moc roztomilá. Film se snaží být stejný... určitě dám znovu

• 26.2.2019  22:19
    Piercing (2018)

Tak se nám Alenka dostal do Říše za Říší za zrcadlem a stala se z ní dost divoká ramlice...no, byly časy, kdy bych dal milion za deset minut s ní, ale dnes už na to kašlu....mám zahrádku a psíka... :-D

• 26.2.2019  22:03
    IO (2019)

Boj o přežití v kotelně, nuda

• 25.2.2019  14:43

4 pokoje 21. století :-D

• 25.2.2019  14:22

Ukecanej komixák je další vývojový stádium zamilovanýho pubertálního komixáka...tenhle má aspoň parádní mašinky

• 25.2.2019  14:17
    V pasti (2018)

Takové filmy si zásadně pouštím, když jsem nemocný. Za prvé mám sníženou hladinu ostražitosti a vkusu, takže koukám na všechno, a za druhý slzy léčí, takže mě dojemné scény vlastně pomáhají. Tenhle účel splnil na 100%

• 7.2.2019  21:25

S neotřesitelnou pravidelností je další dílo mistra úšklebku a vrchního provokatéra zase další perlou v náhrdelníku obskurnosti, větší a lepší, než ty předchozí. Jestli chceš křičet, tak bys měla začít :-D

• 6.2.2019  23:01

Na děj jsem rezignoval asi po deseti vteřinách a užíval si jen efekty. Dobře jsem udělal :-D

• 6.2.2019  21:23
    Black Panther (2018)

odloučená, avšak technologicky vyspělá africká země :-D Asi Atlantida :-D Primárně kokotina pro barevné, aby měly menšiny svého hrdinu. Sekundárně ultradebilita, určená idiotům, kteří touží po jiném těle :-D

• 31.1.2019  22:51
    Aquaman (2018)

Možná bylo chybou si u toho ještě hrát hru na mobilu, hledat nový auto na internetu a hladit kocoura. Děj mi trochu unikal, ale to podstatné jsem asi dal....Sandokan si po pár štouchanicích osedlal Gappu, kříženou s Krakenem, a pomocí hlášek jako Vzdej se trůnu a Rozhodne boj se vypořádá s lesklým pičusem. Jen nechápu, proč tam hraje Willem Dafoe a Nicole Kidman...

• 28.1.2019  23:40
    Evita (1996)

Kdysi mě to celkem bralo, dnes už jsem se u Don´t cry for me Argentina šel klidně vychcat :-D

• 27.1.2019  23:33
    The Perfect Kiss (2018)

odpad z principu, protože Zmarmrdládu nesnáším. Za Plekyho, píčy!!

• 24.1.2019  15:03
    MOST! (TV seriál) (2019)

I po čtvrtém díle mě to baví, takže nejde o typický český TV shit. Dokonce se skoro těším na další díl...ale to je asi všechno. Jinak je to dobře obsazené, tu a tam i vtipné, občas nějaká ta nekorektnost směrem k buznám a cigošům, což tomu dává punc zakázatelného undergroundu (vtipné, že to vysílá ultrakorektní ČT). A Most? Ty vole, hromada mouru, šlechta z Ústí se jen směje :-D

• 24.1.2019  14:49
    Venom (2018)

Já ten svět kinderkomixu Spidermana a jeho kámošů z klubu Modrá ústřice dvakrát nemusím, mně je bližší temnota Gothamu. Tento chlapík, posedlý černým šlemem, je alespoň trochu jiný, než chlapec s nití a jeho infantilní hrátky v přiléhavém trikotku

• 24.1.2019  14:41

Mám prostě rád tu partu divňoušů se směšnými účesy, kníry a oblibou v transvestismu a zavádějícím jménem. Zavzpomínal jsem si na mládí, slzičky byly, knedlík v krku taky, takže za mě OK. Určitě dám někdy znovu.

• 24.1.2019  14:37

Z tohoto filmu jsem si odnesl několik poučení: 1. zlobivé a hlučné děti přijdou do pekla skrz zubatou tlamu nějakého neurotického hnusa 2. ženská, která nemluví, je mnohem přitažlivější než ta, která hubu nezavře 3. Když už máš všeho po krk a nejradši by ses na to všechno vysral, stačí se postavit a zařvat. On už se někdo najde, kdo ti urve palici :-D

• 20.2.2017  21:55
    Prázdniny v Provence (2016)

Téměř kompletní sestava všech největších kreténů a krav současnosti v unikátně debilním filmu o hovně

• 7.2.2017  14:47
    Borsalino (1970)

Dávno pryč jsou časy, kdy k parádní zábavě stačili dva chlapi a klobouk

• 7.2.2017  14:38
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Autorský tým sester Bártů, který své kvality předvedl v nekonečné srágoře Rodinná pouta/ Velmi křehké vztahy, herecké obsazení, které až na výjimky kopíruje obsazení výše zmiňovaného veledíla, naprosto účelové překrucování faktů a ničím nepodložená tvrzení a vytvářená klišé typu hérečka = štětka, Havel = spasitel národa. Podtrženo, sečteno, další nekoukatelná propagační pitomost, která zaujme tak maximálně absolventy lobotomie nebo rodinné příslušníky účinkujících, což bude dost často totéž. Za mě odpad.

• 14.12.2016  22:25

před lety jsem provozoval cestovku a do Chorvatska jsem vozil lidi. Párkrát jsem s nimi jel autobusem jako vedoucí zájezdu, takže můžu potvrdit, že realita je ještě horší

• 14.12.2016  22:22

nuda...nuda...nuda... nuda,,ehm, co jsem to říkal? Jo, už vím, nuda...nuda...nuda

• 4.12.2016  23:11
    Učitelka (2016)

každý, kdo v té době žil, si pamatuje. Já měl v první třídě učitelku, která milovala řezníkovu dcerku, ač se počůrávala a neuměla ani počítat do pěti. Pak na gymplu jsem měl učitelku na ruštinu, která mi dala pětku hned mezi dveřma, jen protože si usmyslela, že stejně nemám hotový úkol. S tím se nedá bojovat, z toho se dá jen vyrůst nebo utéct pryč. Udělal jsem to

• 3.11.2016  23:57

Knížka je zcela jiná liga, ale pro negramotné děti je i tohle šidítko parádní. Ove jezdí SAABem, což pochopí jen někdo, kdo také jezdí SAABem :-D Že je to nesmysl? He he he :-D :-D :-D

• 12.9.2016  22:41

Slátanina na úrovni ročníkové práce, ze které úplně nejvíc vyčnívá výkon psa

• 7.9.2016  22:21
    Autobazar Monte Karlo (TV seriál) (2015)

velice vítám nový trend českého filmu/TV, kterým je točení takovýchto sitcomových sérií, kde nejdražší položkou rozpočtu je oběd pro rejžu. Hvězdy se obvykle v rámci oživení svého statusu star spokojí se symbolickým honorářem, scénáře jsou rychlé a nekomplikované, prostě moderní a svižná zábava. Jen je škoda, že to většinou rychle končí a téměř výhradně je to jen na internetu

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81