Volání o pomoc (2007)

Pro jedince pred/v/po krizi stredniho veku idealni sonda. Nebyt nekterych scen, ktere zavanely patosem, bylo by to za ctyri hvezdy. Takhle jen tri a pul.

Opravdová kuráž (2010)

Jakoby se Coeni rozhodli, ze na stara kolena natoci western s prumernym scenarem, jednou neokoukanou tvarickou a slusnym rozpoctem.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Konecne se Al Pacinovi dostala do rukou poradna hlavni role kde se mohl predvest. Film ma spad a vybornou kameru. Kdo by cekal tlak na emoce at se radej pripravi na zivotopisne "politicke" drama.

Táta šampión (2009)

Pro me pecka o lidske povrchnosi a pretvarce. K dokonalosti mi chybel jen nekdo jiny v hlavni roli misto Williamse jehoz usmev uz me par let irituje.

Na Hromnice o den více (1993)

Naprosto suverenni film ze stare holywoodske skoly. Jednoducha zapletka, jednoduche postavy a pritom se na to da divat porad dokola.

XXY (2007)

Hodnotim tema, film jako takovy je jen dalsi prumerne argentinske srdceryvne drama.

Do vesmíru se Stephenem Hawkingem (2010) (seriál)

Nic co by uz nebylo probrano jinde. Tentokrat ovsem s eye-candy efektama a alternativnima napadama co kdyby atd. Prvni dva dily za ** kvuli nizke informacni hodnote. Ovsem posledni cast odhalujici teorii o prapuvodu vesmiru je jak z naprosto jine produkce. Celkove za ****

Historie vodíkové bomby (2004) (TV film)

Jak je Trinity and Beyond zamerene spis na dramaticnost technickeho vyvoje tak tohle je zamereno spise na politicke okolnosti.