filip289

Twitter: FilipHancar

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 29.2.2020  12:30

Koho preboha napadlo natrieskať tam zbytočné publikum ktoré iba otravovalo neustálym otravným a trápnym tlieskaním?... Hviezda navyše za Lackovu milfku s otázkami z internetu/mailu/tel. linky..

• 20.1.2020  22:57

Nie, toto nebolo dobré zakončenie série. Jasné, začína sa to čoraz viac zamotávať, nenudí to. Ale za akú cenu? Za cenu toho, že IQ niekoľkých postáv kleslo zrazu o polovicu. A o tom najzaujímavejšom - samotnom zmiznutiu - sa človek nedozvie skoro nič. Zaujímalo by ma, či to tvorcovia pred koncom vôbec mali jasne premyslené, pretože priestor na pochybnosti je tu dosť veľký. Na druhú sériu sa teším kedže som si v The Society obľúbil niekoľko postáv. Posledná časť 1. série ma celkom kvalitne nasrala.

• 15.1.2020  22:24

Zdravím, prosím ignorujte komentáre tohto individua nadomnou. Vo všetko hľadá iba farbu pleti, politiku (liberalizmus) a podobné nedôležité pičoviny. Zlá, zlá Amerika, zlý multikulturalizmus a zlá trápna dnešná generácia. Za naších čias (!).... To je vlastne všetko o čom dookola točí.

• 3.12.2019  20:29

Seriálu opäť dochádza dych, už aby tu bola vianočná časť a následná pauza. Túto časť prekvapivo zachraňovali iba staré mamy, ktoré väčšinou moc nemusím. Richterovej vypchávky prestali byť zaujímavé už v druhej časti a celá ta záležotosť okolo Zuzany a jej telešopingu je už len zbytočne trápna a nezaujímavá. Dvojica hlavných postáv už medzičasom ani žiadnu prácu nemá (opäť..) a je im to evidentne jedno. Tak žeby až po pauze na budúci rok?

• 14.9.2019  02:25

Začiatok poslabší, no časom sa to čoraz viac a viac zlepšuje a ak máte radi často absurdný francúzsky humor tak sa z toho nakoniec vykľuje celkom fajn komédia s niekoľkými fakt skvelými momentami.

• 27.7.2019  00:33
    Cool Kids (TV seriál) (2018)

Nie, nie, nie. Končím po 8 častiach. Do sledovania seriálu som išiel s veľkými predsudkami, kedže práve tento projekt nahradil skvelú Mick, ktorú idiotský Fox samozrejme po dvoch sériach zrušil. A na prekvapenie prvé epizódy neboli až také zlé (druhá ma napríklad dosť pobavila). Potom však prišiel príliš rýchlo útlm a každá časť bola čoraz viac slabšia a slabšia a aj zo začiatku zábavný teploš Leslie Jordan mi už prišiel často otravný. Najväčším plusom seriálu bol samozrejme Martin Mull a jeho postava. Naopak najhoršou bola suverénne postava Hanka, ktorá bola naprosto zlá a otravná a seriálu by bolo bez nej oveľa lepšie. Ale to je už teraz jedno, The Cool Kids chýbať nebudú.3/10

• 7.4.2019  02:58

Z celkom zaujímavého námetu sa nakoniec vykľulo iba nudné lacné Béčko s prepísknutou stopážou.

• 7.4.2019  02:54

90-minútová prehliadka krásnych žien, debilného príbehu a nulového vtipu. Tak teda 2* za tie ženy, Anakina a pravdepodobne agentom obabraného Tima Rotha. 30%.

• 16.2.2019  23:32
    Po škole (TV pořad) (2019)

Hlboko podpriemerný, nezaujímavý a vizuálne dosť biedny program vhodný akurát tak na nedeľné skoré rána na RTVS. No on chodí cez pracovný týždeň o pol siedmej večer na komerčnej JOJke. Na Kolibe sa asi snažia atakovať historické ratingové minimum. Moderátor mal taktiež radšej ostať pri práci v rádiu.

• 13.2.2019  17:26
    Autoškola - Kamufláž (E06) (epizoda) (2019)

Strašne divný seriál. Začal síce veľmi slabo ale každou časťou sa celkom zlepšoval a časť s trdelnikármi Vajdom a Stankem bola dosť faj. O týždeň nato však kvalita opäť klesla a dnes nemôžem dať nič iné než odpad. Takáto nudná a nevtipná časť (pri ktorej som dokonca aj zaspal) si totiž nič iné nezaslúži.

• 7.11.2018  19:18
    Susedia - Pôrod (S05E10) (epizoda) (2018)

A vtip sa podel kde? Nebyť Karola Horvátha tak by táto časť bola iba obyčajnou stratou času. Scény v aute by mohli trochu obmedziť, vyzerajú otrasne. A nakoniec pridám aj jednu otázku. Prečo musí byť postava Zuzany z časti na časť čoraz väčšia p*ča? Kraus by sa nad tým mohol trochu zamyslieť, už pred uvedením štvrtej série sa hlavné duo dušovalo že aký je to skvelý a hlavne rodinný seriál, no ľudia tu aj tak musia trpieť takúto negatívnu postavu. A Sládečkova bola samozrejme opäť nezvestná.

• 17.8.2018  15:25

1* za nápad a pár fajn pesničiek. Inak je to strašne nudný a nevtipný film. Nestáva sa mi často žeby som film ani nedokázal dopozerať, no tu sa to stalo.

• 25.5.2018  01:33
    Rivalové (1996)

„Moc se netěš kámo, takový hovna jako ty si dávám k snídani.“ – „Haha, chceš říct že snídáš hovna?“

• 11.4.2018  02:07

Na môj vkus až príliš veľa Hilmerovej.

• 3.4.2018  13:17

Jedna z najslabších častí nových sérií. A hlavne ten koniec. Netuším odkiaľ zohnali to malé dievča no jej výkon bola jedna veľká pohroma (určite jej však k tomu dopomohol aj debilný scenár, podľa ktorého by mala mať prinajmenšom aspoň o 7 rokov menej). Neverím že v Bratislave neexistuje kopec talentovanejších detí, ktoré by si obsadenie zaslúžili viac. Vystupovanie Marcina v zajačom obleku bolo taktiež až príliš (Polnišovsky) trápne.

• 26.3.2018  10:57

Až do predposlednej sekundy prekvapivo zaujímavý triller/horor. Za lacnú, odpornú a zbytočnú ľakačku v poslednej sekunde som však mal chuť 1* hviezdu ubrať...

• 18.3.2018  02:58
    Drive (2011)

Vizuálne a technicky priam dokonalý film so skvelým obsadením a parádnym soundtrackom!

• 18.3.2018  02:53

Strašne slabý, hlúpy a nudný film ktorého akčné scény musel zostrihať jedine nepríčetný človek.

• 18.1.2018  21:46

No ale táto druhá časť sa už fakt až moc vliekla. Navyše taký slabý scenár a nezaujímavý a absolútne neoriginálny prípad by dokázal napísať aj ôsmak.

• 11.1.2018  22:11

Seriál kvasil celý rok v Markízáckom archíve a asi vedia prečo. Po prvej časti je to zatiaľ obyčajný priemer s Bártovym vystrčeným pupkom. Osobne veľmi nechápem jeho "bulovskému" vzhľadu kedže sa od jeho postavy asi ani žiadneho vtipu nedočkáme, kedže sa prejavuje ako seriózny detektív/vyšetrovateľ. Noga však potešil. Mimochodom, herec hrajúci vraha priviedol k dokonalosti vetu "Neviem či sa mám smiať alebo plakať." :)

• 25.12.2017  19:44
    Marie, matka boží (TV film) (1999)

Televízna nuda s (až) od štyridsiatej minúty sympatickým Christianom Baleom.

• 7.9.2017  22:28

Takmer 1:1 prerábka Konečnej stanice Viedeň, akurát skoro o polovicu slabšia a lacnejšia. Veď môžete porovnať sami. Juraj Bača je asi taký Moser ako Maroš Kramár Tony Stark. Latinák a Hološka sú ale fajn, možno sa to časom ešte zlepší. 5/10

• 21.8.2017  12:53

Jackie a akcia fajn, taktiež aj dosť vtipov ale príbehovo je to až príliš veľký guláš.

• 18.8.2017  18:17

Riadne trápny plot twist..

• 16.8.2017  02:29
    Invaze (2007)

Priemerný film s fajn Kidman a Craigom. Jediné čo akurát ešte stojí za zmienku sú efekty, ktoré aj keď boli vo filme využité asi tak 2-3 krát, vyzerali tak odporne až to bolo trápne.

• 7.8.2017  23:51

Ďalšia Cageova debilina tentokrát dokonca nasnímaná nezaostrenou kamerou.

• 14.7.2017  21:18
    Všechno, co mám rád (TV pořad) (2017)

Všetko čo nenávidím

• 4.6.2017  10:39
    Social Nightmare (TV film) (2013)

Strašne debilný a sprostý film ktorému kraľuje otrasný výkon plastikami znetvorenej Daryl Hannah.

• 23.4.2017  14:12
    Ochránci (2017)

Herecké výkony strašné, príbeh smiešny a tá smutná hudba pri každej serióznejšej scéne taktiež. Efekty však celkom slušné (teda okrem slabého polomedveďa), neviditeľná ruska pekná a taktiež postava Khana bola fajn (tak trochu Azazel z X-Menov s coolovou zbraňou). 3/10

• 19.4.2017  22:08

Skvelá časť ktorej kraľujú hlavne sekvencie s Chandlerom a kolegom Bobom (Chris Parnell), ktorý si myslí, že Chandler nieje Chandler, ale Toby.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10