filip289

Twitter: FilipHancar

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 7.4.2019  02:58

Z celkom zaujímavého námetu sa nakoniec vykľulo iba nudné lacné Béčko s prepísknutou stopážou.

• 7.4.2019  02:54

90-minútová prehliadka krásnych žien, debilného príbehu a nulového vtipu. Tak teda 2* za tie ženy, Anakina a pravdepodobne agentom obabraného Tima Rotha. 30%.

• 16.2.2019  23:32
    Po škole (TV pořad) (2019)

Hlboko podpriemerný, nezaujímavý a vizuálne dosť biedny program vhodný akurát tak na nedeľné skoré rána na RTVS. No on chodí cez pracovný týždeň o pol siedmej večer na komerčnej JOJke. Na Kolibe sa asi snažia atakovať historické ratingové minimum. Moderátor mal taktiež radšej ostať pri práci v rádiu.

• 13.2.2019  17:26
    Autoškola - Kamufláž (E06) (epizoda) (2019)

Strašne divný seriál. Začal síce veľmi slabo ale každou časťou sa celkom zlepšoval a časť s trdelnikármi Vajdom a Stankem bola dosť faj. O týždeň nato však kvalita opäť klesla a dnes nemôžem dať nič iné než odpad. Takáto nudná a nevtipná časť (pri ktorej som dokonca aj zaspal) si totiž nič iné nezaslúži.

• 7.11.2018  19:18
    Susedia - Pôrod (S05E10) (epizoda) (2018)

A vtip sa podel kde? Nebyť Karola Horvátha tak by táto časť bola iba obyčajnou stratou času. Scény v aute by mohli trochu obmedziť, vyzerajú otrasne. A nakoniec pridám aj jednu otázku. Prečo musí byť postava Zuzany z časti na časť čoraz väčšia p*ča? Kraus by sa nad tým mohol trochu zamyslieť, už pred uvedením štvrtej série sa hlavné duo dušovalo že aký je to skvelý a hlavne rodinný seriál, no ľudia tu aj tak musia trpieť takúto negatívnu postavu. A Sládečkova bola samozrejme opäť nezvestná.

• 17.8.2018  15:25

1* za nápad a pár fajn pesničiek. Inak je to strašne nudný a nevtipný film. Nestáva sa mi často žeby som film ani nedokázal dopozerať, no tu sa to stalo.

• 25.5.2018  01:33
    Rivalové (1996)

„Moc se netěš kámo, takový hovna jako ty si dávám k snídani.“ – „Haha, chceš říct že snídáš hovna?“

• 11.4.2018  02:07

Na môj vkus až príliš veľa Hilmerovej.

• 3.4.2018  13:17

Jedna z najslabších častí nových sérií. A hlavne ten koniec. Netuším odkiaľ zohnali to malé dievča no jej výkon bola jedna veľká pohroma (určite jej však k tomu dopomohol aj debilný scenár, podľa ktorého by mala mať prinajmenšom aspoň o 7 rokov menej). Neverím že v Bratislave neexistuje kopec talentovanejších detí, ktoré by si obsadenie zaslúžili viac. Vystupovanie Marcina v zajačom obleku bolo taktiež až príliš (Polnišovsky) trápne.

• 26.3.2018  10:57

Až do predposlednej sekundy prekvapivo zaujímavý triller/horor. Za lacnú, odpornú a zbytočnú ľakačku v poslednej sekunde som však mal chuť 1* hviezdu ubrať...

• 18.3.2018  02:58
    Drive (2011)

Vizuálne a technicky priam dokonalý film so skvelým obsadením a parádnym soundtrackom!

• 18.3.2018  02:53

Strašne slabý, hlúpy a nudný film ktorého akčné scény musel zostrihať jedine nepríčetný človek.

• 18.1.2018  21:46

No ale táto druhá časť sa už fakt až moc vliekla. Navyše taký slabý scenár a nezaujímavý a absolútne neoriginálny prípad by dokázal napísať aj ôsmak.

• 11.1.2018  22:11

Seriál kvasil celý rok v Markízáckom archíve a asi vedia prečo. Po prvej časti je to zatiaľ obyčajný priemer s Bártovym vystrčeným pupkom. Osobne veľmi nechápem jeho "bulovskému" vzhľadu kedže sa od jeho postavy asi ani žiadneho vtipu nedočkáme, kedže sa prejavuje ako seriózny detektív/vyšetrovateľ. Noga však potešil. Mimochodom, herec hrajúci vraha priviedol k dokonalosti vetu "Neviem či sa mám smiať alebo plakať." :)

• 25.12.2017  19:44
    Marie, matka boží (TV film) (1999)

Televízna nuda s (až) od štyridsiatej minúty sympatickým Christianom Baleom.

• 7.9.2017  22:28

Takmer 1:1 prerábka Konečnej stanice Viedeň, akurát skoro o polovicu slabšia a lacnejšia. Veď môžete porovnať sami. Juraj Bača je asi taký Moser ako Maroš Kramár Tony Stark. Latinák a Hološka sú ale fajn, možno sa to časom ešte zlepší. 5/10

• 21.8.2017  12:53

Jackie a akcia fajn, taktiež aj dosť vtipov ale príbehovo je to až príliš veľký guláš.

• 18.8.2017  18:17

Riadne trápny plot twist..

• 16.8.2017  02:29
    Invaze (2007)

Priemerný film s fajn Kidman a Craigom. Jediné čo akurát ešte stojí za zmienku sú efekty, ktoré aj keď boli vo filme využité asi tak 2-3 krát, vyzerali tak odporne až to bolo trápne.

• 7.8.2017  23:51

Ďalšia Cageova debilina tentokrát dokonca nasnímaná nezaostrenou kamerou.

• 14.7.2017  21:18
    Všechno, co mám rád (TV pořad) (2017)

Všetko čo nenávidím

• 4.6.2017  10:39
    Social Nightmare (TV film) (2013)

Strašne debilný a sprostý film ktorému kraľuje otrasný výkon plastikami znetvorenej Daryl Hannah.

• 23.4.2017  14:12
    Ochránci (2017)

Herecké výkony strašné, príbeh smiešny a tá smutná hudba pri každej serióznejšej scéne taktiež. Efekty však celkom slušné (teda okrem slabého polomedveďa), neviditeľná ruska pekná a taktiež postava Khana bola fajn (tak trochu Azazel z X-Menov s coolovou zbraňou). 3/10

• 19.4.2017  22:08

Skvelá časť ktorej kraľujú hlavne sekvencie s Chandlerom a kolegom Bobom (Chris Parnell), ktorý si myslí, že Chandler nieje Chandler, ale Toby.

• 18.4.2017  13:08

Suverénne najlepšia epizóda za posledné roky.

• 10.4.2017  20:44
    Super Thundermanovi (TV seriál) (2013)

Nie je to až také zlé. Hlavná dvojka je super, no deti sú strašne otravné a Rosa Blasi (mama) často až moc "prehráva".

• 3.4.2017  00:49

Je dosť ťažké sa zasmiať nejakému vtipu keď polovičke filmu viacmenej nerozumiete pretože sa ústredná trojka NEUSTÁLE PREKRIKUJE. Strašné sklamanie, a to som prvej časti nadelil plný počet. Pine bol ale ako nová postava fajn, sympaťák. Spacey (aj keď s fakt že minimálnym priestorom) a Aniston taktiež a práve jej debata s Batemanom na sedení je asi najlepšia časť celého filmu.

• 1.4.2017  21:01

Dosť slabá časť v ktorej sa nedalo poriadne ani ničomu zasmiať. Simpsons Time gag bol ale fajn.

• 27.3.2017  22:16
    Power Rangers Dino Charge (TV seriál) (2015)

Twitch Marathon 2017 Asi najlepšia séria po Mighty Morphin ére. Predošlý producent Jonathan Tzachor, ktorý už až príliš kopíroval japonských Super Sentai, dostal konečne padáka. Na jeho miesto sa vrátil Chip Lynn (Power Rangers RPM) a všetko hneď funguje lepšie než pri predošlých slabých Samurajoch a Megaforce. Konečne sa zmenila aj úvodná zvučka a musím povedať že je aj dosť dobrá. Každá z postáv je sympatická, má riadnu backstory a konečne aj nejakú OSOBNOSŤ. Herci sa taktiež konečne snažia hrať a komediálne prvky a humor fungujú. Je to opäť zábava a "čerešničkou na torte" sú pekné rangerky.

• 21.3.2017  01:53
    Power Rangers Lightspeed Rescue (TV seriál) (2000)

Twitch Marathon 2017 Okrem parádneho intro songu, sympatickej Kelsey a častých celkom vtipných Chuck Norris momentoch s červeným rangerom ( ktorý vyzeral asi tak na 30 rokov) celé zle. Train Zordi boli fakt oničom a (síce sexy) Vepra s Pink Rangerkou si to neustále "rozdávali" v súboji o čo najtragickejší herecký výkon. Hlavne Pink Rangerka často vyzerala akokeby mala na kamere prilepený papier s textom jej postavy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10