Adela show (2010) (pořad) odpad!

Ale toto je už fakt moc. Zbytočná, zbytočná talkshow neskutočne nesympatickej Adley s trápnymi komentármi "glosátorov?" Urbaníkovej (na ňu mám neskutočnú alergiu), Kulyho, Sajfu a neviem ešte koho tu fakt nechýbala. Bohužiaľ to má aspoň podľa Markízy úspech, tento slovenský národ ma fakt už asi ničím neprekvapí..

Admirál (2008)

Uff, tak to bola strašná nuda. TV Joj Admirála neskutočne promovala už asi mesiac pred premiérou. Ale za sklamanie tento film považovať nemôžem keďže už upútavky boli strašne nezaujímavé a otravné. Takže 45%

Aféry (2010) (seriál) odpad!

Mne to príde hrozne trápne. Najmä konce a tie Hrušovského komentáre.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Skvelo zrežírovaný veľmi zaujímavý príbeh, ktorý ma dostal. Skvelá Williamsova hudba. Príbeh, ktorému nie je vôbec ťažké uveriť, že niečo také podobné sa niekedy v budúcnosti stane. Efekty (už na tú dobu vzniku filmu) neskutočne dobré. Veľkým plusom filmu je hlavne gigolo Jude Law (najsympatickejší robot vôbec), tiež aj Joel Osment a medvedík Teddy (pre mňa od teraz asi dokonalá hračka do budúcnosti). Silný, dojímavý, inteligentný a veľmi pôsobivý film.

Aladinova nová dobrodružství (2015)

Začiatok poslabší, no časom sa to čoraz viac a viac zlepšuje a ak máte radi často absurdný francúzsky humor tak sa z toho nakoniec vykľuje celkom fajn komédia s niekoľkými fakt skvelými momentami.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Pre mňa je tento film obrovské sklamanie, tak isto ako Scary Movie 1. Určite sa nevyrovná Boratovi alebo novšiemu Brunovi. Neviem či to bolo dabingom, ale toto mi proste nesadlo, bohužiaľ.

Alpha Dog (2006)

Hlboko podhodnotený film. Pre mňa jedno z najlepších krimi.

A Nanny for Christmas (2010)

Príjemný vianočný rodinný film s peknou Emmanuelle Vaugier ako stvorený na predvianočné poobedie.

Andělé a panny (2007)

90-minútová prehliadka krásnych žien, debilného príbehu a nulového vtipu. Tak teda 2* za tie ženy, Anakina a pravdepodobne agentom obabraného Tima Rotha. 30%.

Another Gay Movie (2006) odpad!

Hnusné, nevtipné, hnusné, hnusné a ešte raz HNUSNÉ..naprostý humus..