Drive (2011)

Vizuálne a technicky priam dokonalý film so skvelým obsadením a parádnym soundtrackom!

Přátelé - Rachel má rande (2001) (epizoda)

Skvelá časť ktorej kraľujú hlavne sekvencie s Chandlerom a kolegom Bobom (Chris Parnell), ktorý si myslí, že Chandler nieje Chandler, ale Toby.

Deadpool (2016)

Presne to, čo fanúšikovia Deadpoola po oznámení, ukážkach a traileroch chceli a v čo dúfali. Skvelý Reynolds ťahá celý film a je radosť sledovať to o čo sa on a tvorcovia, scenáristi snažili veľmi,veľmi dlhé roky. Vo filme je kopa hlášok, narážok na všetko možné, kopa momentov netypických pre iné superhero filmy ktoré dajú zabrať brániciam a taktiež sexy Morena Baccarin. Ľudia môžu argumentovať že vo filme nieje až tak veľa akcie ako videli napr. v Avengeroch. Tu si však treba uvedomiť že film mal o cca. tri štvrtiny menší rozpočet ako iné Marvel blockbustery. Akcia je tu podľa mňa ale oveľa zábavnejšia, kedže je v Deadpoolovom štýle. Film taktiež nie je "preplácaný" všemožnými CGI efektami a keď tu už CGI je, tak je využité veľmi dobre a vhodne. Tvorcovia museli taktiež na poslednú chvíľu z rozpočtu upustiť 7 miliónov a to si vyžiadalo ako obeť ďalšie akčné scény. No to, čo z Deadpoola dokázali tvorcovia urobiť aj po takýchto a rôznych iných komplikáciách si zaslúži klobúk dole. Deadpool má ideálnu dĺžku a ukazuje že dobrý komixový film nemusí mať povinne 2-2,5 hodiny. A to hlavné som si uvedomil asi až pol hodinu po premietaní: Nenudil som sa vlastne ani jednu jedinú minútu. Taktiež nesmiem zabudnúť nato že film má najlepšie úvodné titulky vôbec a taktiež aj potitulkovú scénu (už sa teším na Keiru Knightley :) ). A samozrejme nesmie chýbať cameo obľúbeného Stana. Jediným mínusom filmu je možno slabší záporák no aj napriek tomu sa určite oplatí navštíviť kino a podporiť tak tvorcov tejto (v dnešnej dobe preplnenej rôznymi superhero filmami) dosť netradičnej a hlavne strašne zábavnej komixovky.

Hannibal (2013) (seriál)

1. séria - 100% Len máloktorý seriál ma vedel pripútať k obrazovke ako tento, veľmi tomu pomáhajú štýlové gore scény a aj skvelé obsadenie Dancy, Fishbourne a najmä absolutórium Madsa Mikkelsena.

Asterix: Sídliště bohů (2014)

Dlhšie som rozmýšľal či dám 4 alebo 5 hviezd. Nakoniec dávam 5. Film bol vtipný, skvelo zanimovaný (3D animácia filmu strašne sadla, nechápem ako môže niekto napísať že vyzerala lacne, nevyzerala), príbeh bol fajn a film nebol ani zbytočne dlhý. Taktiež obrovským + bol skvelý slovenský dabing (Marcin, Kobielsky, Landl a aj Vajda ako Obelix je podľa mňa skoro rovnako dobrý ako Króner). Tým pádom nevidím dôvod dať filmu nižšie hodnotenie.

Zátah: Vykoupení (2011)

Po bitke v mučiarni (2vs1) som mal po tele husiu kožu, skvelá choreografia bojov, wow.

Zmatená duše (2007)

Ale áno, Perry týmto filmom dokázal že je skvelý, a keď nie skvelý tak určite aspoň (veľmi) dobrý dramatický herec, nielen Chandler. A taktiež som si uvedomil že asi milujem Lynn Collins, fúú, kto by nechcel takú ženu? :) . Super film, neskutočne zlepšil náladu.

Nedotknutelní (2011)

Nádherný, vtipný a aj dojemný film. Radosť naň pozerať, najlepší film za posledných niekoľko rokov. Ľudí hodnotiacich nižšie ako 4* úprimne nepochopím :) .

Pláž (2000)

Jednoducho "kultová pecka". Skvelá, krásna atmosféra, výborný DiCaprio, úžasný soundtrack. Možno mi tam trocha vadila Tilda Swinson, proste mi nesadla (nie je mi sympatická), ale to je vlastne jedno. Skvelý film, ktorý pobaví, zaujme a dá sa pozrieť kľudne niekoľkokrát, hlavne kvôli tej atmosfére a hudbe.