Generation P (2011)

Pre znalcov Pelevinovej predlohy nevyhnutnosť. Dávam 3 hviezdy, ale iba kvoli pokazeným titulkom. Kedy sa dočkáme Čapajeva, vlkodlakov a líškodlakov, Omon Ra a Helmy?

Bitch Slap (2009)

Rodriguezovský štýl, ale niečo tomu chýba (väčší rozpočet a Rodriguez na mieste režiséra).

Battle Royale (2000)

Luxusná likvidačná akcia v ázijskom štýle. Za zmienku stojí aj ruská verzia tohto filmu - Terra nova (akurát s vezňami namiesto študentov).

Zkus mě rozesmát (2011)

Jednoznačne 5 hviezdičková záležitosť. Pridávam tento film k ďalším romantickým komédiam, ktoré môžem sledovať stále dokola. Láska nebeská, Zamilovaný Shakespeare, The ugly truth a teraz aj Just go with it. BTW šetrím na letenku na Havaj.

Šéfové na zabití (2011)

S takým hereckým obsadením som čakal väčšiu "pecku". Najviac pobavila Jennifer Aniston v roli nymfomanskej dentistky.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Slabota. Od takého hereckého obsadenia som čakal viac. Parkúr v Bagdáde je skvelý, ale príbeh ničí slabý scénar.

Sherlock (2010) (seriál)

Luxusný britský seriál, ktorý klasický príbeh o Sherlockovi Holmesovi prenáša do 21. storočia. Zbytočné popisovať, musíte vidieť. Neviem sa dočkať 2. série.

Super Mac (2010)

Sprostosť na druhú, ktorú som nebol ani schopný dopozerať.