huko

homepage
Twitter: huko

<< předchozí 1 2 3
    • 3.10.2017  15:05
    Patriot (TV seriál) (2015)

Americký ... eeh... někdo, kdo pracuje nepřímo pro vládu jako jednotlivec, má zajistit, aby v Íránu při volbách vyhrála ta správná strana a ne ta zlá, která chce válku. Vysílá svého syna, který je vytrénován jako špión, s úkolem v tajném krytí práce v potrubní společnosti propašovat balík peněz do Luxemburku (v seriálu nahrazen Prahou) a následně do Íránu. Ale už od začátku jde všechno špatně a co se může, se pokazí a kazí se postupně všechno co se ještě pokazit dá. Veškerý humor je zde absolutně černý a promyšlený. Chvíli se zdá, že co se děje, je totálně absurdní a následně všechno dostane smysl a vy si říkáte, jak je to geniální. Musíte prostě dávat pozor, protože je to všechno o činech a následcích... a někdy naopak. Většina věcí, kterým nerozumíme se objasní ještě v průběhu daného dílu... Nečekaný seriálový skvost. Někdo řekl, že to má nejlepší scénář hned po Perníkovém dědkovi... to vám k navnazení musí stačit.

• 3.8.2017  22:58
    El Chapo (TV seriál) (2017)

Místy je to na úrovni telenovely a herci jsou hodně špatní, ale stejně je to tak zajímavé téma, že jsem u toho vydržel s napětím až do konce. Škoda jen, že je El Chapo popisován jako takovej normální člověk, kterému vlastně i fandíte. V Puerto Vallarta se v reálu po ulicích často válely uříznuté hlavy a Chapovi, který servíruje tento seriál, tomu bych dal na víkend hlídat kočku, protože vypadá jako celkem fajn a spolehlivej člověk. Škoda, mohlo to bejt mnohem syrovější a drsnější a pak určitě i úspěšnější.

• 13.6.2017  19:33
    Belmondo (TV film) (2015)

Naprosto průměrný dokument, který strádá vizuálně i obsahově. Tolik filmů a legendárních scén, které Belmondo v repertoáru má a v dokumentu se velmi často ukazují některé scény opakovaně. Lenost. Belmondo sám o sobě s jeho životem je však tak pestrá osobnost, že nedostatky dokumentu většina diváků ani nepostřehne (viz zdejší hodnocení). Určitě stojí za shlédnutí, ale dokážu si to představit o mnoho lepší a zajímavější. Využití potenciálu na 50 %.

• 17.2.2017  22:50
    John Wick 2 (2017)

Úplně stejné pocity, jako byli po jedničce. Přitom už víme co čekat, takže to berte pozitivně. John Wick 2 servíruje téměř podobnou akci jako v prvním díle, jen jsou akční scény o něco delší a intenzivnější. Párkrát se obecenstvo v kině i leklo při scénách, které jsou o něco drsnější a krvavější než měla jednička. Většinou však následoval smích, takovej ten: "Ha ha to bylo coool!". Tenhle smích přicházel z publika celkem často. Někdy však John působí příliš nesmrtelně, ale to hold musíte polknout jako součást toho, že je to pokračování, které se musí snažit nabídnout o něco víc než jednička. Místy je film rozvleklejší, především v první třetině filmu jsem si všímal, že se lidi v kině i mírně nudili a hráli si s mobily. Hlavně přijďte do kina včas a nepropásněte začátek! Kdyby někdo mrlmlal, že to píšu před premiérou, tak viděno v Argentině, kde byla premiéra 16.2.2017.

• 18.11.2015  13:16

Paradox Banskyho. V New Yorku Banksy na zeď nakreslí balónek, pak přijde někdo, kdo ví jak funguje "americký sen" uřízne kus zdi s balónkem a prodá jej v galerii za pěkný obnos. A o tomhle natočí podivínksý párek nezajímavých američanů mdlý dokument, který prodají HBO. A my na to čumíme, protože je to prostě zajímavý, jak je to postavený na hlavu. O možná právě o tohle Banskymu jde a možná taky vůbec ne, kdo ví... Paradox Banksyho.

• 26.9.2015  14:01
    Skyfall (2012)

To nikomu nevadí všechny ty ignorace logiky, naprosto nelogického chování všech zúčastněných, stupidních náhod, dementní dialogy a samoúčelová akce? Oproti dokonalému Casino Royale je tohle Teletabies, které by mělo urážet svým určením pro dospělé.

• 24.10.2011  22:44
    Manhattan (1979)

Docela chápu proč s tímhle filmem Woody nebyl zas až tak spokojený. Osobně jsem čekal, že exteriérové scény dostanou více prostoru, scházela mi tak větší provázanost názvu s obsahem filmu. I novodobá Godzilla dala Manhattnu větší prostor :) Nicméně toho si člověk všimne až po filmu, tak to zas tolik nevadí. Co se přehlédnout nedá, resp. spíš nedá přeslechnout, jsou některé hudební vložky, jakoby zakomponované úplně omylem. Vždycky mě to proplesklo jak větrák přecpanou masařku a vytrhlo ze zabranosti do děje filmu.

• 7.10.2011  20:22
    Hanna (2011)

Po prvním zhlédnutí 3 hvězdičky, hned druhý den jsem zvýšil na 4, protože mi v hlavě film vytvořil nutkání na něj neustále myslet a pocit, že ho musím vidět znovu. Po týdnu zvyšuju na 5, protože ten pocit nezmizel, navíc se prohloubil. Atmosféra, miniaturní detaily pro puntičkáře, hudba na míru pro každou scénu, hlavní představitelka a ta peotika.... ou... Trailery jsou mírně zavádějící, tohle není akční pecka, tohle je umělecký dílo :)

• 23.6.2011  21:32

"To bude drahé... má zelené oči..." není dne, kdy bych si na tuhle hlášku nevzpomněl, netuším proč, každopádně, když se na vás dokáže film v mládí takhle podepsat, musíte si ho vážit. Dnes už bych se na to asi koukat nevydržel.

• 5.3.2011  23:01
    Revanš (2009)

Divadelní drama o opravdové lásce s rádoby uměleckým pojetím... Hodně záleží na tom, jak jste zrovna naladěni. Navíc musíte být muž s romantickou duší drsňáka, aby Vás to dokázalo oslovit. Velmi malá cílová skupina.

• 29.12.2010  18:01
    Kajínek (2010)

Zooom, nezooom, zooom... o čem ten film vlastně byl? Každopádně Vladimír Dlouhý zahrál oproti ostatním velmi dobře...

• 22.11.2010  22:16

Nic výjimečného, nezklame ani nenadchne. Jediné čím film překvapil, byl dosti brutální nádech na dětskou podívanou.

• 22.11.2010  22:12

Možná by si film zasloužil 4 hvězdičky, ale už takhle je to tu zbytečně dobře ohodnocený film, vyvolávající těm co film ještě neviděli zbytečné očekávání. Není to film pro každého, herecké výkony jsou žalostné, i když o ně tu asi nejde. Je to jen okno do tehdejší doby se všemi těmi věcmi tou dobou proslulé. Takže všechny ty události už prostě působí jako klišé. Přitom stačilo dodat do filmu silnější příběh, resp. alespoň nějaký příběh.

• 22.11.2010  22:04

Zpracování dokumentu zcela normální. Nicméně obsah byl bechderoucí. Chtěl bych se narodit a prožít život Philippe Petita... pokud máte alespoň trochu romantickou povahu, takovýto pocit ve vás film zanechá.

• 14.11.2010  19:03

Zpracování na jedničku, zábava nulová. Chtěl jsem ten film mít rychle za sebou, abych věděl jestli se tam ojbeví ještě něco zajímavýho. Minutu za minutou jsem byl čím dál víc zklamanej. Ceru bych viděl spíš do role ve filmu o vymítači ďábla, ty jeho oči mě děsí jak malou holčičku pán s pytlíkem Bompari. Nakonec byl nejlepší, nejzábavnější a nejstylovejší teplej Culkin, věštím mu velkou budoucnost v záporných rolích.

• 11.11.2010  22:49
    Machete (2010)

Nuda, nuda, nuda... Tenhle film měl bavit a místo toho uspával. K zábavnosti Planety teror nesahá ani po kotníky. A neodpustím si ještě poznámku k Trejovi - výkonem v reklamách na kolo štěstí si sám nasadil "moc vysokou" laťku a tady jí jen dosáhnul, nepřekonal :-)

• 6.10.2010  20:25

Je to hodně o vkusu. Standardní divák, asi na konci řekne, že to byla blbost. Ostatní by mohli ocenit nenucené překvapující syrové situace a velmi věrohodné ztvárnění postav. Skutečně jak divadelní představení. Znovu už se na to koukat asi nebudu, ale byla to, jak se říká, "prdel"... :-)

• 23.9.2010  20:31

Trapný... trapný a směšný to bylo, všechno to bylo děsně trapný a směšný. Něco jako když si Tarantino nebo Rodriguez dělají srandu ze starých béček. S tím rozdílem, že tady se tomu nezasměješ. A nebo mám hold jinej smysl pro humor než Sly.

• 20.9.2010  00:22

Oproti knizni predloze celkem nuda a zbytecny nadech odflaknute prace... Minimalne v prvni pulce. Pak ale prijde zlom a zabava... To je asi potrebna doba na to, ztratit ocekavani dane knizni predlohou.

• 18.9.2010  16:42

Existuje nějakej hrůzostrašnější film, na kterej se nedá koukat a ze kterýho si dokážete vybavit pár vtipných a nechutných frků i po tolika letech? Nesnášim ten film! Ale dokázal něco neobvyklého... Hvězdička navíc za soundtrack! Hhvězdička na míň za scénu s vymačkáváním beďarů... bleee

• 18.9.2010  13:05

Pozor, jde o komorní příběh. O dost nudný komorný příběh... V 80. letech by to byla klasika, dneska už sotva...

• 17.9.2010  16:40
    Karate Kid (2010)

Od Jackie Chana už nic nečekám, není mi 15, takže se ho spíš bojim co předvede... tady se předvedl výborně, vůbec mi nevadil. To mě překvapilo nejvíc. Malej Smith je roztomilej. A jediný problém tohoto filmu je, že se nevěnoval více samotnému výcviku. Pár záběrů a z černouška ja ninja a nepotřebuje ani kuklu. Je to spíš na 3 hvězdy, ale za to, že to není až zas takovej béčkovej provar, přihmouřím jedno oko...

• 4.9.2010  20:39

Nerad to přiznávám, ale když jsem tento film viděl poprvé řval jsem jako hysterická žena v 8. měsíci těhotenství. Největší dojemný válečný epos, jaký kdy byl natočen... Osobně bych si tipnul, že ženu tento film dojmout tolik nedokáže, vzhledem k důrazu na jiné, pro muže důležitější hodnoty.

• 4.9.2010  20:36

Nejlepší Batman všech dob a jeden z mých top filmů celkově. Atmosféra, originalita, příběh, všechno mě to bavilo a nenechalo vydechnout od začátku do konce.

• 4.9.2010  20:34
    Podfu(c)k (2000)

Jedinej film, kterej sem viděl tolikrát, že už se neodvážím ani to zkoušet spočítat. Vizuálně dokonalá a zábavná podívaná, skvělá zápletka i podání. Herci jedna báseň a český dabing je v tomto případě spíše plusem než naopak, jak to bývá. Pro mě navždy absolutní jednička!

• 4.9.2010  20:31

Jednoduše akční stylová podívaná... především se zaměření na ten styl...

• 4.9.2010  20:31

Především kvůli hereckým výkonům, hercům a humoru si mě tento film navždy získal. Na všem ostatním už vůbec nezáleží...

• 14.8.2010  17:19
    Volavka (2002)

Americký remake Skrytá Identita se mi líbil více, jako by dotáhl vše co tady scházelo.

• 12.8.2010  21:04
    Poldové (2010)

Dal bych tomu odpad, ale parkrát jsem se zasmál. Asi 3x... a už ani nevim čemu. Zbytek filmu jsme protrpěl nudou a skutečně příšernou retro hudbou. Vyhněte se tomu, jinak promrháte svůj čas.

• 5.8.2010  21:08
    Repo Men (2010)

Zbytečně realným způsobem natočené sci-fi. Kdyby to bylo alespoň o trochu více nadnesené, bylo by to o mnoho lepší.

<< předchozí 1 2 3