Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Úžasný svět, efekty epických rozměrů a velká herecká jména. Ať se na mě fanoušci nezlobí, takhle toporné herecké výkony jsem naposled viděl snad u Buffy. Pár her jsem odehŕal, viděl nějaký ten animák a nechal se bez předsudků zlákat i na film. Bohužel jsem dostal nehorázný nářezový film, jenom díky efektům s herectvím kvalitativní úrovně B třídy. + Efekty. - hrani = průměr.

Chraň nás od zlého (2014)

Cim dal vic mam pocit, ze kde se objevi Eric Bana, tak to nemuze stat za ho...za nic. Clen delta force z Black Hawk Down a frajer ze Zero Dark Thirty jako policajt a knez. Proc ne?

Paterčata (2014) (seriál)

Trochu jsem nazoru, ze zrovna tento "dokument" by verjenopravni televize tocit nemela. Vypovedni hodnota 0 (pro mou osobu),...po par dilech jen ukazka prislovi "podej prst a prijdes o ruku" prevedeneho do realu. Nevim no.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Bla bla bla, bez Charlieho shit/od Xserie je to shit, bla bla... Mě osobně naopak příjde Ashton jako příjemný svěží vítr, který nemusí být nutně povalečskej notor, ale naopak oproti Charliemu má v hlavě i mozek a ne jenom vagíny.

Pečený sněhulák (2014) (pořad) odpad!

Je zde zcela evidentní, že tyto "scénky" jsou výplody, vzniklý z drogových dýchánků. A tráva to nebyla 100%!

Želvy Ninja (2014)

S TMNT nemám vůbec žádný problém. Billy Fichtner byl solidní, Trhač příjemný doplněk, Megan nebyla až tak hrozná jak většina erudovaných odborníků psala, a želví kluci s Mr. Splinter suprově táhli film. V zásadě nemám co bych dodal. Peckovej blockbuster, od kterýho jsem jako "fan of tmnt" a pouhý konzument nečekal žádný intelektuální podtext, nebo bůhví jaké poselství. Želvy, akce, Megan + příjemná stopáž. Nebýt trochu divnýho klanu Foot, dám 5*.

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Pane Zelenko, nemam zadne tuseni co Vas k tomu stale vede, ale prosim, uz se (s prominutim) vyserte na obsazovani Rakosnicka!

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Zatim za 4, herecke vykonu perfektni, stejne tak i atmosfera. Jen se bojim aby snimek casem nebyl vycpely jako se to stalo s Walking Dead, ktere jsem ze zacatku sledoval s nadsenim a u 3. serie skoncil (az bud uchtit sledovat kdo koho miluje/nenavidi podivam se na Tak Jde Cas). Edit: 7.dil je pro me zatim asi tim nejlepsim dilem co se atmosfery tyce (hlavne diky Joshovi a.k.a. viktorianskymu Constantinovi).

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Libí se mi užvaněnost hlavního hrdiny v obleku a líbí se mi zpracování. Tím výčet "liků" u mě končí. Namůj vkus zbytečně výrazná romantická linka. Po cca 3/4 hodině jsem začal pokukovat po hodinkách, což se mi nestalo už hodně dlouho. 3 bodíky za Garfielda, efekty a ...tak :-)