Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (174)

plakát

Raoul Taburin (2018) 

Neskutečně příjemný a milý film, který na Vás dýchne létem, francouzským venkovem a pohodovou sousedskou atmosférou. Dějově je sice občas absurdní a tempo vyprávění pomalé, avšak ono to k té atmosféře tak nějak sedí, že jsem nad lecčím přimhouřila oči.

plakát

Chlapec, který se stane králem (2019) 

No ano, bylo to natočeno pro děti. A tak je k tomu třeba přistupovat. Nehledat logické chyby, pousmát se nad některými trapnostmi a prostě nechat plynout a bavit se. Já se u toho parádně odreagovala, ačkoliv jsem již dětským letům značně odrostla. A nejmladší diváci? Kdo z nás by v deseti letech nechtěl najít meč, přátele, zažít kouzla, bojovat ve škole za dobrou věc a stát se hrdinou.....

plakát

Ferdinand (2017) 

Neurazí, ale ani nenadchne...

plakát

Největší showman (2017) 

Příliš ploché a neosobní na film, který se vás snaží chytit za srdce.

plakát

Black Panther (2018) 

Na rozjezd super! Těším se co dál může Wakanda nabídnout světu.....

plakát

Wakefield (2016) 

Jsem v rozpacích. Zpočátku vše působí jednoduše, ale přitom to má hloubku a nutí k zamyšlení. Dobrá psychologická podívaná. A konec? Geniáně jednoduchý.

plakát

Přežijí jen milenci (2013) 

Upírská, psychologicky depresivní podívaná s melancholickou náladou a příšerně pomalým tempem. Avšak celek je téměř dokonalý, s dokonalou režií a perfektními hereckými výkony hlavních postav.

plakát

Trestanec (2017) 

Tři čtvrtiny filmu jsem nechápala, jak se může někdo takhle změnit. Pro přežití však uděláme cokoliv, to je lidská přirozenost. Když jsem však pochopila Mannyho hlavní motivaci, úhel pohledu nabral zcela jiné obrátky. Syrově natočený a především parádně zahraný film z vězeňského prostředí.

plakát

Naprostí cizinci (2016) 

Obvykle mě tyhle konverzační dramata moc nebaví, ale tohle byl slušnej nářez.

plakát

Valerian a město tisíce planet (2017) 

Valerian jasně dokazuje, že nestačí pouze nablýskané a rozmanité digitální prostředí, ale že k dobrému filmu je potřeba mít hlavně dobrý příběh. Ač jsem se celou dobu dívala na vizuálně barevné cosi, film byl pro mě neskutečně šedivý. Hlavní postavy působily protivným dojmem a nudila jsem se prakticky od začátku do konce.

Ovládací panel
13 bodů

Reklama

Reklama