Jump street 21 (2012)

Tak tohle bylo nad ocekavani, takhle jsem se u filmu uz dlouho nenasmal. Nejvic me asi dostala scenka se slepicema :) Film si dela srandu ze sebe i z jinych filmu a az na vyjimky to funguje skvele. Bravo!

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Kromě 12 měsíčků chvíli remake Popelky, chvíli remake Mrazíka a hlavně díky tomu celek působí jako nevyvedená splácanina. Ještě, že Maruška to zachraňuje. Marie Majkusová ji zahrála velmi dobře, je pro pohádkové "klaďasky" jako dělaná.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Od tohohle filmu jsem i diky jeho medializaci ocekaval mnohem vic a nakonec (mozna i diky tomu) prevlada zklamani. Terry Gilliam holt nebude muj salek kavy, coz naznacily uz filmy Bratri Grimmove a Krajina prilivu (ve ktere lze mimochdem najit s Parnassem mnoho podobenstvi - komu se Krajina libila, tomu se pravdepodobne bude libit i toto Imaginarium). Parnassus na tom u me z techto 3 filmu kazdopadne dopadl nejlepe - 65%

Obávaný bojovník (2006)

Za film jako takovy jasne 4*, ale mel jsem dilema jestli kvuli niceni povesti legendarniho bojovnika nedat o hvezdicku min. Uz od detskeho souboje je vse diametralne jinak nez ve skutecnosti a vetsina Huovo zivota je prevracena na ruby, kdy namisto legendy z nej udelaji poradnyho hajzla. Ale kdyz pominu realne skutecnosti, tak hodnoceni okolo 80% odpovida, a tak zustanu u 4*

Sejmi je všechny (2007)

Vypnout mozek a uzit si hovadiny, na ktery u jinych filmu nadavame - protoze tady je to skvele provedeny umysl, ktery nastesti narozdil od Crank nepusobi tak trapne.. Bravo!

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Presne jak pise KOCOUR - a proto jsem nechutne a nezajimave pasaze preskakal a libilo se mi to :) Bez nich by bylo hodnoceni 4*

Transformers (2007)

Megalomanská béčkovina :( 60%

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Mnohem lepší a vtipnější než Bender's Big Score. Nebo snad moje menší očekávání po předchozím zklamání? Těžko říct, ale růžový naháči z BBS mě nezaujaly, vtipnost oproti seriálu zklamala a to mi plně vynahradil Beast with a Billion Backs. 5*

Měsíc nad Buffalem (2007) (divadelní záznam)

Jde o záznam představení z plzeňského komorního divadla (nikoli TV film), na kterém jsem byl osobně. A je to vcelku povedená činohra. Pravda, podobně jako StarsFan mě taky nijak výrazně nenadchla, ale těch TOP je málo a rozhodně jde o nadprůměrnou zábavu - 70%.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

"Hundred dollars says when you turn around, I say 'wow'." "Barney, this is the third time you've hit on me by accident." :D And suit up!