Bobek27

okres Praha
Nyní ve Francii, Île-de-France, Maisons Alfort

• 8.5.2011  01:22
    Absurdistán (2006)

Zajímavej nápad a možná i skutečná lidská evoluce. Musim říct, že mě některý scénky pobavily a příběh taky nebyl tak marnej. Určitě lepší než 90 minut prdící prdel =D

• 7.5.2011  21:13

Hodně zvláštní film... Ten jeden liliput vypadal jak Tomáš Holý

• 30.3.2011  01:21

Původně jsem tomu chtěl dát 4* ale konec a ,,ďábelský plán,, budoucích poddůstojníků mi už přišel ujetý... jinak se mi líbilo, jak byl zachycenej vojenskej život, chlast, holky, buzerace a zase buzerace. Někdy jsem se i zasmál. Určitě to není špatný film!

• 17.3.2011  01:03

Na to jak to bylo absurdní, tak se mi to docela líbilo a něco mi v tom filmu imponovalo. Musim uznat, že dost věcí bylo přitaženejch za vlasy, už jenom těch 22 zásahů, ale jak říkám film se mi líbíl a nenudil jsem se u něj.

• 6.3.2011  02:11

Přišlo mi to hodně realistické, dialogy, situace a chování lidí, nikde nebylo nic přehrané. Hodně mě to překvapilo. Za víkend se může stát spousta věcí...

• 19.2.2011  16:36

Naprosto dokonale natočeno! Hodně silné a navíc se pořád něco dělo. Není divu, že se jedná o cenami ověnčený film.

• 13.2.2011  16:44
    Fitna (2008)

Filmařsky strašné, ale s náplní dokumentu naprosto souhlasím!

• 31.1.2011  10:16
    Restrepo (2010)

Live dokument Restrepo byl opravdu super. Akce, emoce, kamarádství. Ale můj názor každopádně je, že by se tákovéhle věci neměli vůbec dostávat ven, protože válka není věcí veřejnosti, ale pouze armády!

• 24.1.2011  19:03
    Zastřený hlas (TV film) (2006)

Zajímavej příběh a navíc životní role Terky Křenové!!!

• 20.1.2011  10:28

Tohle mi přijde snad ještě dokonalejší než Druhá světová válka v barvě. Barevné záběry z Velké války jsou neuvěřitelné a posunují nám konflikt mnohem blíže než doposud. Člověku přijde skoro nepochopitelné, že záběry staré skoro 100 let jsou v barvě. Úžasné!

• 11.1.2011  11:28
    Zvrácený (2002)

Podle mě jeden z nejskandálnějších filmů co jsem kdy viděl! Scény s prasklou hlavou nebo znásilněním byly opravdu neuvěřitelné. Herecké výkony na jedničku (Cassel opět nezklamal) a příběh naruby byl taky zajímavý.

• 9.1.2011  11:51

Super thriller plný zvratů. Obzvlášť ten poslední zvrat v cele mě odboural. Mimochodem Edward Norton by si za tohle zasloužil Oscara, protože zde byl naprosto vynikající!

• 7.1.2011  12:42

Vynikající Hrzán!

• 6.1.2011  18:00
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Seriál byl pro mě ze začátku zklamání. Po Band of Brother jsem očekával stejnou bombu, ne-li lepší. Ale s přibývajícímy díly seriál nabíral na obrátkách a po delší době co se mi to rozleželo v hlavě mě to začalo bavit čím dal víc. Navíc poslední 4 epizody pro mě byly za 5 hvězd! Celkově dávám 4* Efekty byly mimochodem úžasné!

• 3.12.2010  17:59
    Bambuľkine dobrodružstvá (TV seriál) (1982)

Už jenom, protože je to slovenský,tzn. uplně dementní! Při prvním díle mi spíš přišlo, že se jedná o dětskou pornografii.

• 28.11.2010  12:26

Dokonalej film, kterej režíroval dokonalej Gavras a kde hrál naprosto dokonalej Cassel =) Celkem vtipnej průběh filmu postupně vygraduje do psychoschízka konce. Film ukazuje, co by se mohlo stát, když vám celej život někdo s**e na hlavu.

• 24.11.2010  10:44
    Justice: Stress (hudební videoklip) (2008)

Romain Garvas asi nebude psychicky v pořádku, ale tohle je fakt nářez... vypadá to jak pravý a navíc track, kterej hraje pocelej snímek je parádní!

• 24.11.2010  10:32
    M.I.A. - Born Free (hudební videoklip) (2010)

Neviděl jsem snad brutálnější krátkometrážní film jako bylo tohle. Dost to umělo zapůsobit! Hon na zrzavý... hustý!

• 17.10.2010  21:43

Neskutečnej film. Opravdu mě to dojalo a zase o stupínek zvýšilo nenávist proti komoušům. Do dneška by za to co provedli měli chodit kanálama a trpět až do svojí bídný smrti... Nevim z jakýho důvodu je tenhle film tak nedoceněnej.

• 30.9.2010  12:47

Roztomilej francouzskej film s roztomilou Audrey Tautou. První půlka mě bavila, ale druhá byla už slabší.

• 10.9.2010  23:58
    Jehovova pomsta (amatérský film) (2010)

Tak tohle se ti povedlo Marty... bavil jsem se v kině jak malej fracek. Je vidět, že už to bylo pojato mnohem víc profesionálnějc než předchozí díla. Dobrej střih a herecký výkony v čele s Rosťou Neidhardtem. Humor byl i mnohem inteligentnější. Upřímně jsem nečekal, že mě to bude až takhle bavit. Díky!

• 28.8.2010  17:17

Nuda, nuda a nuda. Nesmysly...

• 27.8.2010  23:43
    Machři (2010)

Fakt jsem se v kině smál těm vtípkům od podlahy. Bavilo mě to!

• 23.8.2010  12:24
    Zredigováno (2007)

Dost smíšený pocity, natočeno to bylo skvěle a nápad fiktivních reportáží byl super, ale zdálo se mi to až moc antiamerický...

• 8.8.2010  03:39
    Hon na nacisty (TV film) (2006)

Nikdy jsem neviděl tak krutý, brutální a syrový záběry co byly v tomhle dokumentu! Totální bomba!

• 16.7.2010  09:26
    Maska (1994)

Jako malej jsem to žral a koukal na to skoro pořád.

• 30.6.2010  18:55
    Tady se nedá žít (TV seriál) (2003)

Španělský komediální seriál, který se odehrává v domu, kde se každý zná. Přijde mi to trošku na způsob Přátel. Muy bien Amigos...!

• 30.6.2010  18:52
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Jediný dokumentární pořad, u kterého jsem schopný vydržet snad non-stop! Respect Bear Grylls!

• 30.6.2010  18:51
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Sranda, kecičky, ironie, laciný vtípky a to vše navíc ve vojenském prostředí. Paráda... Kecy Hawkyeho mě dostávaj.

• 30.6.2010  18:49
    Zdivočelá země (TV seriál) (1997)

Vynikající český seriál, který líčí nejsmutnější období našich dějin. Ukazuje, i když někdy trošku naivně, chování a myšlení lidí v době temna v socialistickém Československu. Někdy mi bylo až na blití z toho, čeho jsou lidi schopni...