matka! (2017)

Dokonalý film odkazující na náboženské motivy. Super zpracování, akční, napínavé a docela děsivé.

Americká krása (1999)

Dlouho jsem se tomu filmu bránila, zejména kvůli pitomému názvu. Ale je to vážně hezký film, který zahřeje u srdíčka.

Záhada Blair Witch (1999)

Nesmrtelná klasika, průkopník filmové metody a vskutku strašidelný děj i po letech.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Ukázka toho, když tvůrci zanesou současného detektiva do minulosti, kam patří. Super ohlédnutí se za alternativním vesmírem, kdyby se děj odehrával v době, pro kterou byl určen. A navíc šalamounské zařazení do běhu seriálu. To se povedlo.

Sherlock (2010) (seriál)

Sherlock - Série 3 (2014) (série)

Svatba Sherlockova přítele se záhadnou ženou, slizký záporák a všechno, co tam má být, tam bylo. Spokojená su.

Sherlock - Série 1 (2010) (série)

Dlouho jsem se tomuto seriálu bránila kvůli fanouškovské základně, který úplně šílí po hlavních hrdinech. Navíc se mi příčila myšlenka umístění klasického Sherlocka do současnosti. Kupodivu mě zpracování a scénář nesmírně překvapil. Bohužel stala jsem se taktéž fanouškem a třesu se na další díly. Dokonce jsem se koukla i na Pilot, který nebyl oficiálně odvysílán :)