Sherlock Holmes: Hra stínů (2011) odpad!

Já to asi nechápu. Namachrovaný frajírek klátí roštěnky, masakruje padouchy a vlastně se tam nic neděje. Asi se to lidem líbí, pořád dokola to samé. Výprava a kostýmy pěkné, zrecyklované z předchozího filmu.

Napříč časem (2009)

Tento pohádkový snímek mě mile překvapil, Je sice trochu přitažený za vlasy, ale jako tajemná pohádka a dobrodružný filmeček potěší.

Czech Made Man (2011)

Čeští filmaři natáčí drama podle amerického stylu. Moc české mi to nepřišlo, ale co musím uznat, tak je dobře provedené výtvarné zpracování, kamera a barevné korekce. Na český film nadstandardní.

Ošetřovatel (2011) odpad!

Nééééé! Hlavně né mluvící zvířátka! Proč?! Komu se tohle líbí? I děti z toho musí mít trauma, když se mluvící lvi a medvědi a vlci a gorily snaží dostat svého ošetřovatele do kalhotek nějaké blbky.

Moje krásná učitelka (2011)

Znechucená Julie a její další vlemi příjemná role (ironicky myšleno). Na tu dr*ku se nedá koukat, ale Tom to docela zvládl. Samotář ze Seatlu recyklovaný, ale i přes to sympatický. Fandila jsem všm postavám.

Rumový deník (2011)

Na tenhle film reprodukující nějakou vzpouru kdesi s nějaké sebenalezení zhrzeného umělce se dá říct jen jedno: NO A CO?! Koho to zajímá?!

Loď lásky (2011)

Tutsi hadr, ale docela dobrý nápad a zábavná podívaná.

Rande měsíce (2006)

Mám v oblibě filmy typu "luzr se kvůli holce vyšvihne a je z něj rázem borec světa". Zajímavý romantický příběh v minimalistickém interiéru.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Viděla jsem to. A už nevím, o čem to bylo. Asi o ničem.

Mezi nebem a zemí (2006)

Zajímavá filozofická myšlenka podaná v promyšleném příběhu. Povedené drama.