Vlk z Wall Street (2013)

Děti... nejprve vám povím, jak jsem poznala vašeho otce: vdala jsem se za docela normálního chlápka, který ale začal hrabat těžký prachy, šňupat koks, cukr i rodinné domky a souložit s kámoškama a kolegyněma. Nakonec si našel krasavici k pohledání, ňadra dmoucí - více jsem si toho nevšimla, protože ta ženská měla snad jenom ňadra... a s ní skončil. A já zůstala stát na ulici, než jsem si taky šlehla, dala se do kapely a poznala vašeho otce. That´s true story kids!

Sněhurka (2012)

Zajímavé, na kolik způsobů se dá Sněhurka zk***it (zkazit). Už jsem viděla asi 20 verzí, ale nejlepší je samozřejmě klasika. SPOILER: zde zženštilý princ musel hodně šermovat, aby nevypadal příliš zženštile. Inu co to bylo platné, když z něj bylo stejně jen rozmazlené štěně. Chálím však úžasné kostýmy, výkon Julie, která střízlivě uznává, že může hrát leda čarodějnici. A nejvíce super nečekaný závěr, kdy SPOILER: Sněhurčiho schozofrenní zlé druhé já, co si myslí, že je Audrey Hepburn, ovládne ihned po oodání tělo Sněhurky a surově vykuchá čarodějnici, která jí přišla naivně pogratulovat ke sňatku. Ale z mrtvého těla královny/ čarodějnice se uvolní velké množství marihuany a zhulí tak všechny svatebčany, vč. trpaslíků a prince a náhle začne Sněhurka i ostatní zpívat oslavnou píseň nad smrtí jediné ženy v království, která se chovala rozumně. Ve výsledku se ukáže, že duch královny vstoupil do všech a zlo žije v království dál - asi příprava na 2. pokračování tohodle biáku.

Bathory (2008)

Poprvé se mi to vcelku líbilo - jenom mi byly hodně proti srsti podivné vynálezy vedlejších postav. Při druhém shlédnutí mi však tento film nepřišel nijak úžasný a vedlejší postavy naprosto neodpustitelně děj-rušící.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Tak je to asi klasika, no. Puberťácká kravinka plná trapasů, které mi však přišly totálně uměle přivoděné - z těch situací by šlo snadno vybruslit a hrdinové si vždycky zvolili tu nejdebilnější cestu. A naopak některé další fórky byly hodně nedotažené. Dala bych 2*, ale Stifler (sorry, ale to je prostě hlavní hrdina, ne Jim) a jeho máma jsou nejlepší!

Green Lantern (2011)

Taková prďácká pohádka, sice jsem původně myslela, že jde o kadiboudu a né lucernu a stále jsem čekala na legendární větu hlavního hrdiny: "vydrnkal jsem ti ji jako ukulele", takže sjem pořád čekala nějaké prasárny, nebylo to až takové zklamání. Jen mě mrzí, že tyhle akční filmy mají zajeté stereotypy - hlavní hrdina klaďas je svalnatý hezoun, záporák je šeredný looser. Co to někdy otočit?

Kovbojové a vetřelci (2011)

Jó, hustý! Čekala jsem totální kravinu, ale musím říct, že zasazení příletu vetřelců do úplně jiné doby, než současné, nabírá naprosto geniální rozměr! Sice stejně jako u filmu Machette jsem nevěděla, jesltisi tvůrci dělají srandu, nebo to myslí vážně, ale ten nápad se mi strašně líbíl. A Harrison s Danielem tomu dodali šťávu.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Super detektivka, jen sjem se po chvíli přestala orientovat ve všech těch podezřelých. Linie mladé dívky se mi ale líbila a její nový poručník byl the best :-* Jen mi přijde, že se ty dvě linie spojily moc pozdě, takže jsme vlastně sledovali 2 filmy naráz.

Oškliví Američané (2010) (seriál)

Jóóóó! To jsem potřebovala. Něco tak dokonale šíleného, nápaditého a nečekaného. Úžasně protirasistický seriál plný černého humor, sympatických postav a úžasné srandy. Když se člověk kouká na tuhle brutalitku, říká si, že může být i hůř :)

Hlavně nezávazně (2011)

Film jsem si náhodou pustila hned po filmu Černá labuť. Byla to trochu úleva vidět, že té holce hrabe jenom trochu. Možná kdyby spojili svět filmování a ty jejich postelové tendence, mohlo by z toho být docela dobré porno. Možná že tvůrci původně točili porno, ale ta školačka z toho muzikálu, který tam jako natáčí, určitě couvla a tak z toho museli udělat slušný film.

Černá labuť (2010)

Asi jsem tento film nepochopila. Vnitřní pocity baletky, které začíná hrabat? Vždyť to nebylo ani o baletu, ani o herectví, ani o té baletce, ani o jiných baletkých, ani o lezbickým vztahu.... Když už jsem se chytala něčeho, co by mě zajímalo, tak děj přeskočil úpůně jinam. Měla by se odstěhovat do okresu 9, tam by ji kreveťáci přijali za svoji, a přestat prudit v divadle.