Rallye smrti (2008)

Pro mě hodně velká blbost, u které jsem nebyl schopen ani vydržet do konce. 30%

Sedm životů (2008)

Tenhle film byl pro mě akorát útokem na city, který mě netrefil. 40%

Tropická bouře (2008)

Docela vtipný snímek. Film, který sleduje natáčení filmu, které se tak trochu nevydaří. Jen škoda, že potenciál Jacka Blacka nebyl využit lépe.

Úhel pohledu (2008)

Tenhel film nemohu hodnotit moc kladně. Celé mi to připadalo hodně nepravděpodobné a hlavně jako příšerná splácanina. 35%

VALL-I (2008)

Jako 3d grafik jsem tenhle snímek hodně ocenil. Zejména tu první část, která se odehrává na zemi. Tou bych to i možná zakončil, protože zbytek filmu mi zcela nesedl. 73%

96 hodin (2008)

Hodně efektní akční film běžící dechberoucím tempem. Sice bych to snesl zasazené trošku do jiného období, ale to nic nemění na tom, že jsem se ani minutu nenudil. 80%

Až na krev (2007)

Ač se nejedná o nijak starý film, ba naopak, sám ve svém žebříčku bych ho s klidným svědomím zařadil do kolonky kultovní a hodně nahoru. Rozhodně to ale nebude film pro každého a to dost možná kvůli stopáži a velmi pozvolnému, leč hodně silnému ději. Například změna v naprosto cynickou, krutou až zrůdnou osobu v připadu Daniela Day-Lewise byla tak pozvolná, až jsem se divil, co za člověka to bylo na začátku. K tomu nutno připočíst nádherné exteriéry, herecké výkony, hudbu Johnyho Greenwooda a samozřejmě kameru. V tomhle filmu si všechno sedlo tak nádherně dohromady... Skončil jsem. (A ten nástup hudby následovaný titulkama!...) 10/10

Černobyl: život v mrtvé zóně (2007) (TV film)

Čekal jsem asii úplně něco jiného. Čekal jsem obecně to, jak v zakázané zoně žijí lidé, kteří buď neodešli, nebo se vrátili. Nakonec je to vesměs o životě zvířat, o tom jak se postupně příroda vypořádává s tragédií, vztahující se k tomuto místu. Ale jsem spokojen s tím, co jsem nakonec viděl. Osobně mi připadá takto pojatý dokument hodně zajímavý. Ať už je to téma, či velmi zajímavé záběry. Zároveň, po přečtení komentáře Yokiho, mě docela mrazí z toho, že se člověk takhle dokáže chovat k něčemu, co už jednou zlikvidoval...

Já, legenda (2007)

Tenhle film se autorům zcela nepodařil. Potenciál prostředí, nápadu je veliký, ale to nestačí. Od snímku jsem neustále čekal něco víc, nic se ovšem nedělo. Na mě moc dlouhá předehra k něčemu, co nakonec nepřišlo. Neřikám že jsem se na to celkem rád nepodíval,b ovšem čekal jsem víc. 65%