mdouglas

Francie
react developer

homepage

• 7.8.2009  01:30

Snímek popisující život a dílo českého velikána Járy Cimrmana. Tenhle kousek mám hodně rád a vždycky se na něj s radostí znovu podívám. Přeci jen je to něco jiného, než divadelní hry a semináře :) 90%

• 7.8.2009  01:30

Film s klasickým cimrmanovským humorem, který mám opravdu rád. KACHNY, KACHNY - to je hláška, na kterou si vzpomenu snad vždycky při spatření těchto opeřenců :) 80%

• 7.8.2009  01:30

Docela mě překvapuje, že takový snímek mohl vůbec vyjít ve své době. Každopádně výtečný "dokument" o působení mého oblíbeného divadla za nesnadného minulého režimu... --- Děvčata netlačte se, na každou se dostane... 90%

• 7.8.2009  01:26
    Ed Wood (1994)

Výborný film o mizerném režisérovi, který se po půl století stal pomalu kultem. 92%

• 7.8.2009  01:25
    Batman (1989)

Film s neopakovatelnou atmosférou. Burtonova klasika dovedená k dokonalosti hereckými výkony, prostředím a příběhem. Další Batmany už jsem nějak nemusel, ačkoliv posledního jsem neviděl. 95%

• 7.8.2009  01:24
    Led Zeppelin DVD (koncert) (2003)

Co se dá k něčemu takovému napsat? Pro lidi, kteří mají Zeppeliny rádi není třeba psát nic, pro ty co je rádi nemají také nic. Snad jen pro ty co je neznají. Pro mě je to výborný záznam jedné z nejlepších kapel dvacátého století. 99%

• 7.8.2009  01:24

Vzhledem k tomu že jsem velký fanda Beatles, je moje hodnocení jasné. Ovšem kladně podle mého musí vzhledem i k nehudebním kvalitám hodnotit i člověk co Beatles ani nemusí. Tenhle film už je legendou která si zasloží 90%

• 7.8.2009  01:21

První film který jsem od Tykwera viděl byla výborna Lola Rennt. Tenhle film byl snad třetí, který jsem viděl (druhé bylo Nebe). Dojemný, pozitivní snímek se šťasným koncem, který stojí za to vidět :) 85%

• 7.8.2009  01:21
    Nebe (2002)

Velice milý film, který sice u mě nedosahuje ani na Princeznu a Bojovníka či Lolu, ale stále se jedná o nadprůměrně kvalitní snímek. 80%

• 7.8.2009  01:20

Film který jsem viděl naposledy tak před deseti lety. Viděl jsem ho ale tolikrát, že kazeta na které jsme ho měli nahraný je úplně zlikvidovaná a děj pro mě nezapomenutelný. Nostalgických 80%

• 7.8.2009  01:19
    Profesionál (1981)

Minulý týden jsem se na Profesionála díval znovu po docela dlouhé době. Pořád je to pro mě výborné krimi a hlavně s Belmondem :) 90%

• 7.8.2009  01:17

Klasický snímek, s výborným Funesem :) Z tohole snímku pocházi i pro mě několik nezapomenutelných a tím i nesmrtelných scén. Třeba "Muskatnuss, Herr Mueller" nemá chybu :) 80%

• 7.8.2009  01:16

Není mnoho filmů, u kterých je pokračování na stejné nebo vyšší úrovni. Návrat velkého blondýna tuhle nálepku u mě má. Výborný Pierre Richard nechtěně v roli tajného agenta... 85%

• 7.8.2009  01:15

Výtečný Richard v nezapomenutelném snímku, u kterého se člověk musí neustále smát. 85%

• 7.8.2009  01:13

Opět výborná Jarmuschovka. Mistery Train se skládá ze 3 povídek, které by mohli fungovat klidně samostatně. Dohromady, díky propojenosti se z nich stává hodně zajímavý snímek točící se kolem 3 skupinek různě divných lidí a Elvise. Nevím jaká z povídek mě zaujala víc. První je velice úsměvná, druhá stejně tak a třetí, ta je groteskní i vážná dohromady. Prostě doporučuji. 95%

• 7.8.2009  01:13

Geniální film! Jeden z mnoha filmů, který není pro každého, a který určitě zůstane mnohými nepochopen. Ono se totiž ve snímku vlastně nic neděje, děj je hodně pomalý. Mě osobně zaujala kamera, příjemná "černobílost" a humor, který není vlezlý, který si člověk prostě musí najít sám. 90%

• 4.8.2009  23:18

Nechci říkat, že na tomhle filmu je úplně všechno špatné. Problém je tady spíše v podání celého problému. V tomto dokumentu kupříkladu není vůbec vysvětleno co to je ten inteligentní design. Dobrá, mohl bych si to po skončení zjistit. Čekal bych ale, že aspoň nějaké základní info mi film dá. Další co se mi nelíbí, je záhadný výběr odpůrců ID. Mám pocit, že na tento post asi vybírali samotného ďábla. Ať mi nikdo netvrdí, že je tenhle film objektivní a ve výsledku i užitečný. 35%

• 3.8.2009  16:51
    VALL-I (2008)

Jako 3d grafik jsem tenhle snímek hodně ocenil. Zejména tu první část, která se odehrává na zemi. Tou bych to i možná zakončil, protože zbytek filmu mi zcela nesedl. 73%

• 3.8.2009  16:51

Tenhel film nemohu hodnotit moc kladně. Celé mi to připadalo hodně nepravděpodobné a hlavně jako příšerná splácanina. 35%

• 3.8.2009  16:50

Docela vtipný snímek. Film, který sleduje natáčení filmu, které se tak trochu nevydaří. Jen škoda, že potenciál Jacka Blacka nebyl využit lépe.

• 3.8.2009  16:50

Jeden z nejlepších českých filmů. Hodně mě fascinovala kamera a celková cyničnost celého snímku. 96%

• 3.8.2009  16:49
    96 hodin (2008)

Hodně efektní akční film běžící dechberoucím tempem. Sice bych to snesl zasazené trošku do jiného období, ale to nic nemění na tom, že jsem se ani minutu nenudil. 80%

• 3.8.2009  16:49

Stylový snímek. Nevím ani co víc psát... Tohle prostě člověk musí vidět...

• 3.8.2009  16:48
    Penelope (2006)

Milý snímek, příjemně se na něj kouká. Slušné herecké obsazení. Ovšem, práce mohla být odvedena i lépe. Takhle je to spíš pohádka na pozdní odpoledne. 70%

• 3.8.2009  16:47

Tak tohle byl pro mě hodně divný snímek. Asi jsem ho úplně nepochopil, pokud bylo vůbec co, ale prostě mi to úplně nesedlo. 60%

• 3.8.2009  16:46

Dobe započatý film, který se v průběhu dostává k podprůměrnému příběhu. 55%

• 3.8.2009  16:45

Docela mě pobavil tenhle snímek svým nápadem, paradoxně i kýčovitým zpracováním. K tomu výborný Jim Carrey, kterého jsem ze začátku skoro nepoznal. 78%

• 3.8.2009  16:45

Tenhle snímek rozhodně není žádnou úžasnou podívanou pro starší. U filmů od pixaru to můžu říct, přinejmenším díky kvalitě zpracování (po technické stránce) a dobrému nápadu. Každopádně podívat se na to není nic proti ničemu. 60%

Mariňák (2005)

Zajímavý snímek a opět zcela jiný než ostatní Mendesovi počiny. Pro mě je to film, který si na nic moc nehraje, syrový, ale dobře koukatelný. 80%

• 3.8.2009  16:44
    Já, legenda (2007)

Tenhle film se autorům zcela nepodařil. Potenciál prostředí, nápadu je veliký, ale to nestačí. Od snímku jsem neustále čekal něco víc, nic se ovšem nedělo. Na mě moc dlouhá předehra k něčemu, co nakonec nepřišlo. Neřikám že jsem se na to celkem rád nepodíval,b ovšem čekal jsem víc. 65%