Fallout

alkoholik a ničema

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 30.11.2007  21:36

Brigitte byla, je a bude sexuální bohyně.

• 12.11.2007  22:13

Po dlouhé době komedie, která mě hlasitě rozesmála, což se moc často nestává. Po těch american nerd komediích "ze života" příjemná změna. Pokud jste příznivci britského černého humoru, budete spokojeni.

• 8.11.2007  19:49

Tři hvězdičky za nápad. Velká škoda, že se hlavní hrdinka chová jako blbka i přestože zná všechny rules (možná záměrně).

• 6.11.2007  17:53

Můj první Stártrek - na ty červíky do ucha nikdy nezapomenu. A Moltabanův Khan je nejlepší záporák ze všech Treků, o tom žádná.

• 6.11.2007  17:45

Trošku mumraj. Ale fanoušky si to určitě najde.

• 6.11.2007  17:42

Nádherná šílenost. Pracovní zápal a morbidní smysl pro humor Herberta Westa je cool.

• 6.11.2007  17:38

Slušná pocta vintage B a C hororům ve staro-novém kabátku. Chvílemi neskutečná jízda, chvílemi neskutečná nuda.

• 6.11.2007  17:30
    Fido (2006)

Silně nadhodnocené. Před shlédnutím nedoporučuji číst pozitivní a vychvalující recenze - čekal jsem moc a dostal sotva půlku. Jinak Retro stylizace je fajn a Carrie je baba.

• 6.11.2007  17:27

Hrozně moc fajn gangsta film, ale něco tomu chybí. S tou "zaručenou" klasikou bych si to ještě rozmyslel.

• 11.2.2007  21:12
    Pokoj č. 10 (TV seriál) (2006)

Velice dobrá minisérie, těžící především z originálního námětu. Ty občas toporné herce a seriálový look překousněte a dostanete velkou dávku kvalitní zábavy a napětí.

• 4.2.2007  15:26
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Britský humor až na dřeň

• 7.1.2007  17:43
    Saw 3 (2006)

Po nešťastné dvojce pochytila story alespoň nějaký ten drajv, který místy prosakuje (flashbacky osvětlující předchozí díly), ale totálně ho mrší Jigsawova šíleně tupá pomocnice, střih, že by jeden blil, plus dementní dilema uvězněného nešťastníka ve stylu ublížil ti, zachráníš ho? Nejvíc zamrzí ejakulace napínavé atmosféry, která vystříkla kamsi do prázdna.

• 7.1.2007  17:17

Tenhle film má koule a charisma, stejně jako Nicolas Cage.

• 7.1.2007  17:06
    Temný obraz (2006)

Hmm, je to podle Dicka, dáme tomu hvězdičku. Hmm, stylově vychytaný obraz, další hvězda. Hmm, Downey Jr. se ve fetu vyzná, další bod! Schyzofrenní scénář dodá artovost? Mínus. Chameleonský oblek, testy s obrázky, halucinace? Plus. Dialogy smažek o hovně jsou in? Mínus. Konec dobrý, všechno špatně? Plus. Celkově za tři.

• 7.1.2007  16:40

Standardní ptákovinka se spoustou "tohle už tu někdy bylo" scén. Naprosto zapomenutelné a ničím neoslovující. A ani Kate Hudson ve spoďárkách či Owen Wilson ala "pitomeček" to nezachrání.

• 7.1.2007  16:33

Žádná revoluce v komediální sféře se nekoná a smíchy se také nepočůráte, je to jenom takové ucmrndávání -pár kapek sem, pár kapek tam.

• 22.12.2006  21:13
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

Další z řady "New wave" seriálů, točící se tentokrát okolo comixových hrdinů. Celkový dobrý dojem kazí některé charaktery, které jsou oproti ostatním méně zajímavé a nepřesvědčivě zahrané , comixový styl vyprávění také nemusí sednout všem (ne každý je blázen do comicsů) a o sžití s některou z postav také nemůže být řeč. Posečkám, jak se příběh pohne po pauze, vypadá to, že svítá na lepší zítřky.

• 22.12.2006  20:43
    Dexter (TV seriál) (2006)

Seriálové překvapení roku, které vás (úspěšně) naučí držet pěsti sériovému vrahovi sériových (i jiných) vrahů. Jo a taky vám dokáže, že ranní rutina je kurevsky nechutná věc.

• 15.10.2006  18:37

Adrenalinova šlupka a pocta hochům z Rockstar Games, aneb GTA na filmovém plátně

• 18.3.2006  20:11

V zahrobi to nemusi byt zase tolik mrtve, jak se zda...clovek si tam uzije spoustu psiny

• 25.10.2005  09:59
    Doblba! (2005)

kralici jsou fajn, zbytek sucks

• 23.10.2005  14:43
    Casino (1995)

Možná ne tolik působivé jako Mafiáni, ale jako další Scorseseho "true story" ze světa mafie a korupce se Casino stále drží vysoko nastavené laťky - zejména díky hercům (impozantní Sharon, ultraviolentní Pesci, standartně dobrý De Niro, uvěřitelní herci-neherci), dobového feelingu a vyšperkovaného scénáře plného zvratů a spousty vedlejších postav.

• 20.10.2005  19:49
    Nesvatbovi (2005)

Owen a Vinc jsou fajn. Možná víc fajn než Owen a Ben, nebo Ben a Vinc.

• 11.10.2005  19:56
    Crash (2004)

Další z řady filmů o náhodném protínání osudů lidí odlišných barev pleti, názorů a postavení ve společnosti, jež vede k očistci a procitnutí, nebo k něčemu úplně jinému. Skvěle obsazení herci, podmanivá hudba, přehledný scénář s několika silnými vrcholy, který místy působí trošičku vypočítavě, ale celkový dojem nijak nekazí. Za 5* to není, k plnému hodnocení však Crash nemá daleko.

• 10.10.2005  19:41

Tuctová záležitost středního kalibru, které v závěru dochází dech.

• 3.10.2005  10:48
    Solaris (1972)

Tomuhle říkam absolutní atmosféra. Místy by střih sice neuškodil, ale stejně jako u Odysey mi rozvleklost nepřišla jako zápor. Škoda, že se už takové filmy netočí

• 4.9.2005  21:05

Místy stroboskopický střih mě otravoval,spousta scén vykradených, ale vzhledem k původu snímku budu v celkovém hodnocení shovívavý, něco alespoň trochu podobného v naší zemi asi těžko někdy vznikne.

• 4.9.2005  20:52
    Maso a krev (1985)

Středověk se vším všudy -špína, nahodilý sex, mor, krvavé bitvy a mnohem více zabalené do slušivého hábitu drsné a místy nechutné podívané, které však nechybí nadhled a místy sebeparodie. Hauer ve své nejlepší roli hned po Blade Runnerovi. Nejlepší scéna - Rychlé obsazení hradu komínem

• 11.8.2005  20:55
    Rambo III (1988)

Kritikou by se dal třetí Rambo rozedrat až na kost, ale s osobním hodnocením pod pět nejdu, protože mi přinášel na one-man dubbing VHSce v dobách dávno minulých nekonečnou a neokoukatelnou porci napětí a zábavy, kterou většina dnešních akčních blockbusterů nedokáže vytvořit ani zaboha. Když vyšla nedávno celá trilogie na DVD, neváhal jsem ani chvíli a už se mi válela na polici. Zajímalo mě, jestli to bude i po těch letech taková pecka jak tenkrát.....a..nebudu to natahovat - JE to pořát ten nařachanej, nesmrtelnej, nasranej a v originále i sakra vtipnej týpek jako dřív.Velkolepá výprava, nadupaná akce a příběh jako záminka - co chtít víc? Who are you? Your worst nightmare!

• 8.8.2005  20:21

Stylová božárna s melancholicky-uvolněnou atmosférou, úžasně cool Whitakerem v hlavní roli zabijáka-samotáře, který bydlí na střeše, chová holuby, ctí samurajské kodexy a s nejlepším přítelem si nerozumí ani slovo.

<< předchozí 1 2 3