Právnička

Právnička

Studentka práv

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.6.2005  21:39

Miluju historické filmy, ale TOHLE mě fakt nebavilo !! Musela jsem se přemáhat, abych to vůbec dokoukala. Připadalo mi to příliš chaotické, únavné, nezáživné, nenapínavé, přehnaně filozofické .... S Gladiátorem nebo Spartakem se to opravdu srovnat nedá. Dvě hvězdičky dávám jen kvůli Colinovi a tak trochu i výkonu Angeliny.

• 8.6.2005  12:55
    Amadeus (1984)

Zpočátku jsem měla po shlédnutí tohoto filmu smíšené pocity, ale o to víc mě Amadeus nadchnul po pár dnech (kdy se mi všechno rozleželo v hlavě) a uvědomila jsem si, že to byl hodně zvláštní, působivý a skvěle natočený a především zahraný film. Doporučuji i těm, kteří vážnou hudbu moc nemusí (jako já) :o) Stojí to opravdu za to. Už mi zbývá jen pochválit skvělý dabing Amadea v podání Ondřeje Brzobohatého - na ten jeho smích se nedá zapomenout. Opravdu strhující zážitek!

• 15.8.2005  11:59
    Armageddon (1998)

100%ní souhlas s Ladydevil - další krásná ukázka typického amerického patriotismu, který nám "obyčejným smrtelníkům" leze už na nervy !!!

• 13.3.2007  18:38
    Auta (2006)

To bylo tak pěkňoučký a roztomiloučký :-) Bála jsem se, že po mém oblíbeném Nemovi už dlouho nepřijde nic lepšího. Vlastně - od Nema už uplynul nějaký ten pátek a Auta stejně lepší nebyla... ale dalo by se říct, že se Hledání Nema přiblížila. Bavila jsem se od začátku do konce, příběh byl fajn a co musím extra pochválit je naprosto dokonalá animace zaměřující se na detaily. Takže závěrem - Pixar - jen tak dál :)

• 5.11.2005  01:49
    Bazén (2001)

Proč tyhle kraviny pořád dokola někdo točí? Kouká na to ještě někdo z jiného důvodu než ze zvědavosti? Prostě hrůza, děs a škoda peněz !!

• 5.11.2005  01:13
    Beethoven (1992)

Sice mě vytáčí některé typické scény "made in USA", ale jinak je to zábavný a roztomilý rodinný film na odreagování a pobavení :o)

• 2.11.2005  22:00

Ano, uznávám, tenhle typ humoru je tak trochu primitivní, ale zároveň je geniální, potěší a pobaví. Herci všeobecně tvrdí, že je pro ně mnohem těžší zahrát hlavní roli v komedii než v nějakém dramatu, ale pro Jima Carreyho je to role šitá přímo na míru a nedovedu si představit, že by v téhle střeštěnosti zahrál někdo jiný. Takže závěrem - kouzelná oddychovka na zvednutí nálady :)

• 29.11.2006  07:47

Ještě jsem snad u žádného filmu tak dlouho nepřemýšlela, jestli dát "odpad" nebo pět hvězdiček :) Něco tak kontroverzního, ujetého, šíleného a nechutného se hned tak nevidí. Čekala jsem hodně, ale tohle ne! Nemám k tomu víc co dodat, to se prostě musí vidět. Dženkuji :-)

• 31.10.2005  20:59
    Brak (2002)

Hodně jsem se rozhodovala, jestli dát odpad a nebo 4 hvězdičky :) Vím, že je to opravdu ujetá hovadina a slátanina, kdy o nějaké kvalitě (herecké i jiné) se mluvit nedá, ale bylo pár okamžiků a scén, u kterých jsem se od srdce zasmála a u filmu jsem si skvěle odpočinula a tento uvolněný pocit u mě nakonec zvítězil :) - proto tak vysoké hodnocení!!

• 2.11.2005  23:07

Já jsem tajtrdlík? Ty jsi tajtrdlík! Za prvý nevim, co to je a za druhý mě to uráží :o) Jedná z mnoha nezapomenutelných hlášek této překrásné pohádky, která neormzí a na Vánoce prostě nesmí chybět.

• 4.11.2005  23:36
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Úžasný nápad, skvěle provedené, nemá chybu.

• 19.2.2006  18:59
    Crash (2004)

Nádherný film složený z několika strhujících příběhů, který ve vás probudí všechny možné emoce. Jedna scéna silnější než druhá a konečný výsledek je dokonalost sama. Jedno z nejlepších dramat, jaké jsem kdy viděla.

• 21.6.2009  20:27
    Dexter (TV seriál) (2006)

Tak tenhle seriál mě dokonale dostal. Už dlouho jsem nic tak napínavého neviděla. Skvělý herec v hlavní roli, super hudba. Jednoznačně pět hvězdiček a hurá na druhou sérii :-)

• 6.4.2008  13:36
    Disturbia (2007)

Až na poslední čtvrthodinu to byla příserná NUDA !!!!

• 8.3.2007  20:58

Naprosto fascinující a bezchybný herecký výkon Vina Diesla mě dokonale uchvátil. Jinak šlo o celkem průměrně zpracované drama, jehož děj se mi do paměti na moc dlouho nevryje.

• 2.11.2005  22:59
    Dášeňka (TV seriál) (1979)

Jéééé, jakto, že tu Dášeňka nemá ještě žádný komentář? Ale nevadí - já jakožto jmenovkyně nemůžu jinak, než dát pět hvězdiček. Je to prostě klasika, jak v knižní, tak v televizní podobě. No jo no, trocha sentimentu nikdy neuškodí :)

• 2.11.2005  22:53
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Nezávidím hlavním představitelkám, že se musí učit takové kvantum dialogů, ale děkuji jim za to :o) Tempo, ve kterém spolu občas mluví (a jednou takové, když se hádají) je opravdu fičák :o) Super seriál (a super úvodní písnička)...

• 2.11.2005  22:30

Nemám skoro ani sílu a těžko hledám slova, abych tento úchvatný a smutný film okomentovala. Tak důvěryhodný a procítěný herecký výkon Sigourney - klobouk dolů. Takže, jestli čekáte velký filmový zážitek a ještě si chcete pobrečet, Gorily v mlze jsou v tomto směru opravdu jistotou!

• 21.10.2007  19:52

Nejdou mi do hlavy ta vysoká hodnocení. Kam se to hrabe na Cin city. Byla to totální, nechutná a drastická hovadina bez špetky humoru. Nechápu, jak se takového filmy mohou někomu líbít. A bohužel se nemohu zbavit dojmu, že mnoho z Vás, milí spolukomentátoři, pěje chválu na tento "skvost" jen a jen pro to, že je to od známého režiséra. Jenže to kvalitu bohužel nezaručuje! Prostě děs běs!!!

• 10.2.2008  09:23

Po hororovém čtvrtém díle, který se mi ze všech líbil nejméně - jsem čekala ještě větší "propadák". Ale byla jsem mile překvapena. Ale ne až tak moc :-) Chvíle napětí se střídaly s chvílemi nudy. Stále a stále jsem čekala na nějaký větší zvrat (podotýkám, že knihy jsem nečetla), ale nejednou proběhly titulky a bylo po všem. Celkově to nebylo úplně nejhorší, dávám 3 a 1/2 *.

• 1.12.2005  11:49

Tak čtvrtý Potterovský díl mě poněkud zklamal, už to prostě nebylo ono. Děj nemastný neslaný, nepřekvapivý závěr, málo napínavé, moc hororové, překombinované a chybělo to typické pohádkové kouzlo. K tomu všemu u většiny postav (v čele s Harrym-Kotkem) příšerný dabing. Ale uznávám, že to byla občas i sranda a sem tam i pěkná podívaná, dávám 3 a půl hvězdičky a doufám, že pětka bude lepší. BTW. třetí díl zatím jednoznačně ostatní díly o třidu převyšuje.

• 2.11.2005  23:29

Zatím rozhodně nejpovedenější a nejpůsobivější Potterovský díl. Skvělá atmosféra, mnohem lepší příběh, výprava i herecké výkony. Nechci dělat reklamu, ale možná mi tento díl učaroval nejvíc i proto, že jsem ho viděla jako jediný v kině a to ještě k tomu v IMAXU - úžasný zážitek !! Už se nemůžu dočkat čtvrtého pokračování. Jen tak dál.

• 10.5.2005  21:31

Podle mého názoru nejpovedenější, nejvtipnější, nejroztomilejší a nejdojemnější celovečerní animovaný film. Jedno shlédnutí Vám rozhodně nebude stačit, já ho chtěla vidět znovu a znovu. Nesmím zapomenout pochválit český dabing, který je téměř srovnatelný s originálem. TLESKÁM !!!

• 13.7.2005  17:04
    Honey (2003)

Sama nevím proč, ale tenhle film se mi fakt líbil. Asi je to mou slabostí pro filmy s taneční tematikou. Na konci mi dokonce ukápla i slzička :) Hudba byla perfektní, hlavní představitelka úchvatná a když pominu průměrný děj, musím dát čtyři hvězdičky.

• 5.11.2005  01:22
    Horem pádem (2004)

Dle mého Hřebejkův nejslabší kus, lehce zapomenutelný, malinko nadprůměrný film. Žádné hlášky či scény, které by utkvěly v paměti, téměř žádný důvod, proč film vidět podruhé, chvilkama mě dokonce i nudil (ovšem můj oblíbenec Macháček si zaslouží samostatné hodnocení - to by bylo za plný počet, jak jinak) :)

• 9.11.2005  21:18

Film si zaslouží hvězdičky 4, ale za tu nádhernou hudbu opravdu nemůžu jinak. A Patrick byl prostě k sežrání :)

• 22.6.2006  08:16

Velmi slabý odvar prvního dílu. Chybí tomu to krásné napětí a kouzlo. A onen "štěk" Patricka Swayzeho mi taky nepřišel zrovna vhodný. Ale abych jen nehanila a vysvětlila, proč dávám tři hvězdičky - líbila se mi hudba (skvělý soundtrack) a také herecký a taneční výkon Diega Luny. A jak už jsem psala u "Honey", mám prostě slabost pro tyto druhy filmů. Jen doufám, že už nikoho nenapadne natočit třetí díl :)

• 2.11.2005  22:34
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Nevím, nevím, ale mám dvě ruské slabůstky :) Jednou je Mrazík- jako stále moje nejoblíbenější vánoční pohádka - (omlouvám se Popelce a jejím třem oříškům) - a tou druhou je VLK A ZAJÍC! To prostě nemá chybu....počkat? Ještě popřemýšlim.... ne ne, opravdu to NEMÁ CHYBU !!!

• 29.9.2005  23:20
    Jezerní královna (1998)

Pochmurná a depresivní (až hororová) pohádka - Rodinný film si tedy představují úplně jinak :( Pane Vorlíčku, TOHLE se vám doopravdy nepovedlo !!

• 4.11.2005  23:45

Ne ne !! Opravdu nemůžu dát nižší hodnocení - a to jen za ty neuvěřitelně skvělé hlášky :o) Prostě klasika, která neomrzí.

<< předchozí 1 2 3 4