Právnička

Právnička

Studentka práv

<< předchozí 1 2 3 4
    • 21.6.2009  20:27
    Dexter (TV seriál) (2006)

Tak tenhle seriál mě dokonale dostal. Už dlouho jsem nic tak napínavého neviděla. Skvělý herec v hlavní roli, super hudba. Jednoznačně pět hvězdiček a hurá na druhou sérii :-)

• 13.3.2007  18:38
    Auta (2006)

To bylo tak pěkňoučký a roztomiloučký :-) Bála jsem se, že po mém oblíbeném Nemovi už dlouho nepřijde nic lepšího. Vlastně - od Nema už uplynul nějaký ten pátek a Auta stejně lepší nebyla... ale dalo by se říct, že se Hledání Nema přiblížila. Bavila jsem se od začátku do konce, příběh byl fajn a co musím extra pochválit je naprosto dokonalá animace zaměřující se na detaily. Takže závěrem - Pixar - jen tak dál :)

• 29.11.2006  07:47

Ještě jsem snad u žádného filmu tak dlouho nepřemýšlela, jestli dát "odpad" nebo pět hvězdiček :) Něco tak kontroverzního, ujetého, šíleného a nechutného se hned tak nevidí. Čekala jsem hodně, ale tohle ne! Nemám k tomu víc co dodat, to se prostě musí vidět. Dženkuji :-)

• 19.2.2006  18:59
    Crash (2004)

Nádherný film složený z několika strhujících příběhů, který ve vás probudí všechny možné emoce. Jedna scéna silnější než druhá a konečný výsledek je dokonalost sama. Jedno z nejlepších dramat, jaké jsem kdy viděla.

• 14.2.2006  21:57
    Saw 2 (2005)

Naprosto šokující! Už to není tak originální jako jednička, ale i tak se ji na plné čáře vyrovná! Napětí po celý film vystřídá šokující a úžasný závěr, takovéhle filmy prostě žeru :)

• 9.11.2005  21:18

Film si zaslouží hvězdičky 4, ale za tu nádhernou hudbu opravdu nemůžu jinak. A Patrick byl prostě k sežrání :)

• 5.11.2005  00:52

Nechápu, proč tento úchvatný Hřebejkův počin nezískal Oskara, líbí se mi o chlup víc i než Kolja. Bezchybné herecké výkony, pohodový a zároveň napínavý a šokující příběh, skvělý scénář a povedená hudba. Jeden z nejlepších současných českých filmů. Je hřích to nevidět ...

• 5.11.2005  00:30
    Sedm (1995)

Po tomhle filmu jsem se (ve 14ti letech) zamilovala (kromě Brada Pitta) do trillerů a všechny vlasně tak nějak stále se SEVEN chtě nechtě srovnávám. Málo filmů si člověk pamatuje třeba i jen půl roku, ale tento Fincherův snímek se spolu s Mlčením Jehňátek stává nenapodobitelnou klasikou. Film má spád, inteligentní zápletku, ohromí, dojme, vyděsí, donutí k zamyšlení a navíc skvělý závěr - prostě dokonalý filmový zážitek !

• 5.11.2005  00:18
    Samotáři (2000)

Skvělý film, skvělí herci (hlavně Macháček a Trojan), skvělý nápad, svělé hlášky, skvělý soundtrack, 101% - tak to každopádně :o)

• 4.11.2005  23:56

Myslela jsem si, že film, u kterého jsem nejvíc brečela (a opravdu hodně!!) je a vždycky už bude Zelená míle, ale to jen do té doby, než jsem ze zvědavosti (zaco že jsou ti Oskaři) šla do kina na Million dollar baby... Film je úžasně natočený, dokonale vás vtáhne do děje a ani minutku vás nebude nudit, právě naopak. Závěrečných několik desítek minut je jen pro silné nátury, koho to nechytne za srdce, tak ho asi nemá. A nesouhlasím, že šlo o typický americký "doják" - a to hlavně kvůli špatnému konci, kterých v Amerických filmech najdeme jako šafránu. K dokonalosti přispěl herecký konzert Hilary Swank!

• 4.11.2005  23:45

Ne ne !! Opravdu nemůžu dát nižší hodnocení - a to jen za ty neuvěřitelně skvělé hlášky :o) Prostě klasika, která neomrzí.

• 4.11.2005  23:36
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Úžasný nápad, skvěle provedené, nemá chybu.

• 4.11.2005  23:31
    Vyvolený (2000)

Ze čtveřice Shyamalanových thrillerů (Šestý smysl, Znamení a Vesnice) je Vyvolený jasně nejlepší. Nemám téměř co vytknout... prostě filmy s překvapivým koncem u mě vedou.

• 2.11.2005  23:37

Tak tohle se opravdu panu režisérovi povedlo na plné čáře !!! Skvělý humor, žádné zbytečné pochmurnosti, skvělý příběh, výprava, hudba - to všechno smíchejte dohromady a okořeňte báječným výkonem Heřmánka a ostaních a po 95ti minutách budete mít upečenou nejlepší čertovskou pohádku všech dob !

• 2.11.2005  23:29

Zatím rozhodně nejpovedenější a nejpůsobivější Potterovský díl. Skvělá atmosféra, mnohem lepší příběh, výprava i herecké výkony. Nechci dělat reklamu, ale možná mi tento díl učaroval nejvíc i proto, že jsem ho viděla jako jediný v kině a to ještě k tomu v IMAXU - úžasný zážitek !! Už se nemůžu dočkat čtvrtého pokračování. Jen tak dál.

• 2.11.2005  23:07

Já jsem tajtrdlík? Ty jsi tajtrdlík! Za prvý nevim, co to je a za druhý mě to uráží :o) Jedná z mnoha nezapomenutelných hlášek této překrásné pohádky, která neormzí a na Vánoce prostě nesmí chybět.

• 2.11.2005  22:59
    Dášeňka (TV seriál) (1979)

Jéééé, jakto, že tu Dášeňka nemá ještě žádný komentář? Ale nevadí - já jakožto jmenovkyně nemůžu jinak, než dát pět hvězdiček. Je to prostě klasika, jak v knižní, tak v televizní podobě. No jo no, trocha sentimentu nikdy neuškodí :)

• 2.11.2005  22:53
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Nezávidím hlavním představitelkám, že se musí učit takové kvantum dialogů, ale děkuji jim za to :o) Tempo, ve kterém spolu občas mluví (a jednou takové, když se hádají) je opravdu fičák :o) Super seriál (a super úvodní písnička)...

• 2.11.2005  22:34
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Nevím, nevím, ale mám dvě ruské slabůstky :) Jednou je Mrazík- jako stále moje nejoblíbenější vánoční pohádka - (omlouvám se Popelce a jejím třem oříškům) - a tou druhou je VLK A ZAJÍC! To prostě nemá chybu....počkat? Ještě popřemýšlim.... ne ne, opravdu to NEMÁ CHYBU !!!

• 2.11.2005  22:30

Nemám skoro ani sílu a těžko hledám slova, abych tento úchvatný a smutný film okomentovala. Tak důvěryhodný a procítěný herecký výkon Sigourney - klobouk dolů. Takže, jestli čekáte velký filmový zážitek a ještě si chcete pobrečet, Gorily v mlze jsou v tomto směru opravdu jistotou!

• 2.11.2005  21:51

Myslím, že tato dvojice nasadila ostatním pohádkovým párečkům vysokou laťku a těžko najdu nějakou, která by se těmhle roztomilým medvídkům vyrovnala :) (kam se hrabe Pat a Mat nebo Tom a Jerry) ... tak tedy "pane, pojďte si hrááát" :)

• 2.11.2005  21:44

"Cože? To se to opravdu celé odehrává v jedné telefonní budce? To snad ne, to bude blbost!" - moje reakce před shlédnutím. "Tak to byl nářez, geniálních osmdesát minut napětí, ukázkový herecký výkon mistra Farrella, prostě super" - reakce po shlédnutí, co dodat?

• 31.10.2005  20:06
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Je mi 23 a do dneška umím nazpaměť úvodní písničku, vím, kterou barvu který z kačerů nosí a dodnes se ráda na strýčka Skrblíka a spol. podívám :) Byla to první a možná nejlepší Disneyovka, kterou naše generace zažila, prostě super, klasika :)

• 31.10.2005  11:21
    Kmotr (1972)

Tak jsem si na seznamu nejlepších filmů na čsfd vypsala všechny z první dvacítky, které jsem ještě neviděla a rozhodla se, že se na tu tolik oblíbenou "klasiku" podívám. V některých případech jsem byla opravdu zklamaná a pořád jsem si říkala, co na těch filmech všichni mají... až "přišel na řadu" Kmotr... Musím uznat, že jsem chvíli váhala, zda nedat jen 4 hvězdičky, ale po druhém shlédnutí nebylo pochyb. Napínavý děj, vynikající herecké výkony, prostě opravdu geniální mafiánský film.

• 29.9.2005  22:54
    Kruh (2002)

Strach, úzkost, napětí - to všechno jsem cítila od první do poslední minuty! Strach u fiimu - to je běžné a normální, ale strach Z FILMU - TO JE PROSTĚ KRUH !! Kdyby mi v průběhu filmu zazvonil telefon, tak si storprocentně nadělam do kalhot :) Ne, opravdu je Kruh zvláštním a šokujícím hororem, na který se nedá zapomenout.

• 29.9.2005  22:51
    Oko (2002)

Působivý a napínavý příběh s úžasnou atmosférou. Vtažení do děje, mrazení v zádech - co dodat - spolu s Kruhem nejlepší asijský hororový thriller.

• 29.9.2005  22:24

John Cofeey - jako kafe, jenom se to jinak píše ... tak tato věta, tato postava, Tom Hanks, celý tento fiml - je pro mě něco tak úžasného, působivého a emotivního, že i při psaní komentáře (na který jsem se záměrně vrhla až s odstupem, až moje emoce vyprchají) se mi chce stále dojetím plakat. Ještě nikdy mi tři hodiny u filmu tak rychle neutelky, jako u Zelené míle. Dokonce i ono nadpřirozeno, které jindy moc nemusím, mi k tomu tentokrát dokonale sedlo! Opravdu fascinující zážitek !! Dávám pět a půl hvězdičky, smím? :)

• 27.9.2005  09:35

Konečně, po dlouhé době hororový thriller, který opravdu stojí za to !! Od začátku naprosto šokující, napínavé a zvrhlé. Dokonale působivá atmosféra v "oné" místnosti plná nečekaných zvratů je opravdu neskutečná - a závěr? - nemám slov. Film si rozhodně zaslouží 5 hvězdiček i přes pár nelogičností v čele s přeřezáním kosti onou zrezlou (a nejspíše i tupou) pilou.

• 4.8.2005  22:21
    Pupendo (2003)

Vtipné, zábavné, kouzelné .... Pro mě naprosto jedinečný a nezapomenutelný film, na kterém bych nezměnila ani jedinou vteřinku. Všechno do sebe tak pěkně zapadá, skutečné pohlazení po duši. A Pavel Liška a jeho role - nemám slov :) Zbývá mi už jen pochválit skvělou hudbu.

• 4.8.2005  22:02

Všichni víme, jaká zvěrstva druhá světová válka přinesla a všichni jsme o tomto tématu shlédli jistě spoustu filmů, ale Schindlerův seznam je, troufám si říct, králem mezi svými poddanými. Toto jedinečně a dechberoucí drama bude pro každého stoprocentně představovat neuvěřitelný tříhodinnový zážitek. To prostě MUSÍTE vidět!

<< předchozí 1 2 3 4