Pussycat18

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 6.3.2010  22:36
    U mě dobrý (2008)

Poměrně příjemná oddychovka s příjemnou zápletkou a sympatickým koncem... u mě rozhodně dobrý.

• 6.3.2010  22:34
    Moulin Rouge (2001)

Bez zvláštního kouzla... jedna hvězda za krásnýho Ewana a jedna za nějakou tu muziku. Ať přemýšlím jak chci, nevychází mi z toho nic jiného, než milionkrát omletý patetický blábol s nesmyslným koncem.

• 6.3.2010  15:51

Tak tahle věc rozhodně stojí za shlédnutí! Toho kluka prostě miluju! Jedním slovem: different, dvěma slovy: like it!!!

• 27.2.2010  16:44

Čučela jsem na komedii, takže se ode mě čekalo, že se zatlemim... zatlemila jsem se pěkně, i když ne úplně skvěle. 3*+

• 14.2.2010  19:20

Bowie - plochá figurka, nebo barová děvka??? Každopádně nemít manželčin šatník, asi by tolik lidí ani nezaujal.

• 14.2.2010  17:07

Whow - tak po dlouhé době mě hodnocení zde na čsfd brutálně zklamalo... červené pole slibuje zážitek, něco extra, zatajený dech, popřípadě příjemnou podívanou, ovšem v tomto dílku jsem nenašla ani vzdálený náznak alespoň jednoho z těchto slibů. Mám pocit, že producenti se sotva začali probouzet a produkovat příjemné filmové kousky... když už zase začínají usínat na vavřínech. Toto už tu bylo, pokusy o horentní efekty, zpomalené záběry alá: vychutnej si každou kapku krve, vzdáleně připomínající (snad formou, ovšem nikoli obsahem) Tarantinovu dokonalost... o břitkém momentu pokusu o soft porno mezi parodií Batmanovské figurky a křížencem Pauly Wild s Xenou... copak si ještě stále Hollywood myslí, že pouze toto stačí bystrému, rozmlsanému divákovi? Kde je děj, hlavní linie, dějové checkpointy... pointa!!! Ztracené dvě a půl hodiny z nedělního času, jediné pozitivum je, že jsem na to nešla do kina... dvě hvězdy, jedna za music, stará, ale dobrá a navíc příjemně situovaná, druhá hvězda za několik málo ještě originálních záběrů...

• 12.2.2010  22:29

Perfektní příklad toho, jak by dokumetny vypadat NEMĚLY! O to víc, když je dokumentovaným člověkem osobnost jako Michael Jackson! Ať je osobní postoj každého z nás k němu jakýkoli, neměl by být pochyb o jeho odkazu hudebnímu světu ( o jiných odkazech světu nemluvím, to je věc názoru). Takováto persona si zaslouží víc než midi průžez videy z youtube.... navíc dějová linie tam a zpátky také není to pravé ořechové. Příště lépe, prosím!

• 12.2.2010  21:44

Ironicky satiricko poetické pojetí pořekadla Život je svině.

• 2.2.2010  21:05

Po dlouhé době je tu animák, který naprosto splnil mé očekávání! Příběh plný životní reality, srdceplných tužem a splněných snů... příběh, který ukazuje, jaké mají být skutečné lidské hodnoty... jsem okouzlena!

• 13.1.2010  18:28
    Avatar (2009)

Tak na tohle jsem čekala celej život! Je mi jedno, kolik patosu, agitací, okoukaností, průhledností atd. se v tom skrývá, ani nejsem člověk, který se nechá zviklat reklamními tahy (viz hodnocení protěžovaného TDK)... tento film jsem si prostě bez nadsázky a přehánění zamilovala! Chci věřit, že existuje nádherný, dokonalý svět na planetě Pandora, chci věřit, že se mezi stromy, fungujícími jako internetová síť a létajícími ostrovy prohání lid Navi na dracích, a chci být jedním z nich! Žít nádherný život v naprostém souladu s planetou... v těch barvách, tvarech a kouzlech. Ano, příběh je lehce předvídatelný, ale naprosto mi to nevadilo. Za naprosto perfektní považuji srdečný výkřik Navianky ve chvíli, kdy nalezne svého otce mrtvého... bože, snad nikdy se mě nic tak hluboce nedotklo, tolik lidskosti... Efekty jsou dokonalé, celý svět Avataru je dokonalý. Hodně dlouho jsem nezažila tak krásný niterní pocit při odchodu z kina.... jistě, každá doba má své kouzlo... tato doba má Jamese Camerona! 100%!!! Málokdy propadám při hodnocení takové nostalgii... tentokrát dávám svým pocitům naprosto volný průchod!

• 3.1.2010  16:09
    Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)

Humor dle mého gusta! Každým coulem dokonalý! http://www.youtube.com/watch?v=I-syychQBNE&feature=PlayList&p=8BD9B24624D98C8E&playnext=1&playnext_from=PL&index=6

• 3.1.2010  16:04
    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)

Neeee, neeee, neeeee, Sabina Laurinová se vyjadřuje jako po čerstvě podstoupené lobotomii a Pavel Trávníček... no... proč pořád tak funí? A o ostatním snad ani nemluvim. Tohle opravdu neeeee.

• 3.1.2010  16:01
    Zlatíčka (TV pořad) (1998)

Pan Nárožný je u mě pan herec, je milý, sympatický, talentovaný a opravdu inteligentní... a právě proto nechápu, co ho dohnalo k tak zoufalému činu? Můj pohled na něj se tímto samozřejmě nemění. Můj pohled už ale ani nezahlédne tento... "pořad"

• 3.1.2010  15:58
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

"Takže si vemte třeba tamhleto, no to, a dejte to sem, jo, že už to hnije? To nevadí, dejte to tam, tak... a máme hotovo" No co to jako má bejt? A jakože kuchař, jo? Ahááá.

• 3.1.2010  15:51

Jedna z klasik mladíčkovského ponocování u bedny mojí generace... samozřejmě když naši nebyli doma!

• 3.1.2010  15:44
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

Čtrnáctiletá? Ahááá, a já myslela že jí je tak 18 a je to kurva na plnej úvazek, aspoň tak zmatlaná mi přišla! Tak přátelé, a konec srandy! Na tohle se dívají naše děti! Takže je na čase vytáhnout ze skříní brokovnice a granáty a vydat se nakopat týhle malý ukňouraný nádheře prd... je to stejný ohrožení dětí, jako použitý injekční stříkačky v pískovišti! A to myslim fakt vážně!

• 3.1.2010  15:36
    Dexterova laboratoř (TV seriál) (1996)

MUHEHEEEE!

• 3.1.2010  15:30
    Světáci (1969)

Tak toto je dokonalá česko-česká záležitost: "Sedni si!" "Já sedim." "Ona sedí." "Ty sedíš?" :-DDD Skvělá scéna, údajně naprosto zimprovizovaná!

• 3.1.2010  15:28

No není to paráda? Jenom válet špeky na písku, sem tam smočit nožky, dlabat samou exotiku, lehnout na to v kteroukoli denní i noční dobu...

• 3.1.2010  15:25

Kdyby tuhle slaďárničku nedávali dvakrát do roka, explodovala by vám telka... :-)

• 3.1.2010  15:16

Po dlouhé době se v televizi mihla příjemná komedie! Navíc jsem si konečně všimla, jak jsou Kalamáry Vary :-) pěkné město! Asi se tam budu muset zajet podívat! Queen Latifah odvedla moc dobrou práci, opravdu a upřímně mi byla sympatická! Gérard Depardieu by měl být kuchařem, tak nějak mi do té role padnul. Jediné, nad čím jsem se pozastavila a co mi ve filmu přišlo podivně vyumělkované, byla Lucie Vondráčková... nemůžu si pomoct, přijde mi příliš afektovaná a upjatá a to se mi do tak uvolňujícího filmu opravdu nehodilo. Jinak super, můžu pochválit a doporučit.

• 3.1.2010  15:11

Příjemná záležitost, když mi bylo patnáct, mělo to sice více kouzla, než nyní, ale pořád se na tuto pohádku ráda podívám. Vidím to po dlouhé době, úplně mě překvapilo, že ten mladík je Matthew Broderick!

• 3.1.2010  15:06
    Bratříček a sestřička (TV film) (2008)

Bratři Grimmové mají takové pohádky, plné kruté reality, zlosti a zášti.. málokdy jejich příběhy končí opravdu šťastně, většinou hlavní hrdinové naleznou "šťastný konec" v náruči osvobozující smrti. Kdo se ale ujme jejich filmového zpracování, měl by si dát záležet. Rozhodně více, než v tomto případě.

• 29.12.2009  22:19

Tak konečně jsem tento počin zhlédla. Musím říct, že to bylo příjemné, dobře znějící, zábavné... animace výborná, i když logicky už zastaralá, songy pěkné a námět neotřelý. Přesto mi na tom něco nesedí. Burtona uznávám naprosto nejvíce, ale budu-li objektivní, Ukradené Vánoce mi příště budou v televizi asi ukradené. Jednou jsem viděla, pěkné, milé, ale děkuji, jednou stačilo.

• 27.12.2009  20:38
    Happy Feet (2006)

Tučňáci a gospelové zpěvy? No hukot! :-)) Nicméně se na příběh "jiného" tučňáka dalo dívat, skryté poselství jsme také pochopili, no ano, pochopili, děkujeme pěkně. Akorát v reálném životě bych řekla, že by týmově tančící tučňáky zbohatlíci spíš zbalili a odvezli na prkna nějakého bizardního cirkusu, než aby odvolali výdělečný rybolov na březích jižního pólu... ale od toho jsou přece pohádky, abychom my lidé, vypadali před námi lidmi hezky a nesobecky.

• 23.12.2009  22:28
    Gran Torino (2008)

Nemám ráda Clinta Eastwooda. Podvědomě si uvědomuji, že to bude zřejmě tím, že nemám ráda westerny. Kdesi v mém podvědomí se ale usídlil červík a začíná pomalu ale jistě nahlodávat tu truhličku, ve které je Clint, coby osobnost, zaškatulkovaný. Million Dollar Baby, Changeling a teď i Gran Torino mě přesvědčují, že každý člověk si zaslouží minimálně jednou zapřemýšlení nad svými činy, než bude odsouzen. Clint si to zapřemýšlení zasloužil. Dobrý, silný snímek!

• 23.12.2009  21:14

Překvapivě dobrý romanťák, ani jsem nečekala, že se tohle amíkům může podařit. Pravdou je, že hvězdné obsazení je lákačkou, i když ne vždy zaručenou kvalitou. V tomto případě se zadařilo. Alan Rickman, Liam Neeson, dokonce i Keira.. opravdu povedené. Jediné, co bych vynechala je příběh porno dvojice... nesedělo mi to tam, bylo to, myslím si, zbytečné a ani ne tak vtipné, jak zřejmě bylo zamýšleno ( a to nejsem puritán:-)) Hudba výborná!

• 23.12.2009  20:57

Jen jediný muž (čti psychopat) si zasloužil dostat výsadu změnit dějiny druhé světové války! Jen jediný režisér mohl ve své deviantní (čti dokonalé) fantazii zplodit takový příběh s takovou podintou!!! Jen Quentin si mohl poradit s takovou lahůdkou jako je IB! Vyšlo mu to, dle mého, naprosto perfektrně! Tuhle mňamku by měli pouštět na srazech extrémistů, trochu by jim spadnul kohoutek :-DDD Super práce! Doporučuju!

• 23.12.2009  20:38
    Petr Pan (2003)

Příjemné pojetí pohádky, kterou už od kolébky nemám ráda... takže vlastně úspěch!

• 13.12.2009  00:55
    23 (2007)

Jim Carrey si v mém srdci hledá místečko pod názvem: jeden z top ten herců... rozhodně! Psychologické role mu sednou a také musím říci, že konkrétně v tomto filmu se ukázal i jako neskutečně sexy chlap, k tomu musel dozrát a povedlo se. Co o filmu? Kompulzivní obscese, amnézie, morální pointa, tohle všechno prošlo už mnoha příběhy, ale faktem zůstává, že v mnoha z mnoha příběhů tyto aspekty nevytvořily ani z poloviny tak zapadající, smysluplnou a pozornost držící zápletku. Faktem bohužel ale i je, že čeho je moc, toho je příliš a počet vykonstruovaných dějů spojených s číslem 23 byl v tomto případě vyšší než je počet čísel jména Jim, ale obráceně (23 minut se tady snažím vymyslet zápletku s výsledkem 23...nejsem dobrá v počtech, ale všude mi vychází samý 6tky...a kurva!:-)) A morální pointa by mi nechyběla, kdyby film skončil o několik minut dřív, nejlépe při uvědomění si, tedy před tím, než jeho manželka vstroupí do hotelového pokoje. Jinak pěkně poskládaný příběh, vstupy ze vzpomínek s vypravěčským podkladem hodnotím jako nejlepší, tyhle věcičky prostě miluju. Na 23 se určitě zase někdy ráda podívám a doporučuji všem, kdo se rozhodují, na jakou barvu vymalovat obývák!!!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7