Reanimated

LinkedIn: Reanimated

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 15.7.2019  09:46
    Parazit (2019)

Obří pecka, ve které Bong Joon-ho předvádí, že je mistr míchání žánrů a sociální kritiky. Přesto u mě vede Pečeť vraha.

• 26.6.2019  09:46
    Yesterday (2019)

Hey dude! Ne, tohle nebude novodová klasika po vzoru Love Actually. Ale feel good pecka to je bez debat. Smál jsem se skoro celou dobu. Je to typ filmu, kterému nejlíp sedne plný sál dobře naladěných diváků.

• 8.6.2019  23:02

Tohle bylo lahůdka. Lepší než Get Out a Us dohromady. Nic si nečtětě a večer si to vpalte.

• 6.6.2019  10:05
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Nekompromisní rekonstrukce toho, co se stalo. Perfektní herci a dialogy, co jdou na dřeň. A zčistajasna je tu seriálová událost roku (minimálně). Doufám, že od tvůrčího dua Mazin/Renck zas brzy něco uvidíme.

• 18.3.2019  10:14

Čekal jsem větší řachandu, protože tu byl potenciál na opravdu srandovní scénky. Nakonec je to "jen" milá zombie variace na Romea a Julii...

• 11.3.2019  10:11
    The Red Pill (2016)

Vyvážený dokument. Je super vědět, že je člověk schopen změnit svůj prvotní názor. To je dle mého důkaz inteligence. Neříkám, že 100% pravdu mají muži, nebo ženy. Nicméně když člověk vidí uřvané a vulgární příznivce feminismu (což mohou být muži i ženy) a proti nim klidně argumentující zastánce mužů, tak ten kontrast je obrovský.

• 11.3.2019  10:08
    Sliz (1988)

Festival otrlého diváka 2019 - Kino Aero. Parádní atmoška podpořená téměř až 5D vložkama. Celé kino se bavilo - film totiž funguje jako cynická černá komedie.

• 25.2.2019  22:10
    Free Solo (2018)

Neuvěřitelné, co člověk dokáže!

• 25.2.2019  10:50

Souhlas duro, novoten.

• 24.2.2019  18:20

Takovýhle filmy hollywood neumí... paráda!

• 24.2.2019  13:16

Viděno v Aeru, 22. února 2019. Nepamatuju film, kde by se kino celou dobu lámalo tímhle stylem... skvělá atmoška a parádní film. Kdo by to do Farrellyho řekl. V hlavní roli neuvěřitelný Viggo, kterému nahrával na smeč Mahershala Ali. Tomuhle filmu držím maximálně palce na letošních Oscarech.

• 21.2.2019  10:06

Hodně drsný návod, jak umučit někoho, kdo vás v životě fakt podělal. Jinak scénáristický odpad se zvratem vycucaným ze zadku, který mi osobně rozbil uvěřitelnost celého filmu.

• 21.2.2019  10:03
    Climax (2018)

Asi jsem čekal lepší choreo a větší masakr nakonec. Náběh tu byl, ale pak zmizel jak ta sangria. Takže celkem zklamání... Sofia je ale pěkná baba, takže ty 2* si Gaspar vykoledoval.

• 7.2.2019  09:27

Neskutečná pecka! Doporučuju zahrát Spideyho na PS4 a pak si střelit tohle. Ohromující vtipná jízda, kde ale fungují především postavy i vážnější momenty. A hned v prvních minutách si to dělá prdel z Tobeyho pistolek, takže mě ta barvitá dimenze hned vcucla.

• 22.1.2019  09:52

Dám nakonec tři, i když to byla celkem nuda. Ale... Spánkovou paralýzu jsem několikrát za život prožil. Je to opravdu nepříjemné, když jste při vědomí, jenže se nemůžete ani hnout. Opakovaně usínáte, ale strach vás probouzí, i když ne úplně. Minimálně jednou jsem také viděl stínovou postavu a to je pak kur*a paráda. Nejdřív si člověk, stejně jako v dokumentu, myslí že máte v bytě zloděje... Každopádně, dokument byl celkem zívačka, jenže pak zalehnete a nechce se vám usnout.

• 21.1.2019  15:00

Asi nejcivilnější válečný film všech dob. Rozhodně nečekejte druhý Hrob světlušek. Až na pár momentů je zde válka skoro až abstraktní pojem, což je umocněno naivní hrdinkou. Přes pomalé tempo však film hezky plyne a jedná se o zajímavou sondu do života v onom koutě světa a času. 7/10

• 17.1.2019  09:57
    Rozpolcený (2016)

Shyamalan je nejvíc overrated tvůrce všech dob a od Vesnice jeho "uhrančivost" stále klesá. Split je totální zívačka, kde si snaživý McAvoy ve sklepě drží tři holky a čeká na Godota. Jak se člověk o ty holky má bát, když se pořádně nesnaží útect a trest za neposlušnost je samotka (a později nudný off-sceen odchod)? Ať se Shy mrkne na takového Chasera, aby věděl jak má vypadat drsný kidnapping. No a myšlenkový přesah? Pardon, nemůžu si pomoct, ale z toho duševního souboje se dalo vytřískat daleko víc.

• 28.12.2018  00:00
    Orora gongju (2005)

Nadějný start sabotuje spousta nelogičností a scénáristických náhod. Škoda. Tentokrát slabší Korejci.

• 20.12.2018  10:05

Jsem čekal další Srbski film a vona je to spíš tarantinovka, přetažená a občas ne tak dobře vypointovaná... sem tam je to ale fakt bžunda. A potěší odkazování na předchozí Trierovky. Jo a Matt vládne, koho nerozsekalo jeho trénování grimas...

• 26.11.2018  11:24

WTF?! Dvě hvězdy: za Holbrooka a za výtlem, kdy Predátor utrženou vojákovou rukou ukazuje palec nahoru. Shane, natoč pokračování Nice Guys a akční blockbustery nech jiným.

• 2.11.2018  11:26

Tohle mě fakt rozsekalo. Nepříjemné, skvěle zahrané a sugestivně nasnímané. Film, který nejde z hlavy, ale druhé zkouknutí určitě jen tak nedáte.

• 25.10.2018  09:53

Příběh totálně o ničem, přepálená stopáž, směšní herci a bitky až úmorné (ty fatality se hodně rychle okoukají).

• 24.10.2018  11:13
    Apostle (2018)

Trailer navnadil, ale výsledkem je rozbředlá nuda s pár fajn momenty. Evans by se měl vrátit k Raidu. Akce mu jde (té je tu fakt pomálu), ale dialogy a děj rozhodně ne.

• 4.8.2018  10:03

IMAX - takhle má vypadat akční film. Největší kino zážitek za poslední dobu. Cruise je prostě démon. Na konci by si člověk nejradši hned vpálil pokračování. Doufám, že tu do dvou let bude.

• 10.7.2018  10:39

Po dlouhé době marvelovka, která mi nesedla. Hravost jedničky je pryč (bitku s vláčkem tady nic netrumfne), hlášky a fórky jsou unylé tak, že i Michael Pena je tu otravný. Možná až na sérum pravdy, ale to je sakra málo. Asi nejzásadnější scéna filmu je ta první potitulková. Film lze s klidem vynechat. Až se Ant-Man zapojí do vysoké hry, tak snad bude Paul Rudd ve větším zápalu.

• 8.7.2018  02:51
    The Terror (TV seriál) (2018)

Na Simmonse to nemá ani zdaleka, atmosféra knihy je zcela na jiném levelu a je to hodně vykastrované - Hickey je v TV adaptaci čajíček, jiný osud Croziera a chybí backstory monstra. Jared Harris ale podává parádní výkon a celkově se na to celkem dobře kouká. Je to OK adaptace, ale chtěl bych vidět, jak by se s tím popral někdo s vizí a větším talentem (Fukunaga).

• 31.5.2018  09:39

Ulítlá feel good blbina, u které se člověk furt "nablble" usmívá. Ono to ale odsejpá a ta parta nakonec přiroste k srdci. Prostě Wes Anderson no...

• 19.5.2018  23:31
    Deadpool 2 (2018)

Lepší než jednička.

• 6.5.2018  23:34

Znamení, Cloverfield a trochu The Last of Us... a hle ono to neskutečně šlape. Chcete horor, kde po celou dobu budete zatínat nehty do sedačky a téměř nebudete dýchat (lidi po pár minutách dokonce přestali žrát popcorn)? Tak tady prosím. John Krasinski natočil nejlepší horor posledních let. Get Out nesahá A Quiet Place ani po kolena. Doufám, že o tomhle filmu ještě uslyšíme.

• 24.3.2018  10:14
    Annihilation (2018)

Celkem fajn atmosferické béčko podbarvuje kytara a lá The Last of Us a i když se uvnitř Zóny děje daleko míň, než bych čekal, tak film nenudí. Najde se tu taky pár vyloženě ikonických scén, které film tahají do vyšší ligy. To je ale asi tak všechno. Rozhodně nečekejte další Arrival, tady prostě ten přesah a emociální šleha nejsou.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11