Reanimated

Reanimated

Jakub Lhota

okres Praha
On-line markeťák

homepage
LinkedIn: Reanimated

14 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Ztraceni (TV seriál) (2004)

  Asi dlouho neuvidíme na obrazovkách takový fenomén a to říkám i přesto, že se mi finále nelíbilo. Před chvílí jsem si totiž pustil Konstantu a ta senzační epizoda mě převálcovala stejně, jako když jsem ji před lety viděl poprvé.

 • poster

  Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (TV seriál) (2002)

 • poster

  Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

  Kultovní ale ne zcela doceněný klenot postmoderní multižánrovosti, který vyšlapal cestu Aktům X a Ztraceným. Tehdy však lidi nedokázali pochopit, že zdánlivým odhalením vraha nemusí vyšetřování končit. Lynchova králičí nora totiž vedla zatraceně hluboko do temných zákoutí srdce zla. Škoda, že jsme museli tamější čarovné lesy předčasně opustit.

 • poster

  Higaši no eden (TV seriál) (2009)

 • poster

  Baccano! (TV seriál) (2007)

  Ukázka toho, jak ukočírovat nelineární vlak mnoha paralelních dějových linek a hromadu zajímavých bizarních figurek. Už famózní opening evokuje to nejlepší od Tarantina a Ritchieho. To vše je postupem času umocněno na druhou díky čiré šílenosti několika postav a jejich velkohubému teatrálnímu vystupování. Spojení nesmrtelných mágů s mafiány prohibiční éry může fungovat. A jaká je to jízda!

 • poster

  Californication (TV seriál) (2007)

  There's no happily ever after, just a shitload of fucked up things from that bleak past of yours that will eventually come and bite you in the ass... Californication je záblesk cynické jasnozřivosti. Zatímco vždy brilantní HIMYM se v páté sezóně zvrhává v didaktickou příručku o vztazích, Hank Moody za žádnou cenu neztrácí svou břitkost. Už se nemůžu dočkat čtvrté sezóny. Duchovny utápí svou pravdu v lahvích od whisky, tam někde venku a je přitom kurevsky fantastický.

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Seriálová dokonalita. Po dlouhé době od LOST se zas třesu nedočkavostí na další díly. Sean Bean vejde do dějin fantasy kinematografie jako Ned Stark, ne Boromir! Awesome ubercool komentář: flanker.27 / Moje oblíbené postavy (Ned, Tyrion, Jon, Jorah, Daenerys). PS: Lannisterové jsou úkladné svině! Jdu shánět knížky!!

 • poster

  Temný případ (TV seriál) (2014)

  Dva vyšetřovatelé vyzvali na souboj snad tu nejděsivější temnotu, kterou jsme mohli na obrazovkách kdy vidět. Přitom našli cestu jak do svého nitra, tak k sobě navzájem a zažehli na obloze minimálně o 5 jasných hvězd víc. Ty hvězdy jsou brilantní výkon Matthewa a Woodyho, úžasný scénář a psychologie postav Nica Pizzolatta, kreativní režie Caryho Fukunagy, čarokrásná kamera Adama Arkapawa a odvaha HBO dát zelenou takovémuto unikátu. PS: finální epizoda je naprosto neuvěřitelná (Carcosa - The Horror!!!), finální záporák mi připomněl výkon Marlona Branda v Apokalypse, až na to, že zde to bylo 100x temnější. No a závěrečná scéna mezi Rustem a Martym...

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace