bowow

bowow

<< předchozí 1 2
    • 23.1.2018  03:52
    Britannia (TV seriál) (2018)

Hruza. Opravdu hruza. Jeste vetsi hruza nez Knightfall. A to uz je velka hruza. Nudna slatanina cehosi co asi ma byt fantasy ale neni...? Zajimave je jen anglicke prostredi natacene v ceskych lokacich (lom Velka Amerika).

• 28.12.2017  17:33
    To (2017)

Tak jsem to videla. Dle meho nazoru kazdy, kdo chce napsat libilo/nelibilo musi automaticky pripojit i informaci, zda knihu cetl nebo necetl. Ja necetla. Film videla. Prisel mi plytky. Takovy, jakoze postavy jsou nedokreslene, neco jim proste chybi, abych mohla verit nebo chapat jejich strachy a motivace...mestecko je holt trochu divne, ale tezko rict, zda opravdu divne ma byt nebo zda se jedna o nezvladnutou filmarinu, klaun taky dobry, ale chybela mu hloubka...suma sumarum, prectu knihu, podivam se znova, podle me mi ten film pak prozradi daleko vic. Protoze pan King. Nikoliv protoze film. 3*

• 8.12.2017  07:47

Ach jo. Velka ocekavani, velky potencial, velke zklamani. Hercum nikdo nerekl, ze mezi zpusobem jak hrat divadlo a jak hrat pro film je rozdil, reziserovi nerekli, ze slowmo musi mit nejaky smysl v obraze, ze ty vizualni efekty vypadaji hur jak v prvni AC hre, scenaristum zapomneli rict, ze se afera kralovy zeny a jeho oblibeneho rytire je uz davno ohrany pribeh, ale co je dalece vubec nejhorsi? Ze tento serial vyprodukoval History channel!!! Ten samy History channel, ktery ma na svedomi tisice cistokrevnych dokumentu a hlavne -Vikingy (ano chapu, mohli si dovolit volnost,neb o nich zas tolik dochovaneho neni), nicmene co tady predvadi s dolozenymi fakty o templarich, to by snad melo byt trestne. Celkove kostrbaty dej, vyhnani zidu, farmar a jejo zena in the middle of nowhere - just WHY??? dam tomu jeste jednu sanci, jeste jeden dil, ale uz neocekavam vubec nic. Takze me to muze vlastne jen prijemne prekvapit. EDIT: Did not happen.

• 15.11.2017  12:30
    Mrtvý bod (TV seriál) (2015)

Serie jedna...bomba. Neotrele, nove, zajimave, logicke, napinave... 5* Serie dve... z predchozi serie uz jen zajimave, k tomu navic roztahane, nelogicke, nekdy trochu na hlavu postavene... 3* Serie tri... jen nazev zustal. Jinak uz v prvnim dile postavene na totalni hamotine cili uplne kravine, nechapu jak dokazali cely serial poslat takhle rychle po hlave do prd.... tmy. Na vic nez tri dily nemam nervy. Odpad! Prumer 3*, kdyz budu predstirat, ze treti serie neni, tak krasna ctverecka.

• 5.11.2017  12:52
    Chicago Fire (TV seriál) (2012)

Ma to sympaticke postavy, ma to spad, ma to logiku, ma to invenci, ma to napeti, ma to patos... ma to zatim sest serii a ma to porad smysl. Mam to rada, je to dobra oddechovka pred usnutim, ktera zase neni az tak prvoplanova nebo nametove vycerpana (coz je vzdycky problem vsech ncis a ostatnich srand). Presah na CPD, Med, justice... ojedinele a nenasilne. Proste libi.

• 16.10.2017  11:04
    Sněhulák (2017)

Co to jako je toto? Film ma za predlohu velmi kvalitni knihu, ano, cetla jsem, ale kam se to vsechno ztratilo? Kam se podela atmosfera? Kam se podelo premysleni divaka? Nebo si snad scenar /rezie mysli,ze divak je uplny debil? No nic tady nefunguje nic, pribeh, motivace, atmosfera, snih, vedlejsi postavy a vsemu tomu vevodi Fassbender, ktereho tady spousta lidi obhajuje jak je to skvely herec... lidi ja nevim, kde na to chodite. V posledni dobe, kam se podivam, tam fassbender a nikdy se neodvratim spokojena. Vsak tohohle harryho mu nemohl uverit vubec nikdo a nerikejte mi, ze je to scenarem, vsak on si snad precte co ma hrat nez vezme nabidku ne? Nebo jsem najivni? Nebo na ukor fassbenderovske kvality ted nastupuje cas jeho kvantity? No boha. Timhle nasazenym meritkem poslali do kopru rovnou cely budouci potencial nesbo romanu s hh. Nebo to nekdo udela znovu a lepe. Prosim.

• 10.10.2017  14:14

Prislo mi to pekne. Takove...takove proste pekne. Ja nevim, tohle asi nebude to idealni pridavne jmeno k "valecnemu" filmu, nicmene ja z toho jiny pocit nemam. Na Rennera se diva dobre, na vojaky obecne se diva dobre, napeti moc nikde nic, akce nejaka nekde, celkove...ehm...hmmm.. eeeeh...no jako asi jo. Do kina netreba a blueray nebo co ted frci za exkluzivni format taky ne. Ale jako jinak jo, pekne.

• 10.10.2017  14:06
    Wind River (2017)

Film, ktery zanecha stopu. Mrazivou stopu tvaru Jeremyho Rennera. Na film jsem sla do kina, nebot atmosfera je to, co tenhle film dela nezapomenutelnym. A ano, celou dobu jsem mela pocit, ze v tom kine je nejaka zima... Z jedne male situace se stane takovy film. No libilo se mi velmi. Akurat si myslim, ze poukazani na postaveni indianu nebylo tak hutne a nebylo ustrednim motivem, ktery se nachazel ponekud jinde. Ale to je kazdeho vnimani. Jdu jeste do kina, dokud to hraji, v telce to bude polovicni.

• 3.10.2017  08:27
    Deadpool (2016)

Je to komiks? No, je no. Je to stejne nenarocna zabava, jako jiny komiks? Je. Bere se to vazne? Ne. A proto to pusobi zcela jinak. Sila tohodle hrdiny je hlavne v tom, jak bezhlavy je. Blbe kecy, prisprostle chovani, zadny respekt k hrdinovskym tradicim. Jo, to se mi libi.

• 2.10.2017  21:44
    Hříšnice (TV seriál) (2017)

V dnesni dobe CSI Horni Polni je dost tezke nalezt zajimavy material k odvypraveni a tohle je prinejmensim napinave. Skoda jen, ze se venovali/nevenovali detektivovi na ukor manzela,tam si to zaslouzilo vice. Jinak za me dobry. A uveritelny. To some extend.

• 2.10.2017  21:39
    Malý Sheldon - Pilot (S01E01) (epizoda) (2017)

Prequel TBBT, ale to vsichni vime. Ze je Sheldon svuj taky vime. Ze byl svuj uz i jako dite je nam tez jasne. Takze co zbyva? No hromada volneho casu, ktery budto budem venovat tomuhle zbytecnemu serialu, ve kterem se temer nic nedeje a i to, co se deje, neni originalni ani vtipne, nebo budem hackovat. Rikam si, ze zlutomodra kombinace saly by mohla byt celkem fajn... Tak cau.

• 2.10.2017  21:33
    Mumie (2017)

Lidi zlati...proc. Proboha proc. Neco mezi beckovyma zombikama, Sherlockem Holmesem, walking dead, imhotepem a hodne zrvhlym pornem. Dej az bolestne klasicky, jeji velicenstvo mumie uveritelna asi jako tlusty zeleny Vilak po absinthu, jenna sympaticka jak triska v zadeli, tom uz davno za zenitem a i beautiful mind je tu i se svym serem uplne k hovnu. Jedna hvezda za kamosovy blbe kecy, ktere ani smrt nezastavi. Jinak opravdu nevim proc by se na to kdokoliv mel divat.

• 21.7.2017  13:04
    Dunkerk (2017)

Kinozazitek roku. Tohle jinak neslo. Vsem, co maji moznost navstiit imax a videt film v analogovem formatu, nevahejte. Odchazet budete vycerpani, radi za sucho, svoji teplou postel a fakt, ze tohle jste zazili jen virtualne. Naprosto brilantni rezie. Tri linie, hodina, den, tyden, propojeny stejnymi udalostmi...tenhle napad byl proste genialni, kyby se totiz film mel vypravet standardne, byla by to cistokrevna nuda. Vysledek puntickarske povahy pana Nolana je naprosto strhujici, navic v perfektni harmonii s hudbou, ktera tvori dobrych 70% zazitku z kina. Budme vdecni, ze se nekdo pustil do historickeho tematu a vypravel jej pomoci pocitu. Protoze, verte mi, zoufalstvi vsech tech vojaku se vam dostane az do morku kosti. A poklona Hardymu za hru ocima. Tik tik tik tik..... PS Harry Styles vazne ne. Ja vim, ze se chlapec snazi, nicmene mi spolupokazil zaver filmu. PS2 Americky hrdinsky patos mi spolupokazil zaver filmu. Celkem 96%.

• 19.7.2017  10:39
    Wrecked (TV seriál) (2016)

Eeeee....ne. E e. Ne e. Nenene. Prvotni napad dobry, coz vystaci tak na pet dilu, za coz bych dala 4*, pak uz to ale strme klesa po hlave do pr.... dolu. Ze setrvacnosti, nedostatku jine zabavy a zoufalstvi jsem dokoukla prvni serii. Ze druhe uz jen pet minut. Tak zoufala zase nejsem a radeji poste prejedu prvni serii TBBT. Diky, sbohem.

• 6.7.2017  15:02

Film rozhodne a jednoznacne patri je o mnoho lepsi nez prumerne napsany/zpracovany/natoceny/zahrany snimek. Je plny temne atmosfery a v podstate se zde zhmotnily moje vlastni vysoke tlaky zpusobene hledanim klicu ve sve vlastni kabelce...psychologicky neuveritelne, kdyz si sebe na chvilinku predstavite v roli Belen...jak se teda do te situace dostanete je uz mene predmetem chvaly (jako, co cekala ze se bude dit?), nicmene na kvalite filmu neubira. Snad jen to, ze si vsichni pritomni slusne otevreli dvere k druhemu dilu. A divak chce videt, jak tohle pokracuje, a soucasne druhy dil nechce, protoze statistiky o kvalitach druhych dilu jsou proste neuprosne...zkratka druhy dil? Jak rikaji nemci, JA-IN. Pet hvezd za logicky zduvodneny zvyseny tlak krve, protoze tyhle dva aspekty najit u jednoho filmu soucasne dnes neni vubec jednoduche.

• 6.7.2017  07:44
    Contratiempo (2016)

Moc dobra ilustrace toho, ze zivot naruby muze vzniknout opravdovou malickosti nasledovanou serii nerozvaznych rozhodnuti. A ze podcenovat kohokoliv se nevyplaci. A ze mince ma vzdy dve strany. A ze nikdo nemusi byt tim za koho se vydava. Svizne, napinave, zajimave, neotrele, proste dobre. Dost dobre. Nikoliv vsak lepsi nez El cuerpo.

• 5.7.2017  12:52
    Tělo (2012)

Tento film stoji za videni. Zcela jiste. Ale musite se na nej soustredit, cili na zehleni a stirani prachu si pustte Pratele. Tohle budete sledovat se zatajenym dechem, bez pauzy na curani, bez odchodu pro kolu a sebere si to vasi stoprocentni pozornost az do uplneho konce. Pak jeste chvili. Dlouho jsem u filmu nezazila tu chvili po. Znate to, uz jdou titulky ale vy jeste sedite a zpracovavate dozvuky toho, co jste prave videli. Fakt moc dobra detektivka. Dalsi na rade je Contratiempo. Ocekavani vysoka.

• 12.6.2017  20:11
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Na ceske pomery dobre. zadna umele natazena slatanina kdysi puvodne dobreho napadu. Jen.. nevim no, trochu prekombinovany pribeh. Zapletka policajt-zena-dcera-policajt-zena by byla uplne postacujici. Zaver Ostrava-Vitkovice vylozene k prdu. Na ceske pomery dobre.

• 4.5.2017  15:44

Bohuzel. Velky tesing zakonceny smutnym potvrzenim faktu, ze cim vetsi reklama, tim horsi film. Ja vlastne ani nevim proc, vzdyt predpoklady to melo...scenar,rezie,herci...Pripomina mi to americke hokejisty na ms ... indivindi nabite jmeny ale dohromady velky pruser...pribeh jde od nikud nikam,nevime proc se co deje,dejovy zvrat nefunguje, stejne vsichni vi ze presne tak to prijde,protoze Pelisky, ze... Neni napeti, je nekolik scen, kdy vylozene sedim a rikam si "proc? A rovnou si odpovidam protoze bagr.." protoze lepsi zduvodneni jednoduse neexistuje. Hvezda za kostymy,druha za kulisy. Tak spatne to bylo, ze jsem ve tretine usinala a v polovine mela nakrocene z kina do hospody a neodesla jen proto, ze jsem sedela veprostred rady a nechtelo se mi zvedat tri lidi vlevo nebo dva vpravo. Celkove se bojim, ze na dalsi dily trilogie nenam nervy. Mozna jeste nejake nervicky vyskrabu v pripade, ze budou listky zdarma, ale to si sednu na kraj a udelam rezervaci v hospode.

• 6.4.2017  20:06
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Nerozumim jedne veci. Proc jako tento serial ma tak vysoke hodnoceni? Je to detinske, ploche, chvilema vylozene stupidni. Holka se nechova racionalne, stredoskolaci se chovaji jak dospeli, "keep secrets and i had to honour that..? What the f? Proste neberu. Tema je vazne, a byt z toho film, bez zbytecnych prutahu, bylo by na svete lip. Nebo ne. Vlastne podle me je svet uplne stejny s timto serialem i bez nej. Jo a taky doufam, ze si tady z hlavni "hrdinky" nikdo nevezme priklad, chova se totiz jako totalni krava.

• 7.3.2017  16:42
    Medicejové: Vládci Florencie (TV seriál) (2016)

Povedome ulice, na zdech nedostavene katedraly znamy kazdy jeden kamen, strechy povedome do posledni jedne, perspektivni pohledy tak duverne pripominajici domov.... Ezio Auditore da Firenze... se tu tedy bohuzel neobjevi, ale atmosferou se serial ruku v ruce nese s assassinskou dvojkou. Chytry, dojemny, intrikarsky, herecky zvladnuty, dejove logicky, hudbou a prostredim podmanivy osmidilny vylet do sveta anglicky mluvicich italu (od Anthropoidu s tim mam proste problem). Kdyby to tak chtelo pokracovat..Rainman uz tu byl (a byl dokonaly), tak mozna prijde i Ezio... :)

• 20.2.2017  21:19

Asi dobry namet. Futuristicky a velmi akuratni. Ale to provedeni... Ach jo. Vylozene tam byl moment za pet hvezd, no nasledovany momentem, kdy absolutne ihned vite kdo se s kym vyspi, kdy, kde se vezmou prachy. A pak dalsi scena z kategorie odpad. A dalsi. No ne, Proste nezvladnute. Kamera, rezie, scenar, hudba, herci, osvetlovaci, zvukari, vsadim se, ze i catering stal za prd. Treba tohle nekdy nekdo natoci lip. A protoze nervy mam jen jedny, druhy dil odmitam absolvovat. Radeji ty hodiny utopim v knizni predloze.

• 16.2.2017  11:18

Tak nevim, cekala jsem vice. Jediny zajimavy aspekt je vlastne i jediny zvrat a jedine cosi co se v tim filmu odehraje. Jinak nic, nuda, koukani z okna vlaku do nikam, tudum tudum tudum....konec filmu. Emily to sama cele nezachrani. Fakt ne. Ne.

• 2.2.2017  00:09

Pokud mate radi Gobbliny, tak tady jeden vylozene rozkosny je. ma dve deti, prodava v zelezarstvi, ve svoji okouzlujici roztrzitosti stale zapomina a utika k minulosti ... A ted vazneji. Perry Miller kouzelne prichazi na to, ze stare casy se uz nikdy nevrati. Film plyne poklidne, lehce smutne, tak nejak nijak.... Nicmene.... "Where can i find the city of shining lights, in an ordinary world..." What an awesome yet pathetic moment. I dont know, man, ale tento opravdu vysoce pateteticky film me nostalgicky bavil. I kdyz se porad nemohu rozhodnout, jestli BJ umi hrat nebo ne. Hm. No zkratka si rekneme, ze tuhle polohu mu verime.

• 1.2.2017  23:52

Jedna z tech veci, ktere jsou tak mimo, ale tak ultra mimo, az to nuti realne uvazovat nad tim, jestli dana kombinace leku drog a alkoholu vubec je lidsky snesitelna. Je. Zcela zjevne. A presne v tom nejvyssim peaku vlivu koktejlu nekdo zahlasil "delej si prdel z plasteliny". Voila. Ostatnim muze chvili trvat, nez si zvyknou, ale kdyz uz se na to nutite soustredit dostatecne dlouho, ono to i zacne vlastne bavit. Proste psilocyn podavany audiovizualne.

• 1.2.2017  23:41

Tak si rikam jen "proc". Proste...... Proc. Kdyz album tocili, dostali jasny dotaz na broadway. A zaznelo jasne ne. A pak se neco stalo. Tohle uz zdaleka neni punk, to uz neni ani zblizka rock, tohle je cista komerce. Tri hvezdy za dokonalou rockovou desku American Idiot a "mamtonasalamu" pristup BJ. Na druhou stranu to uplne chapu-prilezitost vyzkouset neco nove. "When you have the f*****g chance man, you do it, man." Trochu se obavam, ze timto tempem (deska->broadway->film) se v horizontu peti let dockame i splneni Mikova "snu" o adaptaci desky v ledni revue. A to bych nezvladla dokoukat ani trailer. A to slovo nemohu dostat z hlavy - komerce. "Wake me up, when the broadway show ends."

• 1.2.2017  23:28
    Green Day: Awesome as Fuck (koncert) (2011)

Awesome. Indeed. Skoda, ze strih ten koncert zkratil, to je proste na minus jednu hvezdu. Videt je ale zive? Za deset z peti. Proste "Awesome as one whole f*****g week indeed".

• 1.2.2017  23:24
    Green Day: Kulka v bibli (koncert) (2005)

Pravo rict "znam Green Day" ziskas po zodpovezeni otazek 1. kolik koncertu na tomhle dvd je, 2. co znamena "one f*****g minute". Pak vis, ze slyset "..you had a time of your life" a zemrit. Bonusova za zlateho bludistaka - kde ze je ta "bullet in the bible"? :)

• 1.2.2017  23:10

Taknejak "punkove" nataceni zodpovedne punkoveho nataceni nejmin punkoveho alba puvodne naturalne punkove kapely. Pouze pro fanousky. Opravdu. A to ja jsem.

• 9.1.2017  19:00

Psychopati jsou zajimave tema. Hodne zajimaveho zaznelo i v tomto dokumentu, ktery se ale klidne mohl obsahove vlezt do stopaze 21,5 minuty. Tento dokument ma vsechno-Podprahova sdeleni, manipulace, vysoce diskutabilni informace predkladane jako dogma, Vzepreni se autoritam, valium, Vaclava Havla, reklamu na luciferuv efekt a nebo hady v oblecich. Ze jste zatouzili stat se psychopatem? To nevadi....

<< předchozí 1 2