Ajvngou

homepage

Twitter: Ajvngou

<< předchozí 1 2 3
    • 27.8.2017  22:50

Nuda. Člověk čeká hlavně na loupež, a pak na vysvětlení. To ušlo. Ostatní je jen podivnej patos a rádoby fóry (pochcanej pracovník banky apod.)

• 6.5.2017  19:16

Jednička super do pátýho dílu, jakože úplně nejvíc. Dvojka - srágora bez logiky. Úplně dementní příběh, nic nedává smysl a celý to jde do kytek.

• 23.4.2017  08:34
    Greater (2016)

Nebylo to špatný, některý fórky spoluhráčů jsou navíc fakt vtipný. Jenže to někdy tlačí až moc na slzopudnou pilu a ta podivná křesťanská agitka nebo co to bylo mi moc nesedla. Když je to o Bulsworthovi dobrý, ale ty předěly z jeho pohřbu divný (obzvlášť dialog s tím řezbářem).

• 16.1.2017  14:12

Nečekal jsem moc... A pak se královsky bavil. Humor, humor, humor.

• 25.5.2016  21:23

Hrozná slabota. Jedničku a dvojku jsem fakt sledoval moc rád, ale tohle? Blábol, kde toho moc smysl nedává, a když nějaká postava umřela, bylo až trapný, jak se zase vrátila.

• 22.3.2015  15:02
    Gangland Undercover (TV seriál) (2015)

Šlape to od začátku do konce. Komu se líbil Sons of Anarchy, nemá co řešit. Davies182 to tak nějak vystihl, takže už není co dodat. Snad jen, že mně ty vysvětlivky s voice overem přijdou OK.

• 6.12.2014  07:42
    Hemlock Grove (TV seriál) (2013)

Na doporučení jsem potahal 1. sérku, a abych pravdu řekl, bylo to nudný a divný. Dialogy teenagerů jsou plný filozofických rádoby mouder, Slibnej rozjezd tam byl, ale pokaždý jsem měl pocit, že jsem musel přeskočit nějakou epizodu, protože jsem moc nechápal, co se tam děje, kdo co dělá a proč to dělá.

• 11.10.2014  22:46
    Hysteria (TV seriál) (2014)

Pointa byly tak hloupá, že nějak nevím, co k tomu říct. a celkově tam byl jeden wtf moment za druhým.

• 12.11.2013  22:13
    Podfukáři (2013)

Většina filmu: "Wtf, no moment a jak to, že....". Konec filmu: "Tak to jděte někam. WTF?!"

• 17.12.2012  18:37
    Králové šrotu (TV seriál) (2010)

To slabé hodnocení moc nechápu. Pati a Mati ze šroťáku jsou neuvěřitelně vtipní tím, jak jim něco nejde, ale přitom to nevypadá nějak hraně. Ty hlášky, co do sebe solí by nevymyslel ani Tarantino.

• 12.3.2012  17:17

No, no, no... Dobrej nápad, i celkem hezky technicky zpracovanej, ale logika... jaksi nikde nic. Předávání času je řešeno kolikrát tak, že jsem si pořád říkal, jak je to možný a proč tohle a proč ono (jak si můžete předat někomu přesně 5 minut, když v další scéně prostě přijde typ a vezme si kolik chce, aniž by to ten druhej mohl ovlivnit?). A takhle je to v In Time se vším. Proč hlavní hrdina dělá, co dělá? Nebo spíš, jaký má cíl? A ta levičácká agitka... uf... Všichni jsme si rovni a můžeme mít tolik času, kolik chceme. Omg... 2,5* ale 3* jsem dal za to, že to aspoň nenudilo.

• 17.2.2012  22:06
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Vážně nechápu 78 %. Obzvlášť druhá sérka je tristní a mám pocit, že lidi tomu tady dávají 4* jenom ze sympatií k zombíkům. Celá první sérka by se dala stlačit do dvou dílů a nejinak je tomu u druhé série. Samý kecání o smyslu života, zoufalý pohledy z očí do očí. Když je potřeba, objeví se zombík, někdy dva, potom celá horda, a potom je zase chvilku klid a nic z toho většinou nemá pro děj žádný význam. Nikdo neřeší nějaký dlouhodobější plán. Zoufalá nuda.

• 14.1.2012  17:54
    Nakládačka (1977)

Tak jsem se na ten film podíval... No... Mělo to asi tak 5 WTF momentů a ten konec byl úplně divnej. Komedie možná ze začátku, potom jako bych koukal na nějakej sport, ve kterým se bruslí, ale neexistujou rozhodčí a zápasy se vyhrávají bitkou a ne gólama. Divný, slabý, nelogický. 1) Co to bylo s tou manželkou druhého hráče? 2) Co ten striptease na konci? 3) Co ten obrat u Newmana? 4) Co ta kravina s majitelkou, když se podle jejích slov vyplatí tým radši rozpustit, než ho prodat? 5) A co na to Jan Tleskač?

• 22.12.2011  23:05

Skvělá záležitost... K vidění i s českými titulky na gordon.ura.cz

• 18.6.2011  22:53
    Sucker Punch (2011)

Nuda nuda super nuda. V tom filmu je úplně jedno co se děje.

• 10.2.2011  19:05
    Masterchef (TV pořad) (2010)

O fous méně zábavnější ne Pekelná kuchyně, ale i tak je to super záležitost. Mimochodem na videacesky.cz to běží online s CZ titulky.

• 30.12.2010  11:34

63% je naprosto zaloužených. Stáhl jsem, koukl jsem, usnul jsem, znovu koukl a je to taková klasická lehce nadprůměrná pohádka od Disneyho. Příběh je tak tuctovej jak jen může být a bez překvapení. Zlo vs Dobro, no hádejte, jak to dopadne? Spousta klišé (zamilovanej kluk - tak trochu loser, co se věčně jakoby stydlivě zadrhává v řeči když mluví s hezkou holkou atd.). Jinak ale vcelku koukatelná záležitost, Cage mě nesral jako normálně, ten jeho jeden moudrej výraz ušel, zato Alfred Molina (ten zlej mág), ten se mi líbil a ten jeho poskok ještě víc. To bylo fajn. Kouzla, různý triky taky v pohodě, takže lehce nadprůměrné hodnocení 63% JE OK. Na 70 % a víc to rozhodně není

• 18.12.2010  11:24
    Revanš (2009)

Dal jsem sice 4 hvězdičky, ale je to tak na 3,5. Víc jsem sepsal na mém blogu. Mimochodem tam najdete i český trailer. Psychologické drama o síle pomsty/odpuštění s několika vtipnými momenty a slabším příběhem, kde se hlavně mluví, mluví, mluví. Hraje tam ale Ian McShane (a nezklamal mě), takže to pro mě byla jasná volba.

• 21.11.2010  18:38
    Nahoru a dolů (TV seriál) (2009)

Je to nářez. Čekuj cz trailer

• 11.11.2010  23:54

Udělal jsem titulky a připsal malou recenzi na můj blog.. Je tam i trailer (taky s CZ titulema).

• 2.11.2010  15:12
    Pekelná kuchyně (TV pořad) (2005)

Recenzička na mém blogu. Jinak je to prostě pecka! A Gordon Ramsey je totální špička.

• 21.10.2010  08:10
    Zvíře (TV seriál) (2009)

První čtyři díly se jakžtakž drží, ale od pátého už to jede šupem do pekel. Nelogičnosti, které mi udělaly díru do hlavy, dementní dialogy, chování postav. Je až s podivem, jak Swayze dokáže v tomhle marastu vypadat a jednat jako jediná postava uvěřitelně. Některé scény jsem si musel pustit vícekrát, abych pobral, o co jde (většina úvodních scén, kdy se dozvíme, o co má v epizodě jít). Motivace některých postav je tak stupidní, až se mi nechce věřit, že režisér četl scénář. Viz. 5. (nebo 6.?) díl s EZEKIELem - "nejlepším nájemným vrahem na světě" (tomu říkám hláška), kdy jsem vlastně ani nepochopil, kdo je kdo a proč dělá co dělá. Bída... P.S. DOKOUKAL JSEM TO A CHCI MEDAILI!

• 11.10.2010  09:49
    Strážce pořádku (TV seriál) (2010)

Výborná záležitost. Ze začátku jsem byl trochu otrávený z epizodních dílů, ale v polovině se to změní a pěkně se to rozjede.

• 4.9.2010  19:17
    Machři (2010)

NUDA jako prase. Uchechtl jsem se asi tak 2x. zzzzZZZZZ

• 31.8.2010  12:56
    Sherlock (TV seriál) (2010)

b o m b a - http://www.ajvngou.cz/?p=1478

• 13.7.2010  18:44

John (Steve Buscemi) utekl z Las Vegas, protože měl problém s hazardem a štěstí ho již opustilo. Teď pracuje v kanceláři pojišťovací firmy a jeho náhražkou za hazard jsou především stírací losy. Při návštěvě u šéfa, dostane nabídku, že může vyšetřovat pojistné podvody a hned mu přiřadí případ „Wildcat“. Společně s protřelým vyšetřovatelem Virgilem (Romany Malco) se ho vydávají do Vegaské pouště vyšetřit. Pohodová komedie plná bizarních postaviček, která nenudí. Více jsem napsal zde

• 27.5.2010  11:52
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Konečně pořad, co lidem otevřel oči jak to chodí v českých restauracích. Bomba!

• 26.4.2010  08:32

CELÝ FILM S CZ TITULKY - http://www.videacesky.cz/kratke-filmy/usmevem-ke-stesti

• 28.2.2010  22:39
    Čtvrtý druh (2009)

Nuda k uzoufání a Mila Jovovich je bídná herečka (mimochodem skoro celej film šeptá, aby to bylo jóó strašidelný). Dialogy jsou úplně mimo a to, co divák už ví po zhlédnutí traileru (únosy mimozemšťanů), tak kolem toho se chodí po špičkách opět se strašidláckým výrazem ve tváři asi tak polovinu filmu. No děs. O logických mezerách nemluvě (policajt hlídá barák, ale jakmile se ztratí dcerka doktorky, tak obviní doktorku a ještě jí vezmu synka. O policajtovi ani zmínka a potom se na to prostě zapomene). Dementní film, kterej se snaží být stršně kůl a hustokrutej, ale to kouzlo padne jakmile Mila otevře pusu v úvodním kecu. SPOILER: a to nemluvím o tom, jak se zčistajasna naše psycholožka dozví, že manžel spáchal sebevraždu...

• 27.1.2010  06:38
    Čepel smrti (2009)

Stačil mi trailer... a je mi jasný, že komentáře co tomuhle dali hvězdičku a víc jsou kamarádi ze štábu aneb TRON: "prirodzené výkony mladistvých" lol....

<< předchozí 1 2 3