Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Horor
  • Krimi

plakát

Loupež ve velkém stylu (2017)

Nuda. Člověk čeká hlavně na loupež, a pak na vysvětlení. To ušlo. Ostatní je jen podivnej patos a rádoby fóry (pochcanej pracovník banky apod.)

plakát

Městečko Pines - Série 2 (2016) (série)

Jednička super do pátýho dílu, jakože úplně nejvíc. Dvojka - srágora bez logiky. Úplně dementní příběh, nic nedává smysl a celý to jde do kytek.

Greater (2016)

Nebylo to špatný, některý fórky spoluhráčů jsou navíc fakt vtipný. Jenže to někdy tlačí až moc na slzopudnou pilu a ta podivná křesťanská agitka nebo co to bylo mi moc nesedla. Když je to o Bulsworthovi dobrý, ale ty předěly z jeho pohřbu divný (obzvlášť dialog s tím řezbářem).

Hon na pačlověky (2016)

Nečekal jsem moc... A pak se královsky bavil. Humor, humor, humor.

plakát

American Horror Story - Coven (2013) (série)

Hrozná slabota. Jedničku a dvojku jsem fakt sledoval moc rád, ale tohle? Blábol, kde toho moc smysl nedává, a když nějaká postava umřela, bylo až trapný, jak se zase vrátila.

plakát

Gangland Undercover (2015) (seriál)

Šlape to od začátku do konce. Komu se líbil Sons of Anarchy, nemá co řešit. Davies182 to tak nějak vystihl, takže už není co dodat. Snad jen, že mně ty vysvětlivky s voice overem přijdou OK.

plakát

Hemlock Grove (2013) (seriál)

Na doporučení jsem potahal 1. sérku, a abych pravdu řekl, bylo to nudný a divný. Dialogy teenagerů jsou plný filozofických rádoby mouder, Slibnej rozjezd tam byl, ale pokaždý jsem měl pocit, že jsem musel přeskočit nějakou epizodu, protože jsem moc nechápal, co se tam děje, kdo co dělá a proč to dělá.

Hysteria (2014) (seriál)

Pointa byly tak hloupá, že nějak nevím, co k tomu říct. a celkově tam byl jeden wtf moment za druhým.

Podfukáři (2013)

Většina filmu: "Wtf, no moment a jak to, že....". Konec filmu: "Tak to jděte někam. WTF?!"

plakát

Králové šrotu (2010) (seriál)

To slabé hodnocení moc nechápu. Pati a Mati ze šroťáku jsou neuvěřitelně vtipní tím, jak jim něco nejde, ale přitom to nevypadá nějak hraně. Ty hlášky, co do sebe solí by nevymyslel ani Tarantino.

Ovládací panel