Gran Torino (2008)

Tak dobrý, že jsem to ani nečekal.. Clinte, jedeš!

Austrálie (2008)

Všechno dobrý, jen mi přišlo, že se v pár scénách stříhalo až moc (ale já viděl DVDscr a ne to co bylo v kine), takže mi tam chyběli nějaký kousky děje (1.po překonání pouště, co přesně se tam stalo, 2. Po plese King Carney najednou "odvrhne" našeho záporáka, přitom by si člověk myslel, že v tom jede od začátku)

Zákon gangu (2008) (seriál)

SoA - výborná záležitost! Jako obvykle tomu chce dát trochu šanci, ale potom se těšíte na každý díl. No a by taky ne, když jedna z hlavních postav je "Hellboy" :) Ron Perlman a jeho žena "Peggie" (ženatý se závazky) Katey Sagal + spousty dalších známých obličejů. Není to možná tak drsný jako The Shield, ale ani se nejedná o žádný pohlazení po srsti. Zbraně, drogy, násilí, motorky, tak jak si to dokážeme představit ve výborným seriálu.

Přehlížený (2007)

SLABOTA! Dokonce jsem po půl hodině )nebo to bylo víc?) musel stopnout film a znovu se podívat na CSFD, jestli to je vůbec o tom, o čem jsem četl že to bude, tedy o duchovi. První polovina je tááák nudná, že i Petr Rychlý by to zvlál líp. Druhá polovina je zase plná NELOGIČNOSTÍ jako trám a to nemluvím o tom, že vcelým filmem prochází jakási "pózovitost" postav (především Annie alias drsná holka - možná tak v Beverly Hills 90210 by to nebylo tak trapný). Střihač si měl vzít větší nůžky, páč tolik dlouhých kůl scén s kůl songem v pozadí se nevidí. Jasná jedna hvězdička.

Kouř (1990)

Hlášky jako prase! Ale musíte tomu dát nějakou tu část nadšení, jinak se vám to prostě líbit nebude.

Ten Největší (2007)

Tohle by bylo i za 4* nebýt bohužel druhé poloviny filmu kdy Rob nastoupí do vězení a začne ta morální trapná agitka... ne sorry, takhle ne, ROBE... Ale první polovinu jsem si to opravdu užíval, zvlášť pana "KUNG-FU BILLA" alias Davida Carradina a jeho výcvikové metody.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Bída, nuda... nuda... kecy... nuda... kecy... fráze...nuda... něco jako konec... polibek.. konec filmu. Řeknu vám jedno... Nepochopil jsem přesně tu story co na nás kluci ušatý scénáristický vymysleli. Bylo to celé volaké... takže asi tak.

96 hodin (2008)

Hej mazec! Takhle jsem si Liama Nesona nedokázal představit. Nezajímali mě ani tak akční honičky a střílendo, jako spíš všechny scény, kde Liam začne mluvit tím jeho hlubokým hlasem (především "call" s únoscem) nebo úplně nejhutnější scéna, kde to našije do manželky bývalýho kámoše, jen aby už začal mluvit, páč času je málo a šance na nalezení dcery se zmenšuje .) TAKEN je nejlepší překvapení tohoto roku!

Tvrdé palice (2008)

výborná věc, vtipná od úvodních titulků až do konc. Především malinká slovní scénka v baru mezi ústřední dvojicí filmu. Prostě příjemná vtipná záležitost, kterých není nikdy dost!

Fantastický mazel (2008)

po shaolin socceru a kungfu mele pěkná bída. Asi 2x jsem se zasmál absurdním fórům a potom už jenom vyjeveně koukal na ten mix slzopudnýho dojáku a sociálního dramatu. P.S.: při natahování CJ7 mě to bolelo asi víc než jeho.