johny89

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 24.5.2020  12:07
    Raazi (2018)

Moc pěkně natočený film z indické produkce s napínavým příběhem. Vůbec neodpovídá klasické bolywoodské produkci. Doporučuji.

• 16.5.2020  20:15

Ty první díly jim moc nejdou.

• 11.5.2020  21:05
    Párty Hárd (2019)

Na poli filmů pro teenagery je to rozhodně jeden z hodně povedených počinů za poslední dobu. Je to teda hodně zvrhlý, ale člověk se nasměje. Mám pocit, že další Řezníkův film by si zasloužil už pořádnou distribuci do kin!

• 7.5.2020  22:52

Tak tohle je strašný.

• 5.5.2020  22:29

Ještě divnější Almodovar než obvykle. Zatím asi jeho nejdivnější film co jsem viděl.

• 29.4.2020  20:34
    Hotel Mumbai (2018)

Nepřipravenost indické vlády, kdy musela nechat speciální jednotku dovézt až z dalekého Dillí je naprosto ostudná. Obzvlášť v zemi, kde je jedno z největších rizik teroristických útoků.

• 28.4.2020  11:10

Poslední série za mě kvalitativně patří mezi ty nejlepší.

• 26.4.2020  22:40

Podívá-li se člověk na poslední dvě epizody, úplně to stačí. V ostatních se nic zásadního nestalo.

• 26.4.2020  19:06

Čím dál tím horší a trapnější. Pořád se střílí, jsou tam dlouhé záběry o ničem a jediná zajímavá linka je profesor.

• 24.4.2020  12:39

Některé postavy se chovají opravdu jako totální primitivové zmítaní problémy, nad které by se mě umět povznést (většina lidí v bance), druhá ostatní dějová linka venku je zajímavá. I tak je to ale dost průměrné a stále to má příliš velký nádech seriálu pro dospívající teenagery.

• 22.4.2020  14:11

Jevgenij je čím dál tím větší sympaťák, na rozdíl od všech ostatních postav.

• 21.4.2020  08:08
    Bedrag - Season 1 (série) (2016)

Nejlepší věta série je: "Småland must wait"

• 16.4.2020  15:55

Zatím rozhodně nejslabší série. Občas se trochu rozjede, ale stejně je to celkem nudné. Stálo by za to trochu méně řešit soukromí Carrie a její problémy. Zajímavá jsou části a americkými rednecky, co mají doma příliš mnoho zbraní a předposlední díl, co se odehrává z většiny v Rusku.

• 11.4.2020  19:10

Docela zajímavý je hlavně ten mikropříběh s ransomware :D

• 6.4.2020  10:28

První díl totální kýbl nudy a vůbec nevím zda chci pokračovat.

• 29.3.2020  18:21

Nuda na entou. Líbilé kostýmy a výprava to vážně nezachrání. Vůbec mi to nepřijde uvěřitelné a nepůsobí to přirozeně.

• 6.3.2020  18:13

Konečně mě tahle série zase začala bavit. Do teď to bylo utrpení, kdy jsme jen každý díl pozorovali zfetovaného Hvitserka .

• 16.2.2020  20:26

Ten začátek v podobě kouče a motivačního řečníka je skvělý :D chvíli mi trvalo než mi došlo o koho jde. Naprosto skvělá davová psychóza lidí, co vyhledávají tento typ řečníků.

• 16.2.2020  20:16

Berlin je prostě nejlepší. I když je po něm. Líbí se mi jak si dokáže užívat pozemskou krásu všeho. Naopak scény s Nairobi, Tokyo během problémů při zatýkání ředitele byly dost zdlouhavé a nepříliš zajímavé.

• 12.2.2020  23:21
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Po dvou sériích: Místy je to až moc pro puberťáky, je tam hromada patosu a i přes tisíce vystřílených kulek z bezedných zásobníků se prakticky nikomu nikdy nic nestalo. I tak je to ale zajímavé a to obzvlášť postava profesora a inspektorky. Naopak mě nudilo mlácení prázdné slámy ze strany některých postav.

• 27.1.2020  22:43
    Mluv s ní (2002)

To byl zase ultra ujetý film! Ale to bych měl od Almodóvara čekat.

• 26.1.2020  21:22
    Vláda - Série 3 (série) (2013)

Třetí série je o trochu slabší než předchozí dvě (asi tam chybí větší zapojení Kaspera). I tak je ale velmi důstojným pokračováním a přináší opět nové myšlenky a postavy.

• 14.1.2020  23:35
    Řek Zorba (1964)

Ultra divný film. Když dávám tři hvězdy, tak jedna je za výpravu a dvě za sympatickou a dobře zahranou postavu Zorby. Zbytek je naprosto o ničem. Vedlejší dějová linie s vdovou a uchylnými vesničany je totálně divná a nevysvětlená. Některé scény jsou naprosto zbytečné. Skoro mám pocit že tak polovina filmu. Absolutně nechápu proč je tento film takový kult.

• 5.1.2020  19:46

Těším se až tu protivnou Pernille někdo sesadí.

• 29.12.2019  22:55
    Vláda - Série 1 (série) (2010)

Neskutečný, co zase Dánové předvedli. Je zde vidět spojení politiky a médií, řeší se mnoho zajímavých kauz, je vidět jak snadno může politika a časová vytíženost rozvracet rodinu. Také je vidět, co všechno musí politici občas obětovat na oltář vztahů s veřejností.

• 29.12.2019  21:35

Ten vztah v rodině dost graduje. Je mi líto všech zúčastněných

• 21.12.2019  22:09
    Vláda - Sto dní (S01E04) (epizoda) (2010)

Pěkná exkurze do problematiky Grónska

• 11.12.2019  15:02

Na to že je to první díl, což většinou znamená kýbl nudy a učení se nových charakterů, je to zajímavé. Jsou tam sympatičtí herci, které člověk zná z jiných dánských seriálů a vypadá to na velmi slibný začátek.

• 4.12.2019  18:47
    Vražda - Série 3 (série) (2012)

Ani třetí série mě nezklamala. Sarah Lund je zde asi ještě o trochu emociálně labilnější než v předchozích dílech, ale člověk se vůbec nediví, když vidí jak po ni Ruth Hedeby už tři série šlape. Policie místy působí opravdu neschopně, neboť jim pachatel několikrát uteče i když ho skoro mají. Spojení s politikou je výborné, byť mi nepřišlo tak poutavé jako v případě prvních dvou sérií. Za to děj plyne mnohem lépe a hluchých míst je zde málo. Bude se mi stýskat po tomhle seriálu, neboť to nevypadá, že by se měla natočit další série. Byť by bylo velmi zajímavé vidět, co by se dělo dál. Každopádně Dánové opět dokázali, že co se týče krimi seriálů, mají ve své zemi s hnusným počasím a placatou krajinou mnohem větší originalitu než všichni ostatní. Trochu mi tento seriál připomíná podobně kvalitní Broen (Most).

• 4.12.2019  18:37

Škoda, že to končí třetí sérií... Za mě jeden z nejlepších seriálů, co jsem viděl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17