Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Durch die Wand (2017)

Jsou to magoři, ve filmu je dost patosu, ale stejně to stojí za vidění. Neuvěřitelné odhodlání.

plakát

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Vůbec mi to kromě použitého fontu v titulkách, masakru na závěr a místy zbytečně nataženými dialogy o ničem nepřipomíná Tarantina. Příběh je ala Hřebejk, prostě tak nějak o životě. Částečně inspirováno skutečností.

plakát

Hernán - Season 1 (2019) (série)

Trvalo než se člověk zorientoval v posouvání času, ale nakonec se to nějak spojilo, člověk to pochopil a začalo to být dobrý!

Ženy v běhu (2019)

Překvapivě dobrá česká komedie. Nejvíc mě bavil Ondřej Vetchý, který hraje skvěle svou buranskou roli :D

Muž z Acapulca (1973)

Možná jsem na to koukal jen ve špatný náladě, ale přišlo mi to jako hrozná pitomost. Chápu že to byl záměr, je místy je to vážně až příliš dementní. Obecně námět je to zajímavý, ale rozhodně nevidím důvod proč by to mělo mít tak vysoké hodnocení.

plakát

Koruna - Michael Fagan (2020) (epizoda)

Docela pěkně zpracované ale vadily mi dvě věci. Celou pointu autoři prokecli hned na začátku což je škoda a také mi přijde že se seriál zaměřuje občas celkem na nepodstatné události jako tato.

plakát

Hernán - Marina (2019) (epizoda)

Zatím hlavně epická nuda, ale aspoň v zajímavém prostředí a mluví se tam španělsky :-) výtvarníci a výprava by si určitě ocenění zasloužila, scénáristé nikoliv.

Le Mans '66 (2019)

Vedení fordu v tomto filmu vypadá jako tým nekompetentních manažerů z řadového korporátu.

Vánoční koleda (2009)

No, nic moc teda. Zajímavá knižní předloha je celkem dobrá, ale tenhle film vůbec ne.

Ovládací panel