dr.block

Jail Bait (1954)

Volně ke stažení/zhlédnutí: https://archive.org/details/JailBait

• 9.1.2016  15:10
    Plán 9 (1959)

Volně ke stažení/zhlédnutí: https://archive.org/details/Plan_9_from_Outer_Space_1959

• 31.1.2015  08:33

Reklama na Mercedes s RDA ve stylu MacGyvera? Překvapivě docela dobré, sice už nám Richard trochu zestárl, ale pořád to má v sobě.

• 17.12.2014  19:31

Volně ke stažení/zhlédnutí: https://archive.org/details/WayDownEast_201312

• 17.12.2014  19:22

Volně ke stažení/zhlédnutí: https://archive.org/details/brokenblossoms1919

• 17.12.2014  19:03

Volně ke stažení/zhlédnutí: https://archive.org/details/night_of_the_living_dead

• 11.11.2014  19:20

Volně ke stažení/zhlédnutí: https://archive.org/details/The.Sadist.1961

• 9.7.2012  14:02

Who ya gonna call? GHOSTBUSTERS

• 9.11.2011  00:29
    Policie v akci USA (TV pořad) (1989)

I just love it...

• 24.9.2009  01:32

Zábavné Sci-Fi Béčko, ve kterém nechybí spousta šílených účesů, šíleně vypadajících aut a šíleně špatných efektů. Doporučuji všem, kteří se dokáži na film dívat s nadhledm.

• 26.8.2009  01:45

Tvůrci The Poughkeepsie Tapes se nespokojili s obyčejným "Inspired by real events" při úvodních titulcích. Iluze toho, že jde o dokument je naprosto dokonalá včetně výborného závěrečného poděkování a věnování. Silný zážitek zaručen.

• 14.8.2009  02:45

Jak já sem tenhle film miloval... Nebudu si to kazit opětovnou projekcí a zůstanu u svých prvotních dětských dojmů 5*.

• 2.1.2009  01:47

Tomuhle filmu jsem se hodně dlouho vyhýbal a vlastně jsem ho ani vidět nechtěl, až televizní vysílání mě přesvědčilo. Po zhlédnutí celého filmu (kde mě reklamy štvaly mnohem víc než obvykle) jsem však zjistil, že můj ignorantský přístup nebyl vůbec na místě- je to totiž jeden z nejsilnějších příběhů co jsem kdy viděl. Zhlédnutí Zkrocené hory můžu jen a jen doporučit.

• 27.12.2008  14:57

Dobře zpracovaný komiks s výborným hereckým obsazením. Ale hlavně, hlavně tam mělo být mnohem víc akce, to je totiž to jediné co Hulk umí, mlátit a rozbíjet. Takže pro příště: méně citů a víc akce.

• 25.12.2008  02:53
    Slimák (2006)

Skvělý Nathan Fillion ve skvělé hororové komedii, která slizem opravdu nešetří. Vřele doporučuji.

• 15.12.2008  23:33
    Soudný den (2008)

Takhle šílený film jsem snad ještě neviděl, ale bavil jsem se (u některých scén opravdu hodně) a to je důležité.

• 21.11.2008  21:16
    Max Payne (2008)

Když se na to nebudete dívat jako na adaptaci pc hry, tak si při troše dobré vůle můžete jednu hvězdu přidat, pokud však film vnímáte pouze jako adaptaci počítačového Maxe, tak si spíš jednu hvězdu odeberte. Je sice pravda že po vizuální stránce je film velmi úchvatný a že Olga Kurylenko je opravdu pěkná, ale jinak je to nudný a velmi průměrný akční film.

• 14.11.2008  21:06
    Psí vojáci (2002)

Chlápci na chůdách v kostýmech vlkodlaků opravdu nebyli moc přesvědčiví, o tom žádná. Režisérovi se však povedlo navodit celkem strašidelnou atmosféru, kterou dotváří pár povedených lekacích scén a celkem dobře zpracované akční sekvence.

• 24.9.2008  23:38
    Den mrtvých (1985)

Mezi ostatními mistrovy filmy je tenhle spíše průměrný, ale mezi ostatními filmy hororového žánru z té doby je nadprůměrný. Je pravda že první část filmu neni až tak záživná, určitě bych ji však nenazval nudnou, herci a dialogy také nebyly nejlepší, ale film jako celek na mě působil velmi dobře.

• 22.9.2008  21:38
    Mlha (2007)

Další důkaz toho, že ani dnes nepotřebuje film astronomický rozpočet aby zaujal diváka. Mlha vyniká především svou hustou a strašidelnou atmosférou, s trikama už je to trochu horší, ale to podle mě filmu ubírá naprosto minimálně a můžu říct, že na ten konec ještě hodně dlouho nezapomenu. Jenom mě trochu mrzí že studio nedovolilo Darabontovi natočit Mlhu jako černobílý film (pouze jako bonus na 2. diskové verzi).

• 21.9.2008  23:46
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Perfektní seriál navazující na Stargate SG-1, jenom je škoda že si tvůrci nedali větší práci s výběrem herců (někteří jsou opravdu nesnesitelni), co se triků týče, tak ty jsou nepochybně mnohem lepší než v SGC. Scénáristům to až na pár dílů docela šlo a česky hláškujíci Nykl mi opravdu vyrazil dech. Jen tak dál.

• 21.9.2008  23:45
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Kultovní sci-fi seriál ve kterém se podíváte do nejrůznějších koutů vesmíru a zažijete spoustu nezapomenutelných okamžiků v doprovdu perfektně charakteristicky vyváženého týmu SG1.

• 9.9.2008  00:03

No konečně něakej pořádnej zombie kousek. Je zde sice vidět že Romero pořád točí stejným způsobem jako v 80. letech, což možná dnešního, náročnějšího diváka odradí. Mě se film moc líbil a můžu s klidem v duši říct, že patří k Romerovým nejlepším.

• 25.8.2008  01:28
    Equilibrium (2002)

Emoce způsobují války, chceš cítit? Zemřeš! Perfektně navozená atmosféra totalitního státu, skvělé akční sekvence, dobří herci. Prostě výborný film s velmi zajímavou myšlenkou.

<< předchozí 1 2