Bobik9

Bohdan Štěpánek

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 23.2.2020  21:23

Na začátku jsem ještě myslel, že by film záchránilo, kdyby se tvůrci nerozhodli zrušit ho jako R - rating. Ale i kdyby to bylo eRko, tak by to mnoho nevylepšilo. Hrdinové jsou nesympatičtí, příběh je slabý, je to hodně dětinské a nevyvážené. Alitě se prostě nedá fandit a to je u podobných filmů zásádní problém. Solidní výkon od Skreina a Aliho. Naví cuznávám, že když se na konci dozvíte, že hlavní zlosyn je Edward Norton, tak to příjemně překvapí. Nicméně je to jen další vizuálně pěkné, ale přeci jen naleštěné ho*no.

• 17.2.2020  20:05

Velmi zbytečná nezábavná blbost. Nepříjemný charakter hlavní "hrdinky", nesympatický pseudoasiat jako hlavní "duch-hrdina". Do toho tragická Emma Thompson, její lesbická dcera s černošskou přítelkyní, nejlepší kamarádka Emilii, která je Indka a její manžel z Jamajky. Do toho spousta dalších národností a genderových menšin. Bravo. Uznávám, že konec mě překvapil, protože to bylo celou dobu tak blbé, že jsem nečekal jakoukoli změnu.

• 11.2.2020  22:31
    3 from Hell (2019)

Motherfucker. Je to stejně dobré i špatné, jako ostatní Zombieho filmy. Škoda mini účasti Dannyho Treja a samozřejmě Sida Haiga. Jinak Moseley, Sheri Moon a Brake jsou parádní. Nemám tomu moc, co vytknout. Budu se těšit na další ujeťárnu.

• 10.2.2020  22:06

Děs běs. Jak si vůbec někdo mohl dovolit přirovnávat nebo spojovat tuhle hrůzu s famózními Pelíšky. Nic tady není dobře. Příběh je slabý. Postavy jsou nesympatické. Emoce nulové. Je to naprosto zbytečná krávovina, kde se jen kecá a nic neděje. Bohužel tohle nemá čím zaujmout a je to jen další český filmový průser.

• 19.1.2020  16:46
    Anon (2018)

Celkem tradiční nápad, který ale vždycky zabaví. Největším plusem filmu je samozřejmě skvělé herecké obsazení. Clive Owen, Amanda Seyfried a Colm Feore rozhodně nezklamali. Bohužel herci jsou to jediné, co má tento film navíc oproti jemu podobným.

• 7.12.2019  11:29
    WWE Elimination Chamber (TV pořad) (2018)

Alexa Bliss vs. Sasha Banks vs. Bayley vs. Mickie James vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose - 2*, The Bar vs. Titus Worldwide - 4*, Nia Jax vs. Asuka - 3*, Bray Wyatt vs. "Woken" Matt Hardy - 3*, Braun Strowman vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor vs. Elias vs. The Miz vs. Roman Reigns vs. John Cena - 3*

• 7.12.2019  11:05
    WWE SummerSlam (TV pořad) (2019)

Becky Lynch vs. Natalya - 3*, Goldberg vs. Dolph Ziggler - 4*, AJ Styles vs. Ricochet - 4*, Bayley vs. Ember Moon - 1*, Shane McMahon vs. Kevin Owens - 4*, Charlotte Flair vs. Trish Stratus - 3*, Kofi Kingston vs. Randy Orton - 3*, "The Fiend" Bray Wyatt vs. Finn Bálor - 5*, Brock Lesnar vs. Seth Rollins - 3*

• 7.12.2019  10:18
    WWE Backlash (TV pořad) (2017)

Shinsuke Nakamura vs. Dolph Ziggler - 2*, The Usos vs. Breezango - 4*, Baron Corbin vs. Sami Zayn - 2*, Naomi, Charlotte Flair & Becky Lynch vs. The Welcoming Committee - 3*, Kevin Owens vs. AJ Styles - 4*, Luke Harper vs. Erick Rowan - 3*, Randy Orton vs. Jinder Mahal - 3*

• 7.12.2019  10:10
    WWE Battleground (TV pořad) (2017)

The Usos vs. The New Day - 4*, Shinsuke Nakamura vs. Baron Corbin - 2*, Charlotte Flair vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Tamina vs. Lana - 3*, AJ Styles vs. Kevin Owens - 3*, John Cena vs. Rusev - 4*, Sami Zayn vs. Mike Kanellis - 2*, Jinder Mahal vs. Randy Orton - 5*

• 7.12.2019  09:42
    WrestleMania XXXIV (TV pořad) (2018)

The Miz vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor - 5*, Charlotte Flair vs. Asuka - 3*, Randy Orton vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev - 3*, Kurt Angle & Ronda Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon - 4*, The Usos vs. The New Day vs. The Bludgeon Brothers - 3*, The Undertaker vs. John Cena - 4*, Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn - 3*, Alexa Bliss vs. Nia Jax - 4*, AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura - 4*, The Bar vs. Braun Strowman - 4*, Brock Lesnar vs. Roman Reigns - 4*

• 17.11.2019  11:09
    Beetlejuice (1988)

Obsazení je super, vtipné to je, efekty jsou vlastně asi také v pořádku na ro 1988. Michael Keaton a dokonalý charakter jeho postavy jsou také parádní. Stejně mi tam chybělo to něco navíc. Celou dobu mě to bavilo, ale nebudu si to asi pamatovat dlouho. Burton má jistě lepší věci.

• 12.11.2019  00:08

Druhý díl šel s kvalitou hodně dolů. Bohužel i na takovéto filmy dopadla americká kampaň, za "práva" a "rovnoprávnost! žen. Ženská tam všechny překoná, zatímco ostatní mužští hrdinové jsou totální tupci. Bravo. Jinak by to tak hrozné nebylo. Sranda tam docela byla. Trošku i drsnější vtípky než v jedničce, ale celý ten princip byl prostě špatně Nebo respektive ne špatně, ale na Angry birds špatně. Do tohohtle to nepatří. Obrovské zklamání. Amerika mi opravdu začíná vadit.

• 27.8.2019  08:41
    Máma (2019)

Nebylo to tak hrozné, jak se to zde tváří. Osobně to shledávám jako celkem originální film. Jasně, celá myšlenka šikany na střední a odplaty je naprosto neppůvodní, ale ten způsob odplaty mi přišel víceméně jedinečný. Navíc je to skvělé herecky. Ve vedlejších rolích si užijete Juliette Lewis, která by to už neměla přehánět s botoxem, a Luka Evanse, který mě moc těší v každé roli. Octavii Spencer vůbec nemám rád. Nicméně tady musím říct, že byla naprosto parádní a velmi oceňuji, že vzala takovou roli.

• 23.8.2019  09:45
    Night Hunter (2018)

Kvalitní thriller. Škoda jen, že nezůstal celý film ve stejných kolejích, do jakých se dostal během první hodiny. Protože hodinu jsem si říkal, proč to má hodnocení takové jaké to má, vždyť je to parádní napínačka. Pak se něco zlomilo a najedou mi přišlo, že se film moc prodlužuje a že už by si zasloužil konec. Henry Cavill je badass, to jsem byl až překvapen. Alexandra Daddario mi do role moc nesedla. Vypadá moc hodná na agentku. Tucci a Kingsley byli dobří, jako vždy. Luxusní výkon ovšem předvedl Brendan Fletcher. Neskutečně kvalitní psychouš.

• 23.8.2019  09:39

Nerozumím tomu celosvětovému neúspěchu. Co více by lidi chtěli? Ten film je fakt velice dobrýMá to neskutečně originální "komiksovou" kameru. Super prostředí, hudbu, spád, akci, hodně vtípků. Tohle všechno je v pořádku. Navíc to obsazení je naprosto výtečné! Henry Cavill jako "americký" James Bond je skvělý. Armie Hammer je parádní nasraný Rusák! Alicia Vikander je chvilkama skutečně roztomilá a chvilkama je to agresivní skřítek, taky super. Elizabeth Debicki jako záporačka také super a k tomu menší role Granta a Harrise potěší. Cameo Beckhama jsem si musel hledat sám. Možná to nemá tak kvalitní příběh, aby se film dostal na 5*.

• 19.8.2019  10:42

Parádní a zábavná španělská ujeťárna. Tenhle typ humoru mi opravdu sednul a moc se těším až uvidím další filmy of Alexe de la Iglesia. Je to více komedie než jakýkoli jiný žánr, ale je tam i pár ostřejších hororových scén a ten konec je totální fantasy. Jsem celkem fascinován, jak si španělé dokázali vyhrát s filmem, který není žádným mainstreamem. Je to prostě taková blbůstka, která asi nebude pro každého, a přesto je naprosto profi udělaná. Každému bych dopořučil.

• 16.8.2019  22:17

Bohužel jsem pochopil, proč byl tento film takový průser. Ridley Scott se zbláznil. Jsem z té měnšiny, které se líbil Prometheus a přesto musím prohlásit, že tohle byla oproti Prometheovi kravina. Co je pro mě největší problém jsou herci. Kathe rine Waterston je naprostý průser. Hnusná, nudná, nesympatická, doufal jsem, že jí Vetřelec dostane. Billy Crudup je totálně o ničem tady. Guy Pearce a James Franco to vzali z nepochopitelných důvodů. A ještě Danny McBride, který nemůže hrát ve filmu tohoto ražení. Tragédie! Fassbender je výborný, o tom žádná. Vizuálně je to samozřejmě v pořáku, ale příběh stojí taky za prd. Vražda neskutečné značky.

• 16.8.2019  10:30

Rozhodně je to jeden z těch lepších nových hororů. Známý příběh, skvělá kamera, docela hezké efekty, dobrý Jason Clarke. Atmosféra je taky celkem slušná, ale stejně mi přišlo, že tomu filmu chybí něco navíc. Nějaký wow-efekt. Nenudíte se, neusínáte u toho, ale jakmie film skončí, tak na něj vlastně zapomenete. Byla vidět určitá nezkušenost režisérů. A druhá hlavní role obsazena Amy Seimetz je naprosto o ničem. Už ani nevím, jak ta paní vypadala.

• 26.7.2019  10:44
    Mládí (2015)

Zřejmě bych potřeboval být o pár desítek let starší, abych docenil ten příběh. Ne, že bych tomu nerozuměl, ale myslám, že starší bych v tom našel více. Nicméně musím ocenit frajery Harveyho a pana Caina. Opravdoví borci. K nim se na dvě scény přidala legendární Jane Fonda a výborně jim sekundují Rachel Weisz a Paul Dano. Herecky je to paráda. Dále je tu neskutečná kamera, která nabízí jedinečné záběry, jedinečné scenérie. Tohle Sorrentino prostě umí a je to úchvatné. Hudba také nádherná, okolí Švýcar krásné.

• 24.7.2019  09:05

Drží si to svůj stále stejnou kvalitu. I proto jsem viděl zatím všechny díly a musím říct, že bych se vůbec nebránil dalšímu. Není to nic, co vás vystřelí, ale je to zábavné. Uspokojí to. Rowan Atkinson je prostě neskutečný borec a tohle umí jako nikdo další. Jedinečný typ komika. Zde se přidala ještě krásná Olga Kurylenko a zábavná Emma Thompson. A musím vyzdvihnout naprosto fantastickou taneční scénu!

• 23.7.2019  02:05

Jen proto, že je to velmi odvážný film neznamená, že je to dobrý film. Původní verzi jsem neviděl, ale když to člověk jen trošku sjede pohledem, tak americká bude zřejmě velmi solidní kopií. Nápad je to vlastně velice dobrý. Psychologická hra funguje. Dokonce natolik, že člověk, který se mnou koukal, to po 30 minutách vzdal, protože to bylo moc. Dále je nutné říci, že herecky je to neskutečné! Všemu vévodí Michael Pitt, který předvádí svoje "best". K tomu úžasná Naomi Watts a zlomená Tim Roth. Potud je vše v pořádku a dobře. Problémem filmu je klesající zábavnost a kvalita. Jde to dolů a dolů až z toho nezbude víceméně nic. Navíc nemohu opomenout neskutečně nudnou část, ve které zmizí oba "tyrani". Věřím, že Michael Haneke v sobě něco má a doufám, že toto není jeho nejlepší počin.

• 22.7.2019  11:51

Ne, že bych čekal něco extra. Ale nejúspěšnější film Netflixu, Sandler, Aniston, Evans, Arteton, Stamp, tak jsem myslel, že by to mohla být alespoň taková ta klasická, zábavná blbinka. Chvilkama to tak i bylo, ale potom se to začínalo nesmyslně překrucovat a hrát si na něco víc, než co by od takového filmu člověk čekal. Oceňuju tu snahu a ten nápad. Oceňuju prostředí a herce. Ale příště by to chtělo zaměřit se více na vtipy než na to pozlátko.

• 19.7.2019  23:53

Řekl bych, že to bylo stejně dobré jako jednička. Moc podobné si to nebylo, ale kvalitativně to sedí. Výborné psycho, to musím uznat. John Goodman je naprosto famózní! M.E.Winstead je neustále vykulená, ale vlastně nijak zásadně v roli nepřekáží. Bradleyho role je velmi úsměvná, ale potěší to, i když v dabingu se to asi ztratí. Trošku mi vadil boj těsně před koncem, to byla docela blbůstka, ale jinak kvalitní, dobrý film.

• 19.7.2019  21:55

To byla zase zbytečná kravina. Jsme zvyklí, že produkce WWE studios nevydává zrovna nejlepší kousky, ale někdy se najdou pozitiva. Tohle to ale není. Neviděl jsem původní filmy, ale nepředpokládám, že by byly horší než tenhle "origin"! Špatně je asi úplně všechno. Příběh, postavy, efekty. Všem přejete smrt, některým horší, některým rychlejší. Jejich jednání a chování je nepochopitelné. To bývá u těchto filmů často, ale tady jsou to ještě stupidnější situace než obvykle. Zajímalo by mě, co na tuhle kravinu říkaji Irové. A kde ksaksu byl Hornswoggle?

• 19.7.2019  18:17
    Formula 51 (2001)

Zajímavá sranda, co mi byla dlouhou dobu utajena. Samuel ve své nejlepší formě, výborný anglický burák Carlyle, jemná vražedkyně Mortimer a parádní magor Ifans. Má to velmi dobré chvilky a velmi nudné chvilky. Připadal jsem si jak na houpačce. Chvilku s ekrálovsky bavíte a pak přijde naprosto nulová desetiminutovka. Kdyby se těch několik hluchých míst vyplnilo, tak je to parádní ujeťárna.

• 19.7.2019  16:09

Celý film jsem si říkal, proč to má tak nízké hodnocení? 49%? Vždyť je to docela zábavé krimi s parádním obsazením. Potom ovšem přišlo celé rozuzlení a vy zjistíte, že je to orpavdu kravina se spoustou děr. Nicmén ěobsazení bylo opravdu skvělé. John Travolta a Morgan Freeman byli tradičně suproví. Femke Janssen, Peter Stormare a Robert Patrick velmi potěšili. Brendan Fraser je teda strašný. Nechápu, co se s tím chlapem stalo. Škoda ho. Trochu mě mrzí, že jsem nikde nepostřehl Cladiu Gerini, ale nevadí. Herecky to bylo skvělé, scénář a režie byly slabé.

• 19.7.2019  14:05
    Trezor (2017)

Škoda. Ten nápad by nebyl vůbec špatný, ale tahle verze je příšerná. Nesmyslný scénář, dementní charaktery postav a vlastně i špatné herecké výkony. James Franco vlastně nezahraje vůbec nic. Přijde mi je byl moc sjetý na to, aby něco předvedl. Taryn Manning je fakt nechutná, což vlastně asi do role sedí. Ovšem Francesca Eastwood, to je materiál. To je neherečka až to bolí. Navíc dostala postavu, kterou chcete zabít od první minuty. Velké zklamání.

• 9.7.2019  10:41

Jako velký fanoušek WWE mám možná trošku zastřený náhled na tento film. Moc se mi to líbilo. Florence Pugh byla Paige nečekaně podobná jak vzhledem, tak i mluvou a to rozhodně není jednoduché. Příběh je to celkem známý a nijak extrémně originální, ale určitě pobavil. Vedlejší herecké role byly naprosto parádně obsazeny. Rock je jasnačka v takovém filmu, ale Vince Vaughn a Lena Headey moc potěšili. Člověk zaznamenal Big Showa, Sheamuse, Mize a Zelinu, takže musím být spoko. Jediná věc, která mě trochu mrzí, a která mi celkový dojem zkazila je fakt, že je ten film neskutečně přikrášlený a pohádkový. Paige, když přecházela z NXT do RAW, tak už byla obří hvězda, kterou fanoušci milovali.

• 30.6.2019  14:06

Paráda. Nečekal jsem, že to opravdu je tak dobré, jak se všude píše. Ale bylo to velice dobré. Dokonce jsem uvažoval o 5*. Frances McDormand je hnusná, drsná, ostrá. Ideální do role, ale těžko jí fandit. Kdo ovšem toho Oscara dostat musel je Sam Rockwell! Ten předvedl životní výkon, kterým mě naprosto odboural. Příjemné je i obsazení menších rolí Woodym H., Peterem D. a nebo třeba Abbie C. V tomhle to bylo výborné. Příběh je také vlastně relativně originální a zábavný.

• 30.6.2019  14:01
    Humr (2015)

Yorgos to zase dokázal. Šokuje a baví zároveň. Parádní festivalový nápad, který podpořil neskutečným obsazením. Farrell, Weisz, Colman, C. Reilly a Seydoux. Obsazení za mě dokonalé. Herecky je to Lanthimosova klasika. Jediné, co mě trošku mrzí je, že se tady trochu vytrácí ta jeho řecká syrovost. Tváří se to už více hollywoodsky a to tomuto snímku nesedí.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36