Temnota dětské duše (2006)

Tak tento film mě opravdu zklamal. S hororem to mělo pramálo společného, i když mysteriózno bylo vytvořeno, ale ne v takové míře, abych byl u sm filmem spokojený. Dvě * dávám snad jen za Leelee Sobieski v hlavní roli a pár povedených scén s mrtvými.

Domácí mazlíček (2008)

No taková sexy pohádka, které védodí sexy Anna Faris a opravdu se jí to daří. Mužská část film určitě ocení aniž by pohlížela na fakt, že se jedná o naprostou blbost bez větší zajímavé zápletky. Musím přiznat, že se mi tento film opravdu líbil a byl pro mě příjemným uvolněním.

Mamut (2006) (TV film)

Tak todle byla vážně blbost. Naprosto nesmyslný příběh se špatně udělaným mamutem. Dávám 2*, protože jsem se chvilkami i docela zasmál hloupým, ale někdy povedeným vtipům.

Kokain (2001)

Naprosto bezkonkurenční Johnny Depp. Opravdu jsem mu věřil každý pohyb a každou grimasu v obličeji. Jeho výkon v tomto filmu byl jak jinak než excelentní. Celé dvě hodiny jsem opravdu napjatě čekal, jak to celé dopadne. Penélope Cruz byla však také výborná.

Láska a sex (2000)

Tak docela příjemný romanticko-komediální film. Popravdě jsem se ale chvilkama docela nudil, ale azse na druhou stranu mě tento film naladil do pohodové příjemné nálady. Nejedná se o žádný zázrak, ale ani o naprostý propadák. Ale jako komedie se mi film moc nelíbil, protože jediná scéna při které jsem se alespoň rochu zasmál byla kratičká chvilka Davida Schwimmera.

20 let poté (2008)

Tak zřejmě jsem plně nepochopil příběh. Nevím, co se tam odehrávalo a herci mi přišli opravdu nudní. Jednu * dávám za to, že jsem ten film dokoukal a druhou * za jednu ze závěrečných písniček.

Blade 2 (2002)

Dvojka je mnohem zábavnější a propracovanější než Blade I. Několik českých herců a pražské prostředí je navíc zpestřením prio českého diváka. Celkově je na filmu hodně rozpoznatelný větší rozpočet než u prvního dílu. Opravdu se mi líbilo složení upírů, které Blade vedl, protože herci byli opravdu skvěle namaskováni.

Sám v temnotě (2005)

Nechápu, proč je tento film tak neoblíbený. Podobných horrorů byly natočeny stovky a tento má jedno z nejhorších hodnocení. Mně se naopak zdálo, že patřil ještě k těm lepším. Už jen díky obsazení v hlavních rolích, kde se mi líbili jak Slater tak Tara Reid. Zařátek filmu se mi velice líbil a sliboval mi, že se bude příběh odvíjet ve svižném napínavém tempu, bohužel ale tomu nebylo tak a film měl několik nudných okamžiků, při kterých jsem trochu chápal hodnocení ostatních. Nakonec dávám 3 *, za herce,za slušně vytvořenou napínavou atmosféru a za Nightwish.

Constantine (2005)

Constantine myslím patří ve svém žánru k tomu nejlepšímu, co bylo natočeno. Pro režiséra Francise Lawrence to byl jistě v té době, kdy ho točil největší úspěch. Pro film jsou velkými plusy především herecké obsazení. Hlavní roli skvěle zvládl již tradičně odtažený hlavní hrdina Keanu Reeves se svou krásnou filmovou partnerkou Rachel Weisz. Dalším velmi milým překvapením pro mě bylo obsazení do vedlejší role Shii LaBeoufa, který se ve filmu staral o uvolnění atmosféry podobně jako ve snímku Já, robot, který mimochodem natočil stejný režisér.

Breakout (2007)

Tento film jistě musel zanechat hodně rozporuplné pocity. I ve mně zanechal. Na jednu stranu dobrý příběh podpořený skvělým soundtrackem a parádními výkony při street dancu. Opravdu jsem celý film napjatě čekal, jak se příběh vyvrcholí. Konec byl však podle mě jedinou kaňkou celého filmu, proto jsem nemohl hodnotit plnými pěti *.