ghatos

okres Praha
nezávislý pozorovatel

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99
    • 22.9.2017  13:37

Lesby, gayové, klauni, politika a jedna uřvaná hysterka. Tohle je sakra málo...není důvod to sledovat dále. 50%.

• 15.9.2017  16:41

Docela normální ukázka, jak to fungovalo/funguje (nejen) u nás mezi lidmi. Ten závěr mi přišel přestřelený...nevěřil jsem tomu. 64%.

• 13.9.2017  21:58
    Tango a Cash (1989)

Klasička...i po letech si to udrželo vtip a švih :) . 75%.

• 12.9.2017  09:15

Velký vzestup kvality oproti posledním dílům. Bardem je velmi dobrý herec a skutečně bavil. Sice je tam trochu moc akce, ale zase chápu, že vypravěčsky a příběhově to má už své limity. Jelikož je to pětka, tak budu velkorysý...75%.

• 10.9.2017  10:36
    Feud - Bette and Joan (série) (2017)

Hodnocení po 3. dílech: Murphy umí, ale tohle není typ seriálu, který by měl podle mě mít, až tak masový dosah. 72%.

• 10.9.2017  10:33

Tady se to více zaměřilo na vykreslení podstaty charakteru obou hlavních postav a bylo to rozhodně zajímavější, než vzpruzené dětinské chování na facku. 73%.

• 10.9.2017  10:27

Musím říct, že sledovat otravné a rozmazlené husy mě už někdy nebavilo. 70%.

• 9.9.2017  23:04
    Shimmer Lake (2017)

Trochu Fargo, částečně Memento...rozhodně to neurazilo. Scénář moc složitý není, humor je dávkován přiměřeně...64%.

• 9.9.2017  21:24
    Nádraží (TV seriál) (2017)

Hodnocení po 3. dílech: Podle mě podhodnocený seriál. Není to rozhodně tak hloupé a dá se u toho i docela často zasmát. 57%.

• 9.9.2017  21:21
    John Wick 2 (2017)

Styl, to je to o co tady jde. Wick je akční hrdina a těch je v dnešní době opravdu pramálo. Celkově vzato kvalitka...fanoušci žánru si oprávněně mohou přidat procenta na víc. 68%.

• 9.9.2017  21:10

Cali chce pohodový důchod a taky chápe, že žádný strom neroste do nebe. Zajímavé je, jakou hloupou chybu udělali. 83%.

• 9.9.2017  21:09

Pozvolnější rozjezd univerza, které má opět sílu pohltit diváka, i když teď se na to jde trochu "klidněji". 80%.

• 9.9.2017  21:08

Zatím nejslabší díl. 51%.

• 9.9.2017  21:06

Záleží na úhlu pohledu..zase tak fantastický film to není. 57%.

• 9.9.2017  21:05
    Feud - Pilot (S01E01) (epizoda) (2017)

Rozjezd na slušné úrovni, divák musí mít chuť se ponořit do tohoto světa. 73%.

• 8.9.2017  08:29

No těžko říct, co z toho vyleze. Vypadá to lépe, než hodně slabá poslední šestá série. Téma je to pro takový typ seriálu trochu zvláštní, ale skýtá určité možnosti. Vidět chvíli šílící demokratku S. Paulson je z jedné strany zábavné, z druhé strany však její přehrávající hysterie otravuje. Celkově mi to přijde takové chudé, moc atrakcí tam není, ale třeba se to ještě vyvine...55%.

• 5.9.2017  22:42

Ale jo, má to ten styl, co se k filmu o zbraních hodí. Navíc je samozřejmě do toho vklíněn americký sen, USA systém peněz a války, humorné scénky...film splnil bez problému, co měl. 73%.

• 4.9.2017  16:42

No tak to je něco :) . Pan režisér a jeho kreativní proces bych chtěl vidět :) . Stačí se podívat na jeho Moral Orel a hned pochopíte o co tady jde. Každopádně to má zběsilé tempo - hodně divoký/přetažený a přitom vypointovaný humor...chválím tenhle tah na branku. 75%.

• 4.9.2017  16:28

Vtipná a poměrně nekorektní kreslená taškařice. Úplně jsem nečekal takové pojetí, ale jako je to v pohodě. 68%.

• 3.9.2017  14:00

5x jsem u toho usnul. Normálně jsem vytuhnul. Jako lokace v ČR jsou trošku přidaná hodnota, ale jinak je to béčko výpravou, céčko scénářem. 30%.

• 2.9.2017  20:45

Líbilo se mi to. Má to své tempo, zajímavé lokace, nepodlézavý étos...moc se takových filmů teď netočí. Závěr mě zaujal, i když o něm to není. 73%.

• 1.9.2017  10:29

První díl se mi zdál o něco málo lepší. Jinak se samozřejmě pokračovalo ve stejném duchu...ti securiťáci :) . 58%.

• 31.8.2017  23:24

Není to vůbec špatné. Já se párkrát zasmál. Někdy je to malinko slabší, ale z toho jsou tam z razu na raz vtipné scénky :) . Co tam Finger předvádí...jen potvrzuje, že to je velmi kvalitní herec. 63%.

• 29.8.2017  22:39

Já vím, že bez multikulturalismu a levičácké USA neoliberální propagandy nelze točit dnes takové filmy, ale tady je toho fakt moc. Navíc sám o sobě tenhle Spiderman je opravdu pro malé děcka (to neomlouvá jeho stupiditu). Někdy je to vyloženě hloupé (vezmu si fialovou svítící věcičku do kapsy z vesmíru...copak asi dělá?). Od záporáka jsem čekal také daleko více...tenhle KinderSpiderman je takové hovínko (Stark ho tak vnímá) a tento film je taktéž hovínkový. 33%.

• 29.8.2017  01:24

Tohle mě nezaujalo (hodně mluvení, atmosféra nic moc). Slušná detektivka, ale Kalaš je kvalitou jinde. 47%.

• 27.8.2017  23:54
    Bičianka z doliny (TV film) (1981)

Svým způsobem takový bonusový materiál pro fanoušky Slovácka sa nesúdí (z hlediska hereckého obsazení). Jinak vhled na slovenskou dědinu své doby...nic víc. 38%.

• 27.8.2017  22:01
    Team - Držím ti miesto (hudební videoklip) (1990)

85% ne za klip, ale za legendární hymnus.

• 25.8.2017  01:38

Docela zvláštní kriminálka. Ve druhé polovině je zajímavější. Scénář se mi taky nezdál nějak extra, ale ke konci se i to zlepšilo. Závěrečné vyznění, stavba příběhu, kompenzace...jako dobrý. 69%.

• 24.8.2017  12:35

Dokonalý design přírody se také odrazil v žábách. Jejich metamorfóza během líhnutí a plno dalších vychytávek těchto stvoření stojí za to. 79%.

• 23.8.2017  01:19

Na tento kousek jsem se těšil, byť vím, co je pan Klusák zač. Hodně se řeší, co to vlastně je. Jestli je to film, dokument, syntéza obou...ne. Je to hlavně režisérův experiment. Což o to, ať si Klusák točí jak chce. To není ani to nejdůležitější, i když formálně a techniky je to kvalitní film. Problém spočívá v samotném obsahu. Je úplně jedno, co si tam zaranžoval režisér (takovou past na Daliborka i diváka), naneštěstí pro diváka sám do jámy spadl. Vychtěnost, nepřirozenost a hlavně závěrečná trapnost jde na vrub jeho ideovému/aktivistickému/manipulátorskému přístupu. Netvrdím, že tam nejsou zajímavé momenty, ale jako celek to nefunguje. Nějaký pokus o moralizování, odkaz či vzkaz...v tomhle se to nepovedlo. 54%. /Nákladové nádraží Žižkov/

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99