American Horror Story - Bledí (2021) (epizoda)

Macaulay Culkin je velmi příjemné oživení. Takové vtipné podobenství o úspěchu a talentu. Zvláště v americké mentalitě je to silný prvek. Ten přináší často hraniční tlak...73%.

American Horror Story - Mys hrůzy (2021) (epizoda)

Takové plíživé, moc se toho člověk nedozví, pomalejší tempo... nadšen úplně nejsem, ale ani zklamán. 63%

Souboj na talíři (2021) (pořad)

Grupa dobře funguje nejen na talíři. Příjemné, zábavné...TV pořad, který je v pořádku. 73%.

Brubaker (1980)

Nevím jestli to bylo zubem času, ale lineární děj, spravňácký hrdina, očekávaný vývoj...ve své době asi pecka, ale o 40 let později...nic extra. Takový prequel k Shawshanku 🙂. 66%.

Myši patří do nebe (2021)

Nečekal jsem hutné psychologické drama o smrti, vlastním strachu a boji se sebou samotným. Velmi povedený počin s přesahem a mnoha odkazy... každý se musí porvat ve svém temném lese 🌲💪. 80% /Cinema City Smíchov/.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Nevyrovnané. Začátek slušný, prostředek skvělý, závěr horší. Melodramatický a někdy, až afektovaný přístup, pak akce/krev a na nějaký ten hlubší odkaz si musel člověk dlouho počkat a i tak to nebylo nic moc uspokojivého. Funguje to samozřejmě v rovině soutěže, avšak to nestačí a hrát to na rodinná pouta je spíše taková obezlička. Dosti rozporuplné, něco tam chybí...76%.

Hra na oliheň - Jeden šťastný den (2021) (epizoda)

Závěr předramatizovaný, rozvláčný babrající se sám ve vlastní olihni. Odpovědí málo, chování hlavního protagonisty až afektované. 67%.