formelin

I'm no Superman

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 21.11.2017  17:37
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Viděno několik dílů, které jsem protrpěl a zároveň se u některých scén smíchy málem po**cal, jak to je hloupý a amatérsky natočený. Tohle je přesně ten ukázkový příklad, jak netočit v dnešní době seriál - pouštěl bych to povinně v rámci výuky třeba na FAMU, protože v dnešní době si opravdu i lidi volící Pitomia a Zemana zaslouží lepší tuzemskou tvorbu, jenž je čím dál méně.

• 8.9.2017  19:38
    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

AU! Hodně bolelo. Soukup vážně nemá talent. Nic bizarnějšího už asi letos nevznikne.

• 4.9.2017  05:04

Jo, stačí otevřít jen špatné dveře a ocitnete se v "kafkovském světě". Mimochodem další z filmů, kde je posedlost kufříkem :D

• 31.8.2017  22:12

Dobře! Takhle to má být se startem série. Nasazení několika nových zajímavých doktorů/sester beru jako plus.

• 29.8.2017  17:28

Čtyři série?! Jako vážně? Celé ty tři série stačilo shrnout do pár epizod první série. No, snad to bude už zajímavější.

• 28.8.2017  16:39

No konečně! Na podobný díl jsem tedy čekal dlouho. Snad bude třetí série odvážnější než to kafíčko doposud :)

• 26.8.2017  22:00
    Teorie tygra (2016)

Typická česká k*k*tina, která se snaží být vtipná za každou cenu, ale je to trapné až je škoda mluvit. Odpad! si to nezaslouží, ale ani tu jednu hvězdičku nedám. Je to pro mne utrpení sledovat takové "filmy".

• 21.8.2017  00:30
    Na zdraví (TV seriál) (1982)

Seriál, na který jsem se koukal jen kvůli Frasierovi, kde je i s Lilith, jinak je to celkem nuda.

• 30.7.2017  02:10
    Frasier (TV seriál) (1993)

Frasier je přesný Charles Winchester (M*A*S*H), který mimochodem v S10E22 dokonce hraje ;) Výborný oddechový seroš.

• 1.7.2017  09:09
    Lajna - Únos (E01) (epizoda) (2017)

Langmajer hraje jako Jiří Schmitzer, což je vtipné samo o sobě :D

• 25.6.2017  06:12
    Den vran (2012)

Kouzelný, "Ghibliovsky" laděný snímek, který mohu jedině doporučit!

• 7.6.2017  02:01

Nejromantičtější road movie!

• 27.5.2017  01:03

Ross! (David Schwimmer) :D

• 16.4.2017  05:31

Námět posloužil k prvnímu příběhu Pekelné tupé ve speciálním čarodějnickém dílu IX (S10E04).

• 17.3.2017  01:47
    Doktoři (TV seriál) (2017)

Výborně a dobře uchopený dokument, který tu rozhodně chyběl!

• 4.3.2017  16:34

Autokracie. Trochu takový předobraz Vesnice, Městečka Pines apod... výborný. Důkaz toho, že tenhle seriál je klenotem mezi svým žánrem.

• 28.2.2017  04:59

Hodně luxusní (možná nejlepší) díl, který má hned od začátku našlápnuto a až do konce vůbec nenudí. David Suchet (Poirot) v hodně netradiční roli.

• 18.2.2017  02:18

Slušné guilty-pleasure! Stejně, jako si Stranger Things bere to nejlepší a nejzajímavější z různých sci-fi a hororů, tak tu si seriál bere na paškál zase různé vztahové a krimi seriály... a dost z Twin Peaks. Obsazení a dialogy skvělé! Lze jen doporučit ;)

• 4.2.2017  02:19

Jednoduchý komentář: Tohle se může stát i TOBĚ!

• 12.1.2017  14:58

Ubrečený hloupý frantík, který si hraje na Crusoa, ale má telefon, léky a ostrov není tak opuštěný - aha a tak se dělá hit :/ Každopádně nic zajímavého, dejte si radši Attenborougha, ať se něco dozvíte, protože tohle vám nic nedá ;)

• 7.1.2017  13:30

Trojan by utáhl celý seriál úplně sám, ale to prostě nestačí. Nudné, bez šmrncu... v dnešní době bych čekal víc (alespoň od pilotního dílu) a ne jen trapné vtipkování na tehdejší dobu (a toho bylo převelice málo), ale chápu, že je to dělané pro masy a to je škoda, protože potenciál námět má...

• 5.1.2017  02:38
    La La Land (2016)

Jedním slovem kouzelný snímek, který vás přenese do světa snílků... úplně jsem se v něm viděl. Příběh může někomu přijít banální, ale je tomu myslím právě naopak. A myslím, že François Truffaut & Gene Kelly by měli radost. Tak úžasnou práci s kamerou, scénografií a hudbou se jen tak nevidí... ach. Chce se mi tančit!

• 12.12.2016  01:03
    Pustina (TV seriál) (2016)

Jednoznačně český seriál desetiletí.

• 8.10.2016  23:04

Důležitý díl, ALE... opět nedotažený. Stopáž by si toto téma zasloužilo rozhodně větší. Chybělo mi povídání třeba o dokumentu Jan 69 Stanislava Miloty. Za Opělu díky, ale za Breganta ne, protože to je zbytečný člověk, který nemá krom naučených prázdných vět nic nabídnout (tečka).

• 15.9.2016  05:12
    Možno sa ti zdá (TV pořad) (1988)

Písničky z alba Zlomky poznania: Zlomky poznania; Len s ňou; Sedím doma; Vtedy prídem, keď ti poviem: tu som; Šagrénová koža; Jesenná láska; Možno sa ti zdá

• 27.7.2016  00:46
    Žrouti (TV seriál) (2016)

Za ten kuchařský souboj dávám ty dvě hvězdy, ale zbytek dílů je nuda. Taková zbytečně laciná sranda pro puberťáky, což bych od tvůrců z Negativu zrovna nečekal. Chtělo by to zpátky Tondu ;)

• 10.7.2016  19:47

Jen upozornění k tomuhle skvělému snímku. Nikdy si ho nepouštějte s českým dabingem. Schválně jsem to ze zvědavosti udělal a takových chyb a výmyslů, které jsou oproti tomu co ve skutečnosti říkají herci je hrozné. S českým dabingem jde vlastně o jiný film...

• 6.7.2016  18:57
    Kmeny - Rap (E03) (epizoda) (2015)

Po dílu Graffiti, další hodně slabý pohled na subkulturu.

• 16.6.2016  05:47
    Kdyby mě zabili... (TV film) (2011)

Důležitý a mrazivý dokument, který by měli vysílat častěji.

• 15.6.2016  00:00
    Mladé víno (1986)