Agora (2009)

5* za nulovy, ale presto filosoficky presah.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Naprosto dokonale umelecke dilo, ktere si zaslouzi daleko vyssi hodnoceni. Jeden z nejprocitenejsich filmu, ktery byl kdy natocen.

Avatar (2009)

I kdyz se nejedna o kdovi jak originalni pribeh, samotny film je jednoduse audiovisualni orgasmus.

Before Women Had Wings (1997) (TV film)

Celkem zdařilé Kramerovo dílko vypovídajíc o tom, jak hluboko se dá klesnout, aniž bychom si to připouštěli a jak to může dopadnout, když se někdo, kdo může pomoct, raději podívá stranou.

Bratři (2009)

Tobey Maguire jsem uvodni cast filmu neveril pul slova, ale zbytek filmu zahral skvele. O zbytku nemluve, 75%.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Jednoduse vyborne. Jeden fakt rozvedeny ve trech ruznych svetlech a jeste i dale v rolich vedlejsich. Fakt, ze se vsichni snazime mit nad vsim kontrolu a jak zoufali se stavame, kdyz o onu kontrolu prichazime. Skvostna rezie, briliantni herecke vykony. Naprosta lahudka.

Cesta (2009)

Jestli to jednou prijde a ja se toho doziju... Dokonale syrove zachycene... Depresivni jeste dlouho pote... 113 minut tohohle postapokalyptickeho sveta a pote rozhlednuti se kolem sebe... je vlastne vysmech...

District 9 (2009)

Damn damn damn... Pekne pomaly start pomalu stupnoval ve fenomenalni vyvrcholeni... A kdyz uz bylo na dosah... prisly titulky... Zatracene dobre! Zaslouzenych 5* a velke ocekavani, jestli prijde msta. 3 roky, strih prosim....

Elysium (2013)

Lec na efekty hezke, scenaristicky bohuzel bezduche.