HanSolo

HanSolo

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 9.5.2005  20:49

Chvílemi je to trochu nuda, ale jinak bomba.

• 9.5.2005  20:48
    Čelisti (1975)

Klasický napínavý thriller, který ve mně vyvolá strach i dnes.

• 9.5.2005  18:02

Nuda, která stojí za vidění jen díky zajímavé vizuální stránce a solidním hereckým výkonům (nejlepší je Jan Dolanský).

• 9.5.2005  18:00

Nadprůměrná komedie spoléhající se především na skvělé kreace Willa Smithe.

• 9.5.2005  17:58

Asi nejlepší pohádka, jaká kdy u nás vznikla.

• 9.5.2005  17:57

Kouzelná fantazy, která se právem stala klasikou.

• 9.5.2005  17:55

V daném žánru průměr.

• 9.5.2005  16:01
    6. den (2000)

Pro mě zklamání, ve kterém se nepředvedl moc ani Arnold.

• 9.5.2005  15:59
    Konec světa (1999)

Film teda rozhodně nedopadnul tak, jak dopadnout mohl a jediné, co zde stojí za zmínku, jsou skvělí Arnold a Gabriel Byrne.

• 9.5.2005  15:58

Pro mě nadosmrti vánoční klasika a moje nejoblíbenější komedie s Arniem.

• 9.5.2005  15:56
    Likvidátor (1996)

Není to tak dobré jako jiné Arnieho akční filmy (Terminátor I a II, Komando, Pravdivé lži), ale přesto velmi zábavné.

• 9.5.2005  15:55

První polovina je naprosto fantastická, ale ta druhá už je podle mého názoru výrazně slabší (zvláště ve chvíli, kdy se na plátně objeví teroristi). Nicméně díky skvělému Arnoldovi je to jedna z největších klasik v akčním žánru.

• 9.5.2005  15:51

V akčním žánru je to společně se Skálou to nejlepší, co dosud vzniklo a v oblasti scifi to má také i ve velké konkurenci své místo. Navíc je zde perfektní Schwarzenegger se svými drsnými hláškami a ještě lepší Robert Patrick coby jeho protivník. Naprostá bomba!!!!

• 9.5.2005  15:48
    Total Recall (1990)

Pro mě trochu zklamání. Jako malý jsem na tom doslova ulítaval, ale dnes už mi to připadá jen jako lehce nadprůměrný akční scifi, ve kterém mi trochu nesesl styl Verhoevena a Schwarzenegger mi zde přišel tak nějak prkenej.

• 9.5.2005  15:47
    Predátor (1987)

Akční klasika se skvělým Schwarzeneggerem.

• 9.5.2005  15:46

Dělá se mi sice u toho vždycky blbě (z té atmosféry), ale díky skvělému Schwarzeneggerovi a několika velmi podařeným scénám je to stejně solidní zábava.

• 9.5.2005  15:44
    Komando (1985)

Jeden z nejlepších a dodnes nejslavnějších akčních filmů osmdesátých let.

• 9.5.2005  15:42
    Terminátor (1984)

Velmi nabouchaná (vzhledem k tomu, že film byl na svou dobu až neobvykle levný) scifi, která kromě skvělé atmosféry a režie Jamese Camerona stojí i na perfektním výkonu Michaela Biehna (Svhwarzenegger se zde jen tvrdě tváří a to mu jde, ale o herectví zde nelze mluvit). Pro mě nesmrtelná klasika.

• 9.5.2005  15:39
    Barbar Conan (1982)

No je to sice klasika, ale já jsem u toho vždycky zkrachovalej, takže ho nemůžu hodnotit lépe.

• 9.5.2005  15:37

Otázky, které nám byly položeny ve druhém díle, zde zůstaly bohužel z valné části nezodpovězěni, akce je zde opět nechutně digitální (absolutně mě zklamala bitva o Sion se sentinely a konečný duel Nea s agentem Smithem). Navíc nová představitelka vědmy zde pořád mluví o tom, jak se jí změnil ksicht a film se skoro celý odehrává v Sionu (právě předešlé dva díly mě v této oblasti nudily). Celkově je to nic moc a jasně nejslabší z celé trilogie.

• 9.5.2005  15:33

Druhá část Matrixu je založena především na dialozích (občas naprosto zbytečných) a akčních bojových scénách (které působí až nechutně digitálně). Celkově je to mnohem slabší než jednička.

• 9.5.2005  15:30
    Matrix (1999)

Ve všech směrech naprosto dokonalé dílo, které se bohužel později dočkalo dvou výrazně slabších pokračování.

• 9.5.2005  15:25

Kdyby tento film neobsahoval několik málo scén, u kterých jsem se mírně nudil, určitě bych mu dal plné hodnocení, protože je bezkonkurečně nejlepší z doposud tří zfilmovaných Potterů. Za to, že je nejlepší, může určitě změna režiséra, neboť právě díky Cuarónovi je tento film o dost temnější než první dva díly (i když ten druhý byl také celkem temný, ale zdaleka ne tolik) a připadá mi, že i herci jsou zde lepší než před tím.

• 9.5.2005  15:20

Výrazně temnější, herecky i režisérsky vyzrálější a efektně lepší než jednička, takže mi nezbývá nic jiného než dát čtyři hvězdičky.

• 9.5.2005  15:19

Zatím nejslabší ze všech filmových Potterů, ale může za to především to, že je až moc dětský.

• 9.5.2005  15:17
    Kameňák (2003)

Chvílemi je to docela vtipné, ale můj celkový dojem z tohoto filmu není nijak zvlášť dobrý.

• 9.5.2005  14:44

Jasně nejlepší část z celé trilogie, ale troufám si říci, že to je jen díky velkolepým bojovým scénám a triumfálnímu zakončení (v ostatních ohledech je to na stejné úrovni jako Společenstvo prstenu a o něco lepší než Dvě věže).

• 9.5.2005  14:42

Po všech stránkách nejslabší část z celé trilogie, přesto ale na velmi vysoké úrovni.

• 9.5.2005  14:40

Vynikající dílo jak po výtvarné, výpravné a vizuální, tak i režisérské a herecké stránce, které se poprávu zapsalo do dějin.

• 9.5.2005  14:38

Podprůměr, který mě napoprvé bavil, ale dnes mě příšerně nudí.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10