Smajlík93

Lukáš Petřkovský

okres Vsetín

4 body

• 27.3.2016  21:23

Když bych to pokusil přirovnat k předchozímu filmu, tak v Muži oceli scény s Russellem Crowem byly výborné, zbytek už byl horší...a ve filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti tomu je obdobně, hvězdičku bych dal pouze za Batmana. Na zbytek mohu jen dodat, že zápletka/děj byla "na silu" přehnaná.

• 30.12.2009  16:58

Zajímavá myšlenka, ale moc se to nepovedlo podle mne. Lepší bylo Jumanji.

• 24.10.2009  17:35

Hvězdná brána:Vesmír (neboli Stargate:Universe) je rozvijící pokračování původních dvou seriálů. Zprvu jsem si říkal, aby nepokazili tak unikátní sci-fi seriál posledních dob, ale spletl jsem se. Nevím jak to bude pokračovat dál, ale trochu mě mrzí že se málo používá hvězdná brána, přitom bránu udělali velice zajímavou. Celkový dojem na mne působí velice zvláště, kolikrát děsivě a proto dávám čtyři hvězdičky. Přijde mi totiž, že je to o stupínek horší než předchozí dva seriály, ale pořad má to něco do sebe. Možná se to časem srovná, nebo i …. Jedno je jisté Hvězdná brána je stále unikátní sci-fi seriál a promne i srdeční záležitost.

• 12.9.2009  20:13

Když jsem poprvé uviděl plakát na ten to film. Myslel jsem si, že to bude nudné a nezajímavé, ale opak je pravdou... Tvůrci od PIXARu umí stále natočit velmi slušný snímek (viz. Auta-Cars). Děj je správně laděny a špetku humoru to nepostrádá.

• 2.1.2009  16:42

Hvězdná brána: Návrat (Stargate: Continuum) je bohužel k velké lítosti poslední díl=film to ho to seriálu. Musím, však pochválit ten to díl za vynikající kousek, po strance dějové a českého dabingu.

• 30.12.2008  20:31
    Směr jih (TV film) (1994)

Výborně natočen úvodní film k stejnojmennému seriálu Směr jich (Due South). Děj je zaměřen na to, jak se konstábl Benton Fraser Královské kanadské jízdní policie dostal do Chicaga …

• 23.11.2008  20:41
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Z kultovního seriálu Hvězdná brána (Stargate: SG-1) vznikl další kultovní seriál pod názvem Hvězdná brán: Atlantida (Stargate: Atlantis). Stejně jako první seriál je zajímavý, napínavý a navzájem propojený z prvním seriálem. Seriál zpestřuje český herec a věčně má vtipné narážky (nadávky). Doporučuji každému kdo zná a zajímá se o sci-fi.

• 27.10.2008  11:53

Hvězdná brána: Archa pravdy (Stargate: The Ark of Truth) se až tak moc nepovedla co se týče českého dabingu, ale když pomineme ten to fak, tak se jedná o závěrečný boj s Orii. Děj filmu je strhující, možná vložením do děje Replokátory je navíc, ale přesto se jedná o předposlední díl Hvězdné brány.

• 31.8.2008  13:53
    Směr jih (TV seriál) (1994)

… seriál je natočen stejně dobře, jako pilotní film. Jednoduše řečeno je ten to seriál nadmíru odpočinkový, komický seriál od těch složitých krimi seriálu.

• 22.8.2008  11:35
    Airwolf (TV seriál) (1984)

Kdy by nebylo seriálu o speciálním vrtulníku Airwolf, asi by jsme neznali seriály Medicopter 117 a Helicops. Airwolf, dnes už dávno zapomenutý seriál o super vrtulníku vypadající tvarově a barevně jako kosatka, dokonce i zvuk vydávala podobný. Ne nadarmo se jí říkalo Černá dáma se všemi těmi kanóny, raketami a pancířem. Seriál Airwolf patří do starých dobrých klasik, jako je Knight Rider (z roku 1982).

• 21.8.2008  14:12
    Vražedná čísla (TV seriál) (2005)

Jak už plyne z názvu seriálu Vražedná čísla (Numb3rs), je jasné že se nejedná o klasickou kriminálku, ale o hit poslední doby. FBI si neví rady se složitými zločiny v Los Angeles, a proto agent Don Eppes si přizve na pomoc svého bratra profesora matematiky Charlese Eppese. Proč matematického profesora? Díky Charliemu nadání na čísla a vzorce dokáže sestavit pro hledaného zločince unikátní rovnici, která pomůže dopadnout pachatele. Aby děj nebyl matematickou kriminálkou strohý, nebo nudný je doplněn vtipnými scénkami. Ten to seriál je pěknou ukázkou kombinace kriminálky a vědy (občas sci-fi).

• 18.8.2008  12:50
    Strážce moře (TV seriál) (1993)

Strážce moře (SeaQuest DSV) je stejně jako Airwolf zapomenuty seriál a přitom originalita mu vůbec nechyběla. Byl to velmi zajímaví sci-fi seriál z prostředí moře a oceánu o supermoderní ponorce jménem Strážce moře…

• 18.8.2008  10:13
    Prehistorický park (TV seriál) (2006)

Díky Nigelu Marvenu a 6 dílném seriálu Prehistorický park (Prehistoric Park) se podíváme do minulosti mezi dávno vymřelé zvířata naší planety. V prvním díle se Nigel vydává do doby kdy vládli na Zemi dinosauři a jednoho s nich má za úkol dopravit do 21. století. Ale jak to bývá, vždy se něco pokazí… Seriál je z produkce BBC a od tvůrců Putování s dinosaury, to zaručuje kvalitu seriálu- byl oceněn cenami Bafta a Emmy.

• 18.8.2008  09:28
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Kultoví seriál všech dob je nesmrtelnou klasikou sci-fi. Vznikl ze stejnojmenného filmu Hvězdná brána (Stargate „seriál se označuje Stargate: SG-1“). Unikátnost toho to seriálu spočívá v propracovanosti děje a samozřejmě v cestování mezi planetami, ba i dokonce mezi galaxiemi, za pomocí mimozemského zařízení zvané hvězdná brána…

• 18.8.2008  09:25

Cestování v čase je snem každého kluka a když se k tomu přidá šílený vědec Dr. Emmett L. Browen a kluk jménem Marty McFly vznikne úžasná komedie Návrat do budoucnosti (Back to the Future). Díky doktorovu stroji času se Marty nechtěně, po zabyti doktora vydává do roku 1955. Kde musí k své smůle napravovat seznámení rodičů, dostat se zpět do roku 1985 a přitom zachránit doktora… Nezapomenutelný a originální film vznikl z produkce Roberta Zemeckise a Steven Spielberga.