Bohnice05

okres Prostějov

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 6.5.2019  17:55
    Fyre (2019)

Vzpomněl jsem si na Český sen :). I když byl výsledek podobný, cesta k němu vedla poněkud jiná.

• 2.5.2019  09:05
    Bonding (TV seriál) (2019)

Vůbec nerozumím tomu, proč je tohle seriál a proč je rozdělen na takto krátké díly. Tento formát je dle mého úplně zbytečný a k příběhu se nehodí.

• 13.3.2019  08:03
    Wonder Woman (2017)

Velké překvapení. Za mne lepší než celý Kapitán Amerika a prozatím rozhodně nejlepší DC. Jen toho CGI bylo na můj vkus až příliš a hlavně i tam, kde to nebylo úplně třeba.

• 25.2.2019  16:40

Spiderpig aka Peter Porker byl už na mě trochu moc, ale jinak podařená podívaná. Jen doufám, že v cartoon universu nemají vepřové hotdogy.

• 24.9.2018  22:03
    Pustina (TV seriál) (2016)

Zdá se to jenom mě nebo se tu někdo silně inspiroval Twin peaks? Šlape to však skvěle a já musím uznat, že všechny chvály, které jsem na seriál slyšel, byly pravdivé. Nejlepší český seriál.

• 23.9.2018  18:50

Takový Podfu(c)k po česku.

• 11.9.2018  23:32

Tohle má už s hororem pramálo společného. Vznik této sezóny tak dle mého stojí pouze na zvolení Trumpa prezidentem a snaze tvůrců ho diskreditovat. Čemuž se nelze divit, ale do AHS to prostě nepatří.

• 30.8.2018  20:59
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Seriál měl skončit revolucí a basta.

• 27.8.2018  23:22

Perfektní Oldman, ostatně jako vždy. To je však všechno, co tento film má.

• 9.8.2018  20:48
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Viděl jsem druhou sérii a musím tvůrcům říct: Běžte do prdele. Nejlepší věc na první sérii byl dokonalý soundtrack, který prostě zmizel, nenavázal... nic. Postavy jsou sice tak nějak sympatičtější, lépe zahrané a docela je člověk v mnoha věcech chápe, ale nic to nemění na tom, že tvůrci udělali proti divákovi PODFU(C)K a to já nemám rád. Takže ač se jedná o dost kvalitní seriál, zároveň mě strašně, ale strašně moc sere a příští sérii už raději vynechám.

• 27.7.2018  18:26

Překvapivě dobrá podívaná. Tvůrci si uvědomili, že Guardians of the Galaxy je way to go a pravděpodobně se tím směrem budou ubírat i nadále. Uvidíme.

• 14.5.2018  08:07

Když tento film pustí studentům místo hodiny dějepisu, dovedu si představit, že z něho budou mít dokonce radost. Kdokoliv jiný už ale ne.

• 15.4.2018  09:52

Vidět to jako dítě, mělo by to úplně jiný rozměr.

• 13.4.2018  22:33
    7 životů (2017)

Hloupé. Takové byly sestry i celý film.

• 2.8.2017  01:48
    Fargo - Série 3 (série) (2017)

Jestli je to vůbec možné, tak třetí série se povedla snad ještě víc než ta první. Pomalu si začínám zvykat i na ty náznaky nadpřirozena. V druhé sérii jsem byl nemile překvapen, ale teď už to začíná všechno dávat smysl a já se už nemohu dočkat, co si tvůrci nachystají příště. Pevně přitom doufám, že nějaké příště bude.

• 20.6.2017  02:15

Nedovedu pochopit. Horší bandu snad už vážně sehnat nemohli. Co to jako má být? Bláznivá sexy kočka s baseballkou? Hmm. Nebo trapnej zlodějíček, který se jmenuje Boomerang a ve filmu ho hodí asi tak 3x? Co teprve malá uřvaná japonka, která se zjeví odnikud. Dejme tomu, že Deadshot dobře střílí, ale stejně je to jenom člověk. Za něco vlastně stojí jen Diablo a možná Croc. Trapárna. K tomu uměle vytvořený nezajímavý záporák, který chce jak jinak než zničit svět. Hromada trapnohlášek, které vás mají chytit za srdce, ale to byste museli být asi vážně retardovaní. Přidejte ještě trochu víc zpomalených scén toho, jak celá ta trapnoparta pochoduje ulicí a Harley Quinn kroutí prdelí. Do toho ještě pouštějte spoustu starých vypalovaček, které se tam vůbec nehodí, ale dnes se to tak prostě dělá. No a máte tenhle film, u kterého já osobně do týdne zapomenu, o čem vůbec byl.

• 17.6.2017  17:00
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Pefektní. Dlouho jsem nezažil seriál, který by měl tolik dějových linek a přitom mne všechny stejně zajímaly. Nejlepší jsou pak charaktery postav, které se postupně vyvíjí a vlastně, až na výjimky potvrzující pravidlo, nikdo není hodný ani zlý. Všichni jsou tak nějak „šedí“ a dělají zkrátka, co umí. Velká škoda, že už seriál nepokračuje.

• 12.6.2017  05:01

Vím, že je to klasika, ale já ji poprvé viděl až v roce 2017. 90. léta jsem prožil jako dítě, tudíž je to prostředí pro mě hodně cizí až nepředstavitelné. Proto mě film ani tolik neoslovil. Když však srovnám podobné filmy o drogách, jako je The Basketball Diaries nebo Requiem for a Dream, musím říct, že mi na Trainspotingu něco chybí. Každopádně za shlédnutí rozhodně stojí. Nejlepší je pak soundtrack s nesmrtelnými vypalovačkami.

• 9.6.2017  00:23

Co se to tu stalo? Jak se mohlo tak krásné městečko plné života, jako je Stars Hollow, proměnit v trapnou umělou kulisu plnou umělých figurín. Tohle si vážně nezasloužilo. Od této chvíle nazývejme tento „seriál“ pouze a jenom jako „CHYBA“. Už uchopení samotného příběhu do 4 dílů dle ročních období s 90 minutovou stopáží nevěstilo nic dobrého. No a ten pocit se pak táhnul celou dobu jako smrad z bot až do konce této CHYBY. Kde je ona pověstná znělka? Kde jsou klasické GG písničky? Kde je humor a perfektně vybroušené dialogy? Nikde. Všechno to zmizelo. Místo toho se tvůrci mermomocí snaží z obyčejného televizního seriálu udělat nějaký umělecký počin. Proto tam ládují muzikálový feeling, tancování, zpívání, naprosto šílené přehrávání herců jako na divadle, digitální efekty a kameraman lítá s kamerou, jako by si něčeho šlehnul, protože zřejmě viděl, že se to tak dělá někde ve filmu. Já se ptám: „A komu tím prospějete, co?!“. Tato CHYBA se zároveň snaží prosadit dnešní ultra přehnanou korektnost, která vládne světu. Máme tu tak najednou třeba Stars Hollowský Gay pride a z konzervy Emily, která pohrdala všemi cizinci a přistěhovalci, se stává svatá Matka Tereza, která skýtá ve svém ne zrovna skromném příbytku azyl přistěhovalecké služce a celé její rodině včetně bratranců z třetího kolene. Těch věcí by se přitom našlo víc. Další problém této CHYBY, je naprosto příšerně okatý product placement. Jsem jablíčkář, ale i mě dokáže vážně nasrat, když absolutně každá postava mává nejnovějším jabkem a ťuká do nejnovějšího macbooku. Apple ale zřejmě nesponzoroval jako jediný, protože zde máme i detailní záběry na pádlo od Samsungu nebo Surface od Windows (alespoň myslím). Co se postav týká, dostali jsme se bohužel také úplně někam jinam. Jak jsem již napsal, Emily prožila naprosto nepochopitelnou změnu ve všech svých zásadách a názorech, na kterých dosud stál celý její svět. Lorelai se ukázala jako ještě větší kráva, než byla doposud. Je nejlepší na světe a všichni ostatní jsou proti ní, když nedělají přesně to, co by si přála. Má k tomu šílené sklony všechno dramatizovat a brát všechno vážně. Z Rory se stal ještě víc rozmazlený fracek, který si jen dupe nohou a k finále se snad raději ani vyjadřovat nebudu. Samozřejmě jsem rád, že jsem některé postavy mohl znova vidět. Především pak Kirka a Paris. Alespoň ti mě nezklamali. Přesto tato CHYBA zůstává chybou.

• 7.5.2017  03:53

Můj první filmový zážitek s Carou Delevingne. Příšerné. Podle mne má tahle holčina velice toporné hraní, nesympatický hlas a neustálé nepěkně šklebí pusu, když mluví. Bojím se podívat na další film, ve kterém hraje. Když pominu obsazení Margot, které mne zklamalo snad na všech frontách, musím uznat, že se jedná o povedený teenage film. Bohužel už do tohoto publika nepatřím a poněkud mladší děcka prožívající si svou první párty, svoje první pusy a možná i něco víc, už mě tak nějak neberou.

• 17.4.2017  04:33
    Lesní duch (1981)

Od dnešního komediální seriálu to má na hony daleko. Dokonce se to dá brát i vážně. První část je atmosférická a jen pomocí kamery dokázali tvůrci zázraky. Druhá část už je krapet horší. Efekty jsou vážně příšerné, atmosféra šla stranou, přicházejí trapné lekačky a postavy se chovají jako retardované. Takže nakonec se i tady člověk zasmál nebo alespoň usmál, i když to záměrem tvůrců nebylo. Mě asi nejvíc pobavily hlavní vchodové dveře. Vážně jsem netušil, že je takový problém vyrobit jedny dveře a do těch pak vysekat dvě díry. Tvůrci místo toho v jednom záběru používají nějaké dřevo se skutečně vysekanými dírami, potom zase kompletní dveře, na kterých jsou naprosto amatérsky namalované černé fleky, naivně značící díry a ve finále celou tuto nádheru nahradí dveře číslo tři s naprosto rovně vyřezanými otvory. Tohle člověk nepochopí.

• 6.4.2017  11:52
    Dresden (TV seriál) (2007)

Zábavný odpočinkový seriál, který je směsicí Supernatural, Sleepy Hollow a Charmed. Člověk se občas neubrání úsměvu nad laciností triků, ale když to nebudete brát tak vážně, dobře se pobavíte. Jedinou výtku mám k verzi, kterou jsem viděl já a to přímo k epizodě 8: Storm Front. Tento díl vznikl z původního pilota seriálu a je to na něm zatraceně vidět. Takže když ho pak dostanete jako 8. díl, kdy už všechny postavy znáte, víte jak se chovají, jaké mají vztahy atd. musíte neveřícně kroutit hlavou.

• 9.3.2017  21:35
    La La Land (2016)

Recept na úspěšný film pro rok 2017? No přeci muzikál. Protože s takto špatnou konkurencí, jako je La la land a oblibou, které se žánr očividně těší, se nelze netrefit přímo do černého. K filmu se ani nemá cenu vyjadřovat.

• 2.3.2017  03:34
    Dead Set (TV seriál) (2008)

Jedním slovem LAHŮDKA.

• 1.3.2017  15:13

Klasické ČSFD. Když budu hodnoti béčkový odpočinkový film a budu u toho čekat nějaký hluboký artový zážitek, asi těžko s tím pochodím. Chtělo by to trochu se probudit a především hodnotit film i dle žánru a účelu, ke kterému slouží. Takže zkráceně, díky hodnocení tady jsem skutečně nic nečekal, dostal jsem ale velice příjemné překvapení. Jediný problém vidím v obsazení Vina Diesela, který se mi tam vážně nehodí. Navíc nechápu, proč mu alespoň nenechali vousy a copan z plakátu. Vždyť v dnešní době lumbersexuálů by z něho vlastně byl vydařený frikulín.

• 28.2.2017  15:14
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Ne. Tohle neberu. Zase tu mám jedno zklamání a důkaz toho, že červeným číslům na CSFD věřit nelze. Hlavní myšlenka a nápad nejsou vůbec špatné, dokonce člověka donutí k nějakému tomu zamyšlení nad nesmrtelností chrousta. Celkové provedení a herecké obsazení seriálu jsou ale tak příšerné, že posílají celý seriál do kytek. Vlastně ani nechápu, co mě donutilo dosledovat obě série do konce. Hlavní hrdina je nesympatický pomatený narkoman a jeho představitel bez hereckého nadání umí pouze jeden připitomělý xicht, kterým reaguje na všechno. V kateogorii "nenáviděná osoba" ho však zcela předčí přiblbá blondýna v podání Portie Doubleday. Její dějová linka a pokus o "hraní" se staly naprostým utrpením způsobujícím téměř fyzickou bolest a probouzející spalující touhu tu kravku něčím bacit. Hlavní dějová linka pak podivně skáče, nevěnuje se tomu, čemu by měla, naopak se zaobírá naprostými zbytečnostmi a to jen proto, aby se děj, který se vejde do jednoho filmu roztáhl do celé série. Člověk má navíc pocit, že si tvůrci ukousli větší sousto, než jsou schopni spolknout a teď se jím dusí a plácají kolem sebe rukama.

• 25.2.2017  00:09
    Divočina (2014)

Z filmu se dalo rozhodně dostat víc, ale stejně je to nezapomenutelný zážitek, zvlášť když pro podobné cestování máte pochopení.

• 13.1.2017  22:37
    Smrt ve tmě (2016)

Cože? To jako vážně?! Tenhle film v červených číslech? Zábava pro teen publikum, nic víc. Děj je tak absurdní, že se mi chtělo hystericky smát a nelogické nesmysly mě štvaly tak, že jsem měl co dělat, abych to dokoukal. Ani nevím, kde začít. Tak jen tak nahodím od boku něco málo z toho mnoha, co mě sralo. 1. Hned na začátku vám sami tvůrci vyspoilerují, k jakému nevyhnutelnému cíli bude vlastně následujících 80 minut směřovat a tak pomalu nezbývá motivace film dál sledovat. Nebojte, v rámci zajetého klišé se to ještě v dalších 8 minutách zašmodrchá. Žádné uspokojení ale nečekejte. 2. Dědek po čichu pozná na několik metrů boty ležící na podlaze, ale když mu pár centimetrů od frňáku stojí upocený třepající se puberťák, který přišel krást, úspěšně ho ignoruje a stejně tak zmalovanou a jistě navoněnou nesympatickou kravku, která má být patrně hlavní hrdinkou. 3. Přesto všechno pak dědek ukáže, že je vlastně taková verze Daradevila zkřížená přinejmenším s Flashem. Ale možná má teleport nebo bezovou hůlku zapíchnout v prdeli a složil zkoušku z přemísťování, kdo ví. 5. No a závěr samotný? Vím, že jde o Ameriku, ale vážně může být policie tak blbá? Důkazů je tam totiž plná prdel a sklep k tomu.

• 3.1.2017  02:00

Nejlepší soundtrack vůbec nebo jo?

• 30.12.2016  00:27

Kdo slyšel prvně audioknihu v podání Jana Vlasáka, bude stejně jako já z filmu zklamaný. Pominu, že jsem si to všechno představoval tak trochu jinak. Co ale pominout nelze, je to, že podstatné části příběhu zde chybí. Člověk si pak nedokáže vytvořit takové pouto k vedlějším postavám, které se ve filmu víceméně jen mihnou. Nakonec velká a podstatná věc. Od začátku je vám jasné, co chce Ove udělat a že jeho žena je už mrtvá. V knize je vše zahaleno tajemstvím, které se pomalu odkrývá a vám začíná v jistých okamžicích přihořívat a docházet, co že se to vlastně děje a stalo. No jo, filmové adaptace bývají zrádné.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10