colapso

• 2.10.2009  10:01

Kukuřičný blábol 3

• 2.10.2009  09:56
    Chaos (2005)

Průměrný příběh,nečekané zvraty,hvězdné obsazení,trocha akce=nenáročný film po náročném dni.

• 1.10.2009  20:23
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Škoda slov...jelikož nechci být sprostý,tak napíšu jen HOVADINA.

• 1.10.2009  16:06

Mat je do poloviny příběhu hozen na druhou kolej,od druhé poloviny filmu kdy se konečně objeví na scéně se něco maličko začne dít,ale přeci jen tři vraždy jsou málo i na Cordella.Nejzajímavější zůstává závěrečná honička.

• 1.10.2009  11:41

Název dost klame,jediné rajče v tomto filmu je roztomilý chlupáč F.T. navíc na straně hrdinů.Takže pokud jako já čekáte brutální útok zeleniny budete zklamáni.Tohle je strašně šílená komedie.

• 1.10.2009  09:33

Jeden čech si řekl:"natočím film s upírama" a takhle to dopadlo.

• 1.10.2009  08:34

Můj první turecký film a dost povedený.Parodie trochu na Hvězdné války,trochu na Matrix a vlastně maličko i na Karate Kid.Hlavní hrdina je správně šáhlej a ukecanej,ostatní postavičky jsou...DIVNÝ??? Vlastně G.O.R.A. Jediný co bych vytknul je brutální stopáž,být to 40 minut kratší je to bomba.

• 30.9.2009  14:19
    Ruslan (2009)

Po dlouhé době koukatelná Seagalovka. Snad se velký Steven bude i nadále zlepšovat.

• 30.9.2009  09:22

Filmy podobného stylu mám rád,ale tento se moc nepovedl,hlavně z důvodu špatně natočených a sestříhaných soubojů. Bolo Yeung hraje klaďase,což taky není úplně ono,záporáci mu sluší daleko víc. Pokud je,ale člověk fanda,tak všechny tyto zápory přežije,stejně jako já.

• 29.9.2009  13:50

Film se veze jen na citacích hlášek svého předchůdce které se neustále opakují a to je na 110 minut opravdu málo.

• 27.9.2009  22:13
    Boogeyman 3 (2008)

Doporučuji koukat o půlnoci,sám doma a na domácím kině,udělal jsem to samé a proto hodnotím takto. Při koukání za bílého dne si odečtěte *

• 27.9.2009  00:26

Hm,detektivka s bubákem...trocha krve,spousta nudy.

• 26.9.2009  19:55

Po letech jsem se na tento film těšil,bohužel kouzlo tohoto filmu,alespoň pro mě se nějak vytratilo.

• 26.9.2009  19:52

Očekával jsem brutalitu,dostavila se komedie plná hlášek,která za předpokladu,že jste fandové podobných filmů vás možná potěší,ale po druhé si to již nepustíte.

• 24.9.2009  08:54
    Rituál (2006)

Opravdu hloupé,nudné a ta pointa!!! hnus... Jediné co bych vyzdvihl je skvělý obraz,který je na dvd dokonale vyčištěný,takže na krajinky ve filmu se skvěle dívá.

• 23.9.2009  11:21

Poctivé béčko s dobrou atmosférou a na závěr jedním nasr...m mandlem.

• 23.9.2009  08:07
    Demonia (1990)

Blížil se konec Fulciho kariéry a již zřejmě nebyla síla navázat na svoje největší fláky.Zde se jen chodí a hledají se důkazy bez jakékoliv atmosféry a nějakých typických krvavých scén(je zde jen jedna). Takže nuda....

• 22.9.2009  16:20
    Nenarozený (2007)

Na tohle se nejde vůbec dívat,fandové DVDedice jásejte máte tu další super dílo:-)

• 22.9.2009  12:13
    Yes Man (2008)

Carrey již dávno není Ace Ventura,takže se u něj musíme spokojit s tím co se mu nabízí. Průměrná lehce moralizující romantická komedie u které se sice nebudete trhat smíchy,ale lehký úsměv na tváři při jejím sledování budete mít stále.

• 22.9.2009  08:40

Úžasná béčková jízda z 80tých let,pro ty co,podobné filmy z těchto let milují a ne pro intelektuální pisálky ,kteří se vyžívají v nudných komentářích.

• 22.9.2009  08:30

Nejde hodnotit jinak,klasika plná humoru,neustálé akce a vychytávek (souboj na dálku ovládaných robůtků je super)

• 21.9.2009  10:48

Psycho horor? to opravdu ne,jediný psycho u tohoto filmu je absolutní nuda podávaná dlouhými záběry statické kamery na zcestně jednající hrdiny a hlavně scéna s přetočením je opravdu hloupá. O zdejších vysokých hodnoceních opravdu nevím co si mám myslet. P.s. opravdu si nemyslím,že po tom co mi někdo zastřelí syna první věc co udělám je,že půjdu vypnout TV.

• 21.9.2009  09:10
    Dawsonův svět (TV seriál) (1998)

Hrozně ukecené,vše se zde řeší absolutně zdlouhavě a hlavně zbytečně,pokud by všichni náctiletý byli jako v tomto seriálu asi by celá jedna generace vymřela na nedostatek alkoholu,sexu,drog a cigaret,s hlavou plnou smysluplných řečí.

• 21.9.2009  07:45

Dát tomuto filmu odpad je málo,je to největší pitomost ze všech největších pitomostí na tomto světě natočených a to již po druhé.

• 21.9.2009  07:42

Poslení 15ti minutovka zachránila tento film od odpadu. Nuda,amatérismus a znovu nuda.

• 20.9.2009  12:18

Prostě druhý díl,vidět a zapomenout.

• 19.9.2009  15:54

Drakula,vlkodlak,mumie atd. v balení určeném spíš pro mladší publikum,přesto skvělé.

• 19.9.2009  11:35

Hostel ve vlaku,ovšem podstatně zábavnější,než jmenované dílo.

• 18.9.2009  23:00

Čekal jsem něco docela jiného,film se slušně rozeběhne,až po hodině,triky dost slabé a vše ostatní vlastně taky,ale jako blbina na deštivé odpoledne se to dá použít.

• 18.9.2009  22:56

Konečně pořádné zpracování comicsového Punishera,krvavé,brutální a akční,přesně jako comics.