Transformers 3 (2011)

Nemůžu jinak za to 45ti minutové akční inferno na konci,to prostě jinak nejde tohle se jen tak nevidí,jsem zvědav jestli se Bay v pokračování dokáže překonat.Navíc plně souhlasím s uživatelem LIVINGDEAD.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Vizuální dokonalost.Snad každé pírko na opeřencích se třepotá ve větru,odlesky na jejich zbroji jsou úžasné a u vody těžko věřit,že je dělaná na pc.Zpomalené záběry v tomto filmu snad nikdy neomrzí.Příběh? tak není no a co:-) Jednoznačně doporučuji Blu-ray,zážitek z Full HD je v tom to případě nezapomenutelný.

Drive Angry (2011)

Hej,hej,hej. Na rozdíl od většiny zde jsem se královsky bavil a to neherce Cage nemám příliš v lásce. Krvavá road movie.Obraz je dokonalý(blu-ray). Já doporučuji.

Paranormal Activity 3 (2011)

Lepší než dvojka,nicméně na jedničku to dle mého nemá.Navíc mám pocit,že se nám rozjíždí další seriál a'la Saw :-)

Captain America: První Avenger (2011)

Povedený comicsový popcorňák,hlavně druhá polovina je nesmírně zábavná.Na případné pokračování se těším.

Rango (2011)

Můj první animák na Blu-ray,takže vizuální bomba,detaily zvířat,krajiny a všeho ostatního jsou Full HD dokonalé,bohužel jsem se tak nějak,ehm,nudil...

12 kol (2009)

Skvělá akční jízda a´la Smrtonosná past 3,jen mi chybělo trošku nadhledu,pak by to bylo na 5 hvězdiček.

Nesvatý (2010)

Tvůrci se nebáli krve,takže je to chvilkami dobrý masakr,čili film lze doporučit na zkrácení mrazivých večerů:-)

Chvění (1990)

Prostě nemůžu jinak,film co se nebere vůbec vážně a přitom je královsky zábavný,jo zlaté 80´ky.